Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
+1000din sa 100 na 120mbit :D
 
Sta je ovo na poziciji 202 Kanal N1 ali gde je NOVA?

Edit: Evo je na poziciji : 219
 
Poslednja izmena:
Изгледа да је мајстор будан, сада је већ боље.

3760279270.png

Још да у ценовнику промене ону гратис брзину са 512 Mb/s на реалних 512Kb/s па да све буде како би требало.
 
Poslednja izmena:
Upravo se resetovao modem


N1 je filijala CNN-a?
 
Poslednja izmena:
Sad je to vec pristojna brzina. UL je jos uvek beznacajan ali i to ce doci na red, moja prognoza za UL je - povecanje oko NG.

100 megabita.png


Pozdrav!
 
Nikad dosta! :)


Pozdrav!

P.S. Jel' moguce da celo leto nisi ni jednom dosao 'vamo?!
 
Poslednja izmena:
Prebacilo i ovde sa 25 na 40 plus 0.5 vise za upload. Ovo mi je verovatno poslednje ubrzanje s obzirom da jos imam docsis 2.0 modem. Daj boze da se ne raspadne mreza opet kao sto ima obicaj posle ovih ubrzanja.
 
I kod mene stiglo povecanje...,sad je 39/2,45 mb...,dooobaaar :D
Nego me zanima o kakvom gratis upl vi pricate?
Vidim pise 512kb/s,ali ne znam u cemu je fora,imam 2,5,a kao je trebao biti 2 i sa tim njihovim cascenjem je 2,5 upl,jel?
 
Poslednja izmena:
Konačno i kod mene povećana brzina :D
 
Могуће, одакле ми, знаш добро шта и зашто. :(
Mozda cu ja tamo za desetak dana... dogovoricemo se...

A sad laku noc svima a narocito onima koji su vec dobili nove brzine! :)


Pozdrav!
 
I kod mene je stiglo povecanje :smoke: Ja sam zadovoljan,cak i vise od toga,nadam se da ce u nekoj skorijoj buducnosti ponuditi i vece brzine UPLOAD-a i to bi za mene bilo dosta sto se tice neta,jer mi veca brzina od ove apsolutno ne treba. Sto se tice televizije to moze i mora jos sto sta da se poboljsa,pre svega na izboru HD kanala i a i kanala uopste! Inace je jedan lik na SBB forumu napisao da u hit paketu za Gold korisnike dolaze Fox HD NG Wild HD,ja jos to nisam primetio ali bi to bilo takodje lepo :)





 
uploadfromtaptalk1410737749544.jpg
Zanimljivo da sa telefona, preko wifi dobijam ovaj rezultat koji je za skoro 2mbps bolji kod dl i oko 0.3 bolji za ul prema telekom serveru nego prema SBB.
Nisam merio sa pc-a koji mi je kablom vezan na ruter, mrzi me da sad samo za to ustajem iz kreveta. :cool:
 
Ja na telefonu ne mogu preci 30Mb dl dok je ul regularan tj 3.5Mb. LG OG je u pitanju pa me interesuje da li je u pitanju ogranicenje mrezne karte telefona ili Ciscovog Wi-Fi rutera?
 
Isto imam velika odstupanja. Note 3.
DL nece preko 22mb UL preko 3 mb

Dok preko laptopa (wi-fi) dobijam...uploadfromtaptalk1410740679992.jpguploadfromtaptalk1410740701667.jpg
 
Evo i kod mene koji imam fiber doslo do povecanja ali samo DL dok je UL ostao isti.
4uvu5a8e.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno