Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ima u cenovniku 250 dinara. To valjda do sada nikad nije bilo uključeno u cenu. Prvi put vidim da ima u najjačem paketu.
 
Ако мислиш на Д3 кућу, било је раније у HD Mix Hit пакету а цена је 210 месечно, плус харач у старту.
 
Nece ponuditi 50 Mb/s po ceni nizoj od 1900din za koliko taj paket prodaje TS, nema sanse.
 
Ako sutra stigem skoknucu do komsije on je dobar sa onim Komazecom,on je neka budza u SBB,da ga okrene da popricam sa njim i vidim o cemu je rec,ko ce cekati ponedeljak ;)
Kad god mi nesto nije jasno ja trazim tog lika da okrene ;)
 
D3 kuća je u HDMix-u bila uključena u cenu,isto je i sa GoldPremijum paketima.
@mikiPSY Mali je broj korisnika koji može da dobije tu brzinu,pa automatski ne spada u konkurenciju.Što znači da za njih i ne postoji.Na žalost.
 
Poslednja izmena:
A jos manji broj korisnika koji mogu da biraju da budu na sbb kablovskoj mrezi.
 
У 2013. СББ имао око 800к корисника. Колико корисника живи поред Телеком централе и има услове за вдсл?
 
Garant ce da traze potpis na jos 2 godine smradovi..
 
Ja imam Gold duo Premium I kada sam potpisao, internet je bio 40/2.5. Medjutim nikada nije mogao da izgura tu brzinu na wifi. Maximalno ide do nekih 22. Kada sam ih zvao, rekli su mi da je puna brzina samo garantovana kablom, a da njihov router ne može da obezbedi tu brzinu. E sad, ako povećavaju brzinu na 100, kako misle da to urade sa ovim uređajima koji ni 40 ne mogu da guraju. Da li će deliti nove koje će podržavati brzine? Ili mi vi savetujete da kupim router koji će moći da izvuče 100 preko wifi?
 
Kod mene sa tp link 1043nd wifi radi i do 6MB,a imam 50/2,5.Traži im EPC3208 i sam kupi neki ruter.,)
Imaš opravdan razlog za takav zahtev.Samo budi uporan.
 
Poslednja izmena:
Evo neke informacije koju sam upravo dobio iz KC-a. Razlog poziva je bio račun,a usput sam pitao za nove pakete.Kažu da nova ponuda ide automatski bez potpisivanja novog ugovora.I ona spominje nekih 120Mb za GoldPremijum?
 
Poslednja izmena:
KC je poznat po dezinformacijama i obaveštenosti kao Koštunica. Pa je bolje uzeti sa rezervom.
 
1.jpg
jel im ovo novi nazivi paketa?
ne mogu se setiti sta je juce pisalo :D
 
Poslednja izmena:
Није писало ово, вероватно су почели да мењају а ово је најлакше, не виде се детаљи које хоће да сакрију до понедељка.
 
KC je poznat po dezinformacijama i obaveštenosti kao Koštunica. Pa je bolje uzeti sa rezervom.

To je tačno.Da pojasnim.Na moje pitanje:"Da li moram da potpišem nov ugovor za novu ponudu koja startuje od 15-og pošto sam u Julu potpisao za TrioGoldPremijum,njen odgovor je bio ne.Dobijate novu ponudu automatski."Inače sam zvao zbog njihove greške u računu od Jula,gde su mi poslali račun od 2880din.Dva puta zvao u toku Jula da se to reši,i na kraju,da me ne bi isključili platim taj iznos.U Avgustu platim 5090din,pre neki dan stigao novi na 5090din.A danas poruka na TV-u da će me isključiti 17-og u koliko neplatim dug!
Pošto je to njihova greška,koju ću ja ispraviti sutra:) postavio sam pitanje u vezi nove ponude.Odgovor je gore u citatu.
p.s. I kod mene ima promene,ali samo na internet opciji.D3 je ostao isti paket.
 
Poslednja izmena:
a vidim ima na moj sbb portal pod D3 i neki minimax plus paket...to mu izgleda isto nesto novo bar ga nema u njihovom sadasnjem cenovniku
 
Ovako,mrzelo me ici kod komsije da zove tu budzu iz SBB,ali sam pitao druga koji radi u sbb sta ce to biti,bio je u guzvi pa mi je samo rekao da za moj Trio gold ide na 40mb net i 11 digitalnih,umesto sadasnjih 9,ne rece mi nista jel fiksni ostaje isti sa 200 min i kaze isto kao i @spaad-u da se automatski prebacujemo na taj novi paket,nema novih ugovora.
Vidi stravno,meni sad stoji naziv "Digitalni Trio TV+Net+Tel Gold",toooo Sbb,samo cepaj ;)
 
iskreno se nadam da ce i nama sa duo gold paketima otici brzina neta na 40mb...verovatno mu to isto sto i trio gold :)
jos kad bi ubacili i D3 kucu sa ovim jeftinijim paketima to bi bilo extra, al aj sad da ne preterujemo :D
 
Ja mislim da i vama isto ide na 40,kao i sad sve je isto,samo sto mi imamo i fiksni,sta vise 99% ce biti tako ;)
 
Jel to povecanje samo za te fensi pakete trio magnum silver gold premium tel net ili vazi i za one koji imaju samo net?
 
99,9% za fensi, mi koji nismo produzivali, tj. prešli na nove pakete verovatno ćemo da dobijemo šipak.
 
Meni stoji "Digitalni Duo TV+Net Silver" leleleeee :D, zna neko sta je ovo? Bivsi duo silver..
 
Evo i kod mene stoji novi naziv paketa... Bivsi trio Gold! Kako sam skapirao neke insajderske informacije dobijamo net od 40mb/s a a upload? Valjda ce biti makar 3?!


Untitled-1.jpg
 
uopšte se ne radujem ovom "ubrzanju". svako njihovo ubrzanje je donelo samo nove probleme u vidu povećanja pinga, greškama u DNS-u, nestabilnoj brzini i konekciji itd itd
 
rece i meni sinoc ova zenska iz kol centra sbb da ce automatski biti povecan net od 15-og
i da ce biti jos 2 nova hd kanala u ponudi , nije sigurna ali moguce da su cinestar premiere 1 i 2 hd kanali u pitanju...
to su fantasticni kanali, ako ih uvedu svaka im cast :)
 
A jel ima neko informaciju da li oni ulazu pare modernizaciju mreze i te stvari, jer npr kod mene je neki normalan gaming bez laga moguc tek posle 2 ujutru?
 
Od 15. nove brzine neta, 100/3.5 na najjačem paketu, 60/3 na sledećem.
 
A ovo je zadnja informacija na SBB forumu
SBB korisnički servis 1 je napisao(la):
Poštovani korisnici,

Od 15.09.2014. početna brzina Internet paketa će biti 25 mb/s, a naše korisnike očekuje i proširenje liste HD kanala.
Duo i Trio paketi će biti obuhvaćeni ovim benefitima, a ostale detalje u vezi ponude ćemo objaviti u ponudeljak (15.09).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno