Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta sad, svako da se javi? Nije ovo bio loto, nego su svima (sa gold ugovorima) digli...
 
Mene celo popodne zeza net, kaze zena sto je brzo to i kuso
 
Uvek imaju problema kada menjaju brzinu i pakete, neverovatno ali godinama uspevaju da prave iste greške...
 
Manite se vi neta, nego šta kažete na to što su ukinuli Premier league u 16h subotom. Je*o im....
 
Upravo ono što sam i rekao, problem je do "custom" firmware koji se ubacuje u modeme, tehnička specifikacija kaže mnogo toga, npr. ostaje da se vidi da li će novi EPC3928 podržavati na usb portu NAS Storage.

Imate već reči o tome na stranim forumima, nije SBB izuzetak i mnogo veće firme isključuju sve korisne opcije

Cisco EPC3925 - USB connection help!!!

Meni bi vise odgovarala opcija print servera, al' verovatno trazim mnogo :p
 
Da li SBB ili ima bilo kakav uticaj (zbog prevoda ili sl.) na serije koje se prikazuju recimo na Fox Crime

Criminal Minds recimo konstantnoponavja epizode a što je još gore preskače ih i neidu po redosledu
 
Koje je procedura emitovanja reklamnog sadržaja napojedinim inostranim kanalima, jer su im predstavništva za nekoliko zemalja
 
Odakle ti ta info.. ? Ne verujem jbt.. Osecam da ce se u buducnosti placati premijer liga odvojeno od osnovne ponude. Mrtvi sbb

Sta odakle mi? Upali pa vidi. Nema prosle nedelje, nema ove. Imas samo u 18:30. Eno kunu ih na SK stranici na FB-u
 
Izgleda mi da je sbb ukakio stvari a ne SK! Evo jedan od mnogobrojnih postova na njihovom forumu koji cini mi se objasnjava o cemu se radi!

"Ja sam načuo da zaista ovo nema veze sa Sport Klubom, već sa SBB-om. Naime, SBB je širom evrope prodavao platforme Total TV i nettvplus, koje u svojoj ponudi imaju SK 1, 2 i 3. Međutim, SK ima prava za Premier League samo na prostorima Ex-YU zemalja (pojedine zemlje) ali ne i za zemlje gde je putem Total TV-a i nettvplus-a program išao. To su mahom zemlje zapadne evrope (Nemačka, Holandija, Francuska...) a tamo druge kuće imaju pravo na Premier League.

Mislim da je tu nastao problem. "
 
Ne znam, ali ja sam samo zbog toga uzeo paket sa svih 6 SK kanala. Sad cu da odjavim...
 
Kad posmislis da ne moze biti gore... SBB
 
Manite se vi neta, nego šta kažete na to što su ukinuli Premier league u 16h subotom. Je*o im....
Слабо пратим спорт али видим да је најава Премијер лиге била у 15:15 а да има неких утакмица ... термин 16:00 је узело финале у Дубаију.
 
Ma uzmem im ja... Je*o ih tenis. Sad smo odjednom svi postali vrsni poznavaoci tenisa i svi prate tenis i to mora da bude. Dok nije bilo Djokovica, niko nije znao sta je bre reket.
 
Barclays Premier League matches are not televised in the UK between the hours of 3pm and 5pm on a Saturday, primarily in order to protect match attendances and atmosphere.

We appreciate members of the public reporting such infringements and helping us to combat this problem. Please feel free to contact our legal team at [email protected] or to report the infringement directly to ID Inquiries through the following link: www.idinquiries.com/report-illegal-broadcast


Izvor:
http://www.premierleague.com/en-gb/fans/faqs/why-3pm-saturday-matches-not-televised.html
 
Poslednja izmena:
SBB upravo pukao sto se tice analogne i digitalne... kao i njihov sajt...
 
I kod mene sve smrznuto, Požarevac, osim neta ... i da, rade dva kanala, koje vuku od lokalnih televizija....
 
Radi... Samo nek oni povećavaju brzine, a ne može mreža da im podrži.
 
Zanimljivo forum je dostupan, a sajt nije :D Informacije su sa njihovog foruma.

19900 kaže "Međunarodni saobraćaj je otežan"

1900 Call Centar Offline

PS. Internet bar radi imamo komunikaciju sa svetom :)
 
Poslednja izmena:
Nisam gledao utakmice u 16h, sad neću ni u 18:30, znači čovek samo da ih zapali...
 
Nije valjda da ne mozes da se snadjes za prenos ? :-D
 
Sta sad, svako da se javi? Nije ovo bio loto, nego su svima (sa gold ugovorima) digli...

Vazno da se diglo... ;)

Manite se vi neta, nego šta kažete na to što su ukinuli Premier league u 16h subotom. Je*o im....

'Ladno ni ove nedelje bez PL U 16h... strasno i sramotno.

Nije valjda da ne mozes da se snadjes za prenos ? :-D

Nije cilj snaci se vec gledati ono sto platis kod SBB-a.
 
Ponovo radi bioskop (analogna + D3) :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno