Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve u svemu standardna srpska organizacija...
 
Jedno pitanje za upucene

Mozda predjem na duo gold, pa me interesuje da li da ostajem na svom sadasnjem modemu(cisco 2100) ili da uzimam ovaj njihov novi sa wifi-jem, inace ja sam ovaj moj upario sa starim tp linkom 340g koji sljaka odlicno. Pu pu da ga ne ureknem. A ja sa ovim ruterom imam signal u dve dvospratne kuce, a signal mi treba u obe.
 
Jedno pitanje za upucene

Mozda predjem na duo gold, pa me interesuje da li da ostajem na svom sadasnjem modemu(cisco 2100) ili da uzimam ovaj njihov novi sa wifi-jem, inace ja sam ovaj moj upario sa starim tp linkom 340g koji sljaka odlicno. Pu pu da ga ne ureknem. A ja sa ovim ruterom imam signal u dve dvospratne kuce, a signal mi treba u obe.
Ne uzimaj taj s Wi-Fi.
 
Znaci ipak da ostanem na staroj kombinaciji 2100cisco i 340g?
 
a da li moze taj sa wifi posle da se zameni ako bude pravio problem....I da li moze da se na njemu iskljuci wifi a spoji moj ruter......sta traziti od modema ?
 
EPC3208 valjda je oznaka. Tražite čisto modem nov.
 
znaci da trazim novi modem ali onaj bez wifi-a?
 
I napisi jel' su ti dali ili rekli da nema vise :p
 
Ma ovaj sam ja kupio još pre 4-5 godina
 
Onda ce ti menjati sigurno, pitaj ih sta ti sleduje pa u zavisnosti od toga odluci.
 
Занимљива ситуација, а још занимљивији маркетинг. Брже боље компанија искористи да промовише себе. Ред је одати почаст као великану глумишта то се поштује, али на перфидан и безобразан начин искористити то у промотивне сврхе је мало без укуса промоцијом на основу смрти своје неке услуге "Видео Клуб".

ssbbrip.jpg

На крају, а шта корисник да очекује кад на овакав начин извршавају и промовишу услуге.
 
Sa sve hashtag, stvarno daje osećaj pristojnosti. Baš me zanima koji ******i su zaduženi za ovo.
 
Dobio sam epc 3928 e sad sta me je odmah iznenadilo.....Us ds lampice stalno gore....da li moze kao kod starog modema da se pale samo kada su aktvni us ds kanali?btw iskljucio sam wifi posto imam ruter koji sam povezao na epc 3928,,,,,za sada sve sljaka ...
 
Izgleda da je tako setovan modem sad sam citao u uputstvu tako da us ds lampice ne mogu da blinkaju :) .....steta....
 
Onda ce ti menjati sigurno, pitaj ih sta ti sleduje pa u zavisnosti od toga odluci.

Zvao sam ih i rekli su da mora novi modem koji u sebi ima i wifi. Jer je hocu i telefon kod sbb-a da prebacim.
Jel tacna ta informacija ili ima i sbb modem bez wifi-a, a da moze na njega telefonski prikljucak?
 
Модем EPC3208 има тлф прикључак и нема wifi. Они углавном дају HG EPC3925 који је Homa Gateway илити модем/wireless рутер.
 
Drugari jedna pomoc, imao sam ranije problem sa slikom ali su tad nakon 10 prijava navodno promenili neku opremu u kraju medjutim danas opet problemi sto se moze videti na slikama.

uploadfromtaptalk1408306609460.jpguploadfromtaptalk1408306622888.jpg
 
Модем EPC3208 има тлф прикључак и нема wifi. Они углавном дају HG EPC3925 који је Homa Gateway илити модем/wireless рутер.


tražiću onda njega ako budu imali. hvala puno. :wave:

jedino cekam da mi dodje zadnji racun za telefon pa da platim njega i idem u sbb za prenos broja.
 
Ne radi mi d3go na pcu već rad dana. Da li još neko ima ovaj problem?
 
ne znam gde da pitam ali mislim da je ovo najpribliznija tema
Nabavio sam jos jedan hd tv u stanu i zeleo bih da prikljucim i na njega d3 digitalnu televiziju...vec imam na jednom televizoru u dnevnoj sobi istu ali sad ne znam sta da radim dalje? da li da kupujem sam neki risiver ili da zovem njih? koliko se to placa i da li se placa? sta mi oni menjaju..jel ima neko slicnu situaciju kao ja? Sta mi je najbolje da uradim
 
Poslednja izmena:
Najbolje njih da zoveš. Nemaš ti šta da kupuješ oni donose svoj reveiver koji ce da spoje na glavni. Plaća se taj drugi receiver na mesečnom nivou.
 
ne moraš da ideš, možeš sve telefonom

a kada trazim prenos broja u sbb (u sbb poslovnici), ugovor u telekomu ce mi se automatski raskinuti i platicu samo poslednji racun?
Ili je potrebno da idem i u telekom za raskidanje ugovora?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno