Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jesam, restartovala sam i modem i svoj ruter al opet ništa! Na njihovom modemu mi svetle zeleno Power, DS, US, ONLINE, A narandžasto jedinica 1 gde piše ETHERNET. Izgleda da nema nade za mene! :confused:
 
Poslednja izmena:
Zavisi i koje su adrese podešene na Cisco, da se ne preklapaju sa Dlink.
 
Kako to da proverim za adrese, vrlo moguće da to sprečava protok?
 
Pogledaj negde u podešavanjima na oba koje su vrednosti za DHCP.
 
Joj kad bih znala gde i kako, ja sam bas laik za ove stvari! :)
Ha, nadjoh ako je to to piše IPv4 DHCP Server na D-linku je : 192.168.0.1, sad ću opet da vratim njihov da radi pa cu da pogledam, ako su to te vrednosti?
 
Poslednja izmena:
DHCP podešavanja kod EPC 3925 su u odeljku Lan Setup, a kod D-Link-a (konkretno kod mene na D-Link DIR-600 ruteru) su u odeljku Setup - Network Settings.
 

Prilozi

  • EPC3925_dhcp.jpg
    EPC3925_dhcp.jpg
    116 KB · Pregleda: 124
  • dlink_dhcp.JPG
    dlink_dhcp.JPG
    141.5 KB · Pregleda: 118
Stavi za Local IP Adress kod EPC 3925 adresu 192.168.1.1 umesto 192.168.0.1, adrese EPC 3925 i D-Linka ne smeju da se poklapaju. Nakon toga, restartuj EPC 3925 i D-Link i javi jel radi. :)
 
Evo od njihovog!Lan Setup.png A ne znam kako da odem na D-link da vidim podesavanja kad nemam internet na njemu?
 
Rock86 , hvala ti puno! Sad cu bas sve to da uradim pa javljam u svakom slucaju! Hvala jos jednom,stvarno mi znaci ovo! Pozz
 
@Rock86 ,beskrajno ti hvala!!!:):eyebrows::happy:cheers Sada sve radi savrseno!:type: Beskrajno sam ti zahvalna i svima koji su ucestvovali u resavanju mog problema ali posebno tebi Rock86 !cheers I dalje ostajem pri svom da je ovo jedan od najboljih foruma,uvek sam ga volela i cenila a sad sam se i 100% uverila u to i u spremnost i nesebicnost ovih divnih clanova ovde! Veliki pozdrav!!!
 
Drago mi je da si uspela! :) Slažem se sa tobom, ovaj forum je odličan! :)
 
Opet totalni prekid u kablovskom signalu, drugi dan za redom. Nezgodno je sto je petak pa da se ne oduzi prekid do ponedeljka. Ovo je bas neuobicajeno, od 2008 nije bilo ovakvih situacija u mom kraju, ili je nesto od opreme dotrajalo pa se stekaju za zamenu ili neko sabotira :)
 
I kod mene zabada zestoko.. Sve online igre seckaju..
 
Vuče, iz kog si kraja?
Ja sam na Senjaku i već mesecima imam većih ili manjih problema. Polako me izdaje strpljenje i ozbiljno razmišljam da promenim provajdera.

Je l' ima još neko sa Senjaka da ima problema sa netom?
 
Mirijevo, i ovde je konekcija neocekivano dobra, prekidi nisu cesti (osim ovo juce i danas)i nema primetnih zagusenja. Brzina i odziv uvek ok. Sa druge strane, na Dedinju u blizini Drajzerove ulice gde radim ima prilicno vise prekida, sto kratkotrajnih sto onih od po nekoliko sati, nivoi signala daleko losiji ali kada radi radi ok.
 
Jedno pitanje. Pošto zbog određenih problema u novom stanu, tačnije u svojoj sobi ne mogu da nakačim TV na kablovsku, pa da pitam da li neko zna gde ima da se skine onaj fajl preko kog mogu da gledam te kanale na LapTop-u? Znam, ako potpišem novi ugovor, to ću i moći, ali dok ne potpišem, da imam. Tačnije, zanimaju me FOX i Comedy Central i ništa više.
 
Da, to ima, ali moram da potpišem novi ugovor za to, pa dok ne potpišem, da mi neko baci link sa dobrom slikom da se služim par dana. Našao sam HD Arene i Sport Klubove.
 
Mozda si nasao hd strimove, ali arene i sk tesko.. :-D
 
Sve 4 Arene, svi SK-ovi + još neki sportski kanali, koje nisam gledao. Ali, Arene su HD, možda ne najfulniji HD, ali je slika odlična. Vidi se lopta u svakom trenutku. :d
Nije na netu, nego mi ortak poslao taj fajl za VLC, pa tako gledam, ono je savršenstvo.
https://www.facebook.com/SympathyChan
Dodajte me ovde, da ću vam šibnem direkt u inbox, ako 'oćete.
 
^ Baci meni link na PM :)

E da vas pitam, vi koji imate duo silver na 2 godine, jel su vam svi kanali na D3Go otkljucani ?
 
Nemam link, imam fajl, pa mi najlakše prevući ga samo tamo u inbox. Ja mislim da imam Duo Silver na dve 'dine i mnogo mi retardirano radi, ne znam ni sam. Mada i ne gledam TV, to sam samo prvi dan listao i rekao fak dis šit.
 
Da li postoji neki limit za koriscenje SBB WiFi zone osim onih 1GB mesecno?
Pokusavam da se ulogujem sa ugovorom/emailom i lozinke od mojih (Postpaid Flat12 S) ali nigde ne mogu da se ulogujem u BG-u na SBB WiFi.
Probao sam ugovor i lozinku koju koristim za MojSBB, i registrovao e-mail na MojSBB (klinkem na korisnicko ime na MojSBB, i izmenio email adresu) pa probao to sa lozinkom za MojSjBB.

Oba ne rade. (proslo je preko 24h)
 
Zar nije lakše da ga okači na neki hosting i da link, nego da se fejsuje?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno