Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kao nov korisnik verovato da nekažem sigurno si dobio mesec dana full usluge
 
Kakva bi bila procedura da pređem sa Silver duo na fiber duo silver paket?
 
A jel bi mogao da tražim drugi uređaj za wifi?
Sad imam onaj šugavi Cisco EPC3925, danas počele da mi kasne notifikacije...
 
I koji je najbolji? :)
 
Oni meni modem, a ja da kupim TP-Link?
 
A nešto sam čuo da taj TP-LINK hoće da zeza kad se poveže više uređaja, tj. dosta se smanji brzina...
 
Ljudi jesu pitali oko toga, ali niko nije odgovorio.:)
Ispravi me ako grešim...

Nisam skroz siguran. Ali pošto oba imaju izmenjen Firmware koji daje SBB, skoro je sigurno da pate od iste boljke.

Mada je možda i do Android-a. Nisam siguran da je iko ustanovio šta je uzrok takvom problemu. U svakom slučaju TP-Link dobro radi i sa Android i WP. I svim ostalim.
 
Poslednja izmena:
A jel bi mogao da tražim drugi uređaj za wifi?
Sad imam onaj šugavi Cisco EPC3925, danas počele da mi kasne notifikacije...
Хм, код тебе нуде оптику? А зар за оптику дају исте кабл модеме, ако се питање односи на то да ли можеш да тражиш други уређај ако уведеш оптику??
 
Namestena je na 576i i bez ikakvog rezultata. Probao sam i 576p i 720p i opet nista. Monitor podrzava full HD inace.

Opet kazem, audio i video signal preko cinceva radi - imam TV karticu na kompu i vidim da je uredjaj ispravan. Najgore od svega je sto nemam kod sebe nijedan drugi HDMI uredjaj da utvrdim jel kabl problem ili D3...

Updejt: vidim sad na ambalazi da ovaj HAMA kabl podrzava rezoluciju "HD-ready 1080 x 720p"... Ako dobro razumem, ovo znaci da kabl salje 4:3 signal jel da? Ali opet, trebalo bi da propusti 576i/576p signal, zar ne?

kabl nikako ne utiče na format slike tj da li je ona 4:3 ili 16:9.

nego, da li si probao da isključiš risiver iz struje, sačekaš jedno 10-tak sekundi i ponovo ga priključiš na struju i upališ?
 
Ljudi koji koriste android aplikacije jesu li u podešavanjima stavljali recimo WMM Support na enable, zatim isključen Network Mode mixed i odabran samo jedan kanal
 
Koje android aplikacije ima ih, pa da kažem puno?
 
One na koje su se žalili da nefunkcionišu dobro tj da imaju wifi problem na CISCO EPC3925
 
Хм, код тебе нуде оптику? А зар за оптику дају исте кабл модеме, ако се питање односи на то да ли можеш да тражиш други уређај ако уведеш оптику??

Izvini, nisam baš razumeo? :)
Kakvu optiku?
Ja sad imam duo silver paket, a hoću da pređem na fiber Silver...
Odnosno Viber i WhatsApp.
Bar su to navodili za primer.
Čini mi se Viber kao glavni.

I kasne notifikacije sa tapatalk-a.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno