Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni je ukljucen upnp od prvog dana i rekao bih da radi ok... takodje je moguce lepo forwardovati po potrebi port rucno
 
Ima li kakvih informacija u vezi ponude u trio gold paketima?

AKCIJA: PRVA TRI MESECA PO 1 DINAR ZA NOVE KORISNIKE!
+
SPECIJALNA PONUDA ZA SBB KORISNIKE!
Pozovite 19900 i saznajte svoju specijalnu ponudu.

Individualno,ili je šablon?
 
Da li neko zna da li mogu ja sad na osnovu povecanja pretlate za osnovno odrzavanje da raskinem kompletan ugovor sa SBB-om? i za internet i za televiziju... Ustvari, mogu da ostave internet al nek rese kako ce da mi iskljuce tv signal koji inace i ne gledam...
Procitao sam poslednjih 10 strana i nisam video da je to neko pominjao, a nadam se da se niko nece ljutiti sto mozda postavljam to pitanje ako je ranije raspravljano posto tema ima 300 strana :)
 
Ne može internet bez mesečne pretplate za održavanje
 
A da li moze da se raskine ugovor zbog povecanja cene od 1.03.2014. ?
 
Nažalost ne može jer im je potkupljeni ratel dozvolio
 
Pa da.. Vidim ja oni mene pre 2,3 meseca jure kao ludi da potpisem novi ugovor na 2god. Cini mi se da su me u jednom danu zvali 6 puta na mobilni.. Sreca pa nisam potpisao,sada cu morati da procesljam i da vidim da li neko nudi jeftinije usluge
 
Poslednja izmena:
Ja sam se bas razocarao u sbb.. Ovo je postalo smesno, svake godine po 2 puta poskupi kablovska(jednom pocetkom godine, pa onda na jesen) zbog unapredjenja kvaliteta usluge. Ja koristim najobicniju analognu kablovsku, nikakvo unapredjenje nisam dobio, a platicu kao da jesam :smash:
 
Ja sam spomenuo u zadnjih 10 stranica ovo oko raskida ugovora na osnovu povecanja pretplate.
Ja sam se obavezao da cu naredne dve godine da placam recimo 2600 din internet i kablovsku.
Ali nisam u mogucnosti da placam 2700 din.
Ko moze da me natera da platim nesto na sta se nisam obavezao ? Tom logikom su mogli da stave cenu pretplate 5000 din i da me racun mesecni kosta 6600 din ? !
Raskinuo bih ugovor jos sutra da imam mogucnost za VDSL (koji nikako da povezu sa centralom a istureni stepen je odavno montiran).
 
KOliko znam oni imaju neku cenu od 9 ( ili slicno ) eura za odrzavanje i svaka promena kursa se odrazi na cenu odrzavanja, nema pomoci ako dinar pada mada sumnjam da bi pojeftinilo da se dinar popravi, sto je opet nemoguce :)
 
Zato treba uvesti euro kao sredstvo placanja a dinar izbaciti.
 
Kako da ne. To se nece dogoditi u Srbiji duzi period i to zbog valjanih razloga.
 
Cuj valjanih razloga (mnozina). Postoji li i jedan ?
Ovako imamo cene i kredite u evrima a plate u dinarima. Nikako to ne valja prijatelju moj.
 
ne valja nama... valja onom sto pomera vrednost dinara kako mu se cefne ;)
 
Ne valja nama što je dinar veštački održavan jakim zadnjih 10ak godina, kao bi se uvoznici dodatno obogatili. A ovaj pad je normalan, jer smo tropa država.
Srbija se voli iz inostranstva.
 
ne valja nama... valja onom sto pomera vrednost dinara kako mu se cefne ;)

Zato taj nocu ima kosmare dok se preznojen prevrce po krevetu i sapuce nesto poput: " ...Tuzlaaa, Tuzlaaa, nisam kriv, pustite me, nisu deca krala, ja sam..."

Ontopic: Ima li pravnika na forumu da da misljenje vezano za ugovor kod sbb i trenutno nepostovanje istog od sbb-a ?
 
Kad promene cene, mozes da raskineš u roku od mesec dana od te promene. Trebalo bi da se odnosi na bilo kakvo poskupljenje, uključujući to održavanje.
 
Ja sam spomenuo u zadnjih 10 stranica ovo oko raskida ugovora na osnovu povecanja pretplate.
Ja sam se obavezao da cu naredne dve godine da placam recimo 2600 din internet i kablovsku.
Ali nisam u mogucnosti da placam 2700 din.
Ko moze da me natera da platim nesto na sta se nisam obavezao ? Tom logikom su mogli da stave cenu pretplate 5000 din i da me racun mesecni kosta 6600 din ? !
Raskinuo bih ugovor jos sutra da imam mogucnost za VDSL (koji nikako da povezu sa centralom a istureni stepen je odavno montiran).
Problem je što nisi pažljivo isčitao ono što si potpisao a to je da mogu da usklađuju cenu sa troškovima. NJima ratel odobri troškove i tu po zakonu ne možeš ništa.

E sad da li su troškovi za dve godine 35% povećanji jasno je svakom osim potkupljenim magarcima iz ratela


Kad promene cene, mozes da raskineš u roku od mesec dana od te promene. Trebalo bi da se odnosi na bilo kakvo poskupljenje, uključujući to održavanje.
Tačno kad bi oni dizali cenu kako im se hoće, sve vreme imaju podršku ratela. A čitati saopšetenje je i smešno i žalosno. Ama ni u jednoj rečenici se nekomentariše da li je cena opravdana i usklađena sa povećanjem troškova već na 2-3 strane kako je sbb divan jer je mesec dva ranije obavestio kornike i sve to dostavio ratelu. Ispada da je poskupljenje apsolutna formalnost i da ratel aminuje i da će aminovati u ubuduće samo ako se ispoštuje birokratska procedura
 
Pa zasto onda ne dignu cenu na 5000 din za osnovno odrzavanje ? Samo najave unapred i reseno.
 
To im Ratel ne bi odobrio
 
Ima nešto u ovom podizanju pretplate, vest od pre par minuta udarnički osvanula velika produkcija koja se zove kao i poznata kafa kupljena od strane investicionog fonda KKR tj. da budemo precizniji postala je većinski vlasnik...

PS. Zato nama skočila cena pretplate, treba sve to finansirati :D
 
Kao i kredit od 50M € od pre neki dan koji je SBB uzeo od Evropske banke za razvoj.
 
Dan nije namenjeno za fiber power ? :D
 
Dan nije namenjeno za fiber power ? :D

Naravno, to je na sledećem dnevnom redu odmah posle drugog poskupljena za održavanja... :D i plus naravno gratis unapređenje mreže sa novim tv kanalima iz navedene kafe... :D
 
I svakom pretplatniku gratis rob/robinja da mlati palminim listom i donosi koktele, dok uživamo u sbb programskoj šemi :d.
 
I svakom pretplatniku gratis rob/robinja da mlati palminim listom i donosi koktele, dok uživamo u sbb programskoj šemi :d.

Kokteli obavezno, plus one igračice da se lakše preboli sledeće poskupljenje :D i dostojanstveno proslavi sa domaćinskim čipsom uz ekstra premijere...
 
Poslednja izmena:
Rekli su mi da se javim ovde u vezi problema sa WIFI. Naime kad upalim WIFI nekad mi whats app ne radi , ne salje poruke i ne prima poruke. Do wifia nije problem jer kad ne radi whats app , ja proverim neki browser i ono radi. Juce je radio danas nece i tako uvek bude? U pitanju je Samsung galaxy s3?
 
Kakve to veze ima sa grand sbb show?
 
Na tom njihovom ruteru (epc3925) pored whats app meni ne radi ni D3Go aplikacija, probao sa tri android uredjaja i nece, ucitava u nedogled. Kod kuce i na poslu u kombinaciji modem+tplink ruter sve radi ok.
 
Kako su neki od vas rešavali problem kad im d3 go kaže da im je uređaj rutovan a on to nije.. ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno