Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pošto ne dolazi do povećanja cene, povećanje će dobiti svi korisnici, neće biti novih ugovora.
 
На тв и даље стоји тест 1, 2, 3 тако да када су већ уп унаказили да ли ће изабрати неки добар додатни ХД канал или се поновити фијаско са почетка месеца где једино DisScience HD вреди. У преводу надам се NG Wild HD каналу.
 
vlado meni je rekla ta likusa u kol centru da ce biti jos 2 nova hd kanala
ja se iskreno nadam cinestar premiere hd kanalima.. :D
videcemo u ponedeljak!
 
За мене је филм само 1920х1080 и ДТС (ХД Мастер) и како тога нема на тв каналима незанимљиво ми.
Постоје 3 места, видећемо шта ће додати.
 
За мене је филм само 1920х1080 и ДТС (ХД Мастер) и како тога нема на тв каналима незанимљиво ми.
Постоје 3 места, видећемо шта ће додати.
Dobro de, nema ni svih filmova sa lossless zvukom. Nije da zato nećeš da ih gledas. Mnoga izdanja imaju lossy DTS i Dolby. Dolby True HD je isto lossless, čisto radi informacije. :D
 
Sad me zivo interesuje kolika ce mi biti brzina neta u trio gold dosadasnjem paketu koji imam? Da li ce ici na 25/2 ili na 40/2.5 ko sto je u istoj firmi u Bosni?
 
A upload jel spominje neko?
 
Dobro de, nema ni svih filmova sa lossless zvukom. Nije da zato nećeš da ih gledas. Mnoga izdanja imaju lossy DTS i Dolby. Dolby True HD je isto lossless, čisto radi informacije. :D

Да не бих дужио ХД мастер је у загради. Може и ДТС и ДТС ХД Мастер. :)
У задње време нешто не видим филмове са ДД звуком.

УП се не помиље јер их срамота. Иначе, срамота је банована реч на сбб форуму.
 
Poslednja izmena:
Sad imam 25mb, tih +10 iskreno mi ne znaci nista..
 
Poslednja izmena:
a mozda daju da se koristi i treci d3 uredjaj u kuci... to bi mi trenutno vise znacilo nego bilo kakvo povecanje brzina... valjda sa Trio Gold Premium paketom zasluzujemo da imamo i Trio d3 uredjaja... Neka Duo korisnici imaju dva, to je recimo korektna ideja... :)
 
Број рисивера не треба да има везе са пакетом који се користи. Једино СББ нуди само 2 рисивера, док сви остали иду на 5 и више.
 
Slazem se, ali vidis da ocigledno oni ne zele da popuste jer im se moze i jer su monopolisti u velikoj vecini slucajeva... Ljudi nemaju alternativu i to je najveci problem... Ja sam do skora imao dva i bila su mi dovoljna, medjutim nabavio sam novi televizor i treba mi i treci, a to ne mogu da imam jer ne daju. Spreman sam i da platim dodatno za rentu uredjaja, samo naravno da to bude razumna cifra jer priznajmo i ovih 5500 din mesecno nije malo u danasnje vreme... Cak i onaj dodatak za telefon reklamiraju kao FlatFiksni a ogranicen si na 1500 minuta. Sto je opet obmana korisnika... Al sta da radimo kad nema ko da reaguje, a korisnici nemaju alternativu pa moraju da cute i gutaju sve sto im ovi serviraju...
 
Од када мени требају 3 рисивера. Тражио и питао колико пута... чак су шатро послали екипу код мене у стан да провери сигнал и испало да иако је слика аналогног сигнала екстра на трећем тв, ако бих додао ту рисивер не би било довољне јачине да ради нормално. Екипа на терену рекла да ми сигнал одличан и да може још неколико тв да гура, док ме из центра убеђивали да је сигнал на граници да прсне. Једино да плаћам још једну претплату од 1000дин. Добро, ако платим... хоћете ли још неки кабл да уведете? Не... остаће исти... Па како онда ћу тада имати јачи сигнал?? Па не знам... тако ми рекли из центра. Ето...
 
Jel ima neko problema sa pingom? Danas ubija u pojam sa kasnjenjem... Da nije zbog ovog povecanja brzina?!
 
Bezobrazluk, naplacuju ne znam tacno koliko, ali recimo 2000 i nesto, samo da dodju da ti stave taj treci dekoder (koji moze da se dobije onom metodom fiktivnog-dodatnog ugovora), plus naravno koji paket izaberes (recimo HD je 460din) plus ko zna sta tu jos ide, tako da obrni okreni treba da dodas jos 2000-3000 mesecno tj. ukupno preko 7000 dinara da bi imao tri d3 uredjaja i to naravno sa ogranicenim brojem kanala na trecem. Bruka!
 
a mozda daju da se koristi i treci d3 uredjaj u kuci... to bi mi trenutno vise znacilo nego bilo kakvo povecanje brzina... valjda sa Trio Gold Premium paketom zasluzujemo da imamo i Trio d3 uredjaja... Neka Duo korisnici imaju dva, to je recimo korektna ideja... :)
Ti si to jako lepo smislio, tacno onako kako tebi najvise odgovara. :)
 
Naravno. Salu na stranu, ne vidim razlog da se to ne omoguci korisnicima, neka se naplacuje ako mora, samo neka postoji mogucnost.
 
Хм, најављује се само да су брзине пакета од 25 али то не мора да значи много. Могу опет да изједначе силвер и голд на 25 а остале повећају нешто мало ... дуплирање брзине ми је превише за СББ.
 
Poslednja izmena:
Читам и ја али је званично само да ће пакети да буду од 25 а овде се помињу и остале брзине. Оно што сам хтео да питам је колико је то поуздана информација? Да смишљам шта ћу да радим са 60/3 или да ипак сачекам да будем сигуран у будућу брзину. ;)
 
Umesto da se radujete što će biti povećanja brzina i dobili insajder info, vi napravili celu gungulu.
 
Mene ce obradovati ako podignu upload, ne znaci mi nista u realnom radu dal ce da mi skine film od 10 giga za sat, ili sat i po.. A ugovor nov odbijam jer cekam VDSL koji ce biti skorije nadam se, cim oni svima podizu brzine...
 
Ja lepo rekoh da ce trio gold ici na 40mb i to je proveren info,za ostale nisam stigao da pitam druga,u tom paketu idu dodatna jos 2 hd kanala,ali mi ne rece oce biti jos koji minut vise za fiksni tel ;)
 
Nema promena za fiksne.
 
Mene ce obradovati ako podignu upload, ne znaci mi nista u realnom radu dal ce da mi skine film od 10 giga za sat, ili sat i po.. A ugovor nov odbijam jer cekam VDSL koji ce biti skorije nadam se, cim oni svima podizu brzine...

Mozda tebi ne ali meni kada skidam 50 i vise GB podataka znaci i to puno...

Super je meni ovo povecanje brzina sigurno ce povecati up moraju pa neka ga povecajuza 0.5 bolje je i to nego nista ,znam da je mizerno ali sta ces ne ne igramo mi igranku nego oni budite realni...
 
Pitam se sta je uopste najjaci paket kod SBB? Ja sam mislio da je to Trio Gold Mix Premium koji imam i ja, ili nije tako?
 
Baš taj :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno