Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ko ih hebe. Sacekacu do septembra, necu da ih molim, za moje pare..
Al kad budem otiso ima da se pogadjam i cenkam ko grk..:D
 
Ma ko ih hebe. Sacekacu do septembra, necu da ih molim, za moje pare..
Al kad budem otiso ima da se pogadjam i cenkam ko grk..:D
Što bezveze da čekaš. Pozovi call center pa im kaži da obaveste te tamo, pošto ne znaju.

U stvari, ti si odavde, kako tebi prave problem, ja kad sam išao ništa. U Nišu ti nisu dali?
 
Ako je na starim paketima. Onda treba da daju na nove pre isteka.
 
Ma zenska sa callcentra mi rekla, ok moze, ali ovi u poslovnici ni da cuju. Kazu moze samo ako se prelazi na skuplji paket (trio gold), .
Ja trenutno imam HD Mix koji je skuplji od duo gold paketa.
Zovi opet i pitaj. Ako ti daju potvrdan odgovor. Reci im da kažu tima u poslovnici jer ti odbijaju.
 
Ne može ni u jednom slučaju sa skupljeg na jeftiniji dok traje ugovor.Bez obzira stari ili novi paket.
 
Ako imaš mogućnosti sačekaj istek,a do tad proveri VADSL mogućnosti kod tebe.Sastaviti sve u jedan paket za 500 kinti više je u stvari xxxx kinti manje od kombinacije dva operatera.Sve zavisi koje su tvoje potrebe.:wave:
 
Pogledacu za vadsl, ali ne znam ko uopste nudi taj net ovde.
Mada fixnu liniju uskoro gasim, tako da mi ostaju SBB i mobilni.
 
Ili da prebacis sad fixni kod sbb, al opet placaces 300 din vise 2 godine, a ako ti ne treba onda sacekaj
 
Imam jedno pitanjce tehnicke prirode vezano za total mix varijantu;

Da li moze da se razdeli kabl iz satelitskog tanjira pre ulaska u risiver,pa tako da dobijem da gledam posebno kanale na dva televizora? Na jednom da je ukljucen na risiver a na drugom u antenski ulaz? Moze li to da se izvede?
 
Imam jedno pitanjce tehnicke prirode vezano za total mix varijantu;

Da li moze da se razdeli kabl iz satelitskog tanjira pre ulaska u risiver,pa tako da dobijem da gledam posebno kanale na dva televizora? Na jednom da je ukljucen na risiver a na drugom u antenski ulaz? Moze li to da se izvede?

Za svaki televizor ti je potreban risiver, odgovo je NE....
 
Ne moze, trazi / doplati jos jedan.
Ima li risiver vise izlaza, al opet to bi bio isti kanal na vise uredjaja.
 
Poslednja izmena:
Imam jedno pitanjce tehnicke prirode vezano za total mix varijantu;

Da li moze da se razdeli kabl iz satelitskog tanjira pre ulaska u risiver,pa tako da dobijem da gledam posebno kanale na dva televizora? Na jednom da je ukljucen na risiver a na drugom u antenski ulaz? Moze li to da se izvede?

I da može jedan jednoglavi LNB da se prikači na dva receivera kako mislis da bi menjao kanale? Pošto ti kad menjaš kanale biraš frekvencije koje ce LNB da prima.
 
Pitanje,jel se nekom izgubio net u NS.Sup bulevar,zeleznicka i okolina mozda?posto je kasno i cim je pocela kisa i grmljavina net nestao i TV pa me cisto interesuje.
 
Meni sve OK na telepu. Samo su bili discovery paket kanala bili zamrznuti na par minuta, net nije nestajao.
 
Imali su neki prekid veci deo NS juce.Kod mene su vec bili jutros i sve radi normalno sad .Proveravaju svuda po zgradama sada.
 
Овде није било прекида али није било ни неког невремена. Осим пљуска јутрос и малопре. Зато је негде око викенда пукло пред јутро и цео дан су оправљали. Виша сила, нека раде мало нешто корисно.
 
Insistiraju na zameni starih EPC2100 modema jer su po docsis2.0 standardu, EPC3208 i EPC3925 su docsis3.0. Kod prijavljivanja za zamenu paketa naglasi da pošalju EPC3208 modem, a to isto ponovi i tehničaru koji se bude javljao da zakaže termin dolaska.

Insistirao sam na EPC3208 i prilikom potpisivanja ugovora i kad su me zvali da zakažu termin i na kraju su mi doneli EPC3925. Navodno nemaju EPC3208 već par meseci. Ne znam da li je tačno ili jedu govna.
 
...a sa druge strane ima ljudi koji imaju EPC3208 (zbog slabijih paketa im ne sleduje im EPC3295) koji bi rado uzeli HG (neće da kupuju sopstveni ruter iz bilo kog razloga). Ovo su mi rekli u SBB u Ušću :S:

Kad bi se samo mogli nekako spojiti jedni i drugi da razmene uređaje...
 
Imam Gold Premium paket kod SBB- i prvi put sam pre neki dan pokusao da koristim D3 Go uslugu. Podesim sve lepo, registrujem se i aktiviram uslugu. Medjutim, na svaki kanal koji kliknem pise mi "Pretplatite se na B92 pozivom 19900". Da li im nesto trenutno ne radi taj D3 Go ili ima neki sistem da mi to vise ne prikazuje???
 
Pozovi 19900 da ti resetuju nalog, to ce resiti.
 
Zovi telefonom, brže je, i u toku razgovora ti "osveže" štagod i odmah im potvrdiš da je sve OK.
 
Samo jedno kratko pitanje,posto bih presao na trio silver paket koji modem da trazim I da li ima sanse da ga daju ako zamolim?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno