Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
videćemo
- za sada od starta ove nove ponude sam video samo ukidanje catch up opcije, brzina net-a je ostala nepromenjena
- potpisao sam pre 2 meseca ugovor računajući da će nastaviti sa praksom automatskog povećanja brzina svima koji imaju postpaid ugovor sa njima i baš sada su rešili da napuste tu praksu :smash:
 
Sad sam zvao podrsku, nema automaskog povecanja brzine. Ja sam duo mix potpisao pre mesec dana i ako potpisem novi, gubim gratis period. Tako da ostajem na ovome do daljnjeg.

Stoka.
 
Ja sam ih uslovio raskidom ugovora jer kao nisu u mogucnosti da me leveluju sa Mix S paketa na novi internet paket M+ bez potpisivanje nove dvogodisnje robije..
D3 uredjaj bih im vratio, ne treba mi, a brzi internet mi treba. Kazu, posto nema vise u ponudi internet paketa sa slovnim oznakama bez + u nazivu, nisu u mogucnosti da ispostuju moje pravo zagarantovano ugovorom da u toku ugovorne obaveze menjam paket na veci uz doplatu.
Akviziter ce me kontaktirati u toku dana, da proba da nadje kompromisno resenje. VDSL ormaric mi se montira ovih dana u ulaz tako da alternative imam.
 
Ako oni nemogu da garantuju prelazak bez potpisivanja ugovora jer takav paket više nemaju u ponudi tj. ukinuli su ga u potpunosti onda se dolazi do nekog banalnog zaključka da ni korisnik nije u obavezi da plaća nešto što ne postoji u ovom slučaju Mix S paket.

Ugovor potpisan za Mix S paket i kojom logikom mogu da naplate nešto što ne postoji, a pri tome ako želiš da koristiš potpiši novi ugovor tj. sad ispada da će izaći sa izjavom da ni brzinu više nemogu da garantuju jer oni taj paket nemaju u ponudi.
 
Gledam sad ovu novu "ponudu" i sve mi se nešto čini da ćemo mi, koji smo bili na ugovoru, a nismo produžili, pa sada imamo 10/1, biti srećni ako nam ne "ubrzaju" na 6/1.
 
Poslednja izmena:
Evo šta kaže zvanično njihov korisnički servis

Kao prvo, mi smo svim našim korisnicima omogućili besplatan prelazak na nove internet brzine uz potpisivanje ugovora na 2 godine.

Postojeći korisnici postpaid interneta i dalje će zadržati stare pakete, što znači da im neće biti promenjena ni brzina ni cena. Sa prelaskom na nove Duo ili Trio mix pakete (uz ugovornu obavezu od 24 meseca), korisnici će dobiti nove brzine Interneta.

Takodje, u toku je akcija (koja važi od 22.10.2013 do 31.12.2013.) gde korisnici FlatHome Postpaid, Mix, Super HD Mix, HD Mix, Duo Mix, Trio Mix, Silver, Gold, Gold Extra, Gold Premium paketa, ukoliko pređu na Silver ili Gold pakete koji je cenovno viši, a bez gubitka telefonije (bez prelazaka sa Trio na Duo pakete) dobijaju pogodnost da koriste 3 meseca novi paket po ceni starog paketa, a uz ugovornu obavezu od 24 meseca nakon isteka dobijene pogodnosti.
 
@zuke

Dodaj i mesečno održavanje na tu cenu.

@katamaran

Mislim da će pre biti ovako nešto :p



Au jel moguce!?Znaci moras da imas debelo iskustvo sa njima da bi skonto ove nove cenovnike.Zbunili me oni stari,gde je pisalo za duo mix puna cena.Znaci 2500 d.pa sam mislio da i sada postavljaju na isti nacin.
Da pitam onda i kad hocu da uzmem samo D3 bez neta i ugovora,jel placam (uz onu taksu 2k) "samo "jos iznajmljivanje d3 uredj. znaci ukupno oko 1300din mesecno?I ako hocu da dodam jos neki paket(HD npr) onda se ne placa ova renta,vec samo onih 1020 (ili kolko vec)din.+480 za hd,znaci ukipno oko 1500?Moram ovako postupno da pitam da ne bih naseo na jos neko iznenadjenje.
 
Ja smanjujem paket i doviđenja čim mi se ukaže prilika.
 
****te koja govnarija, pa ne postoji vise nista slicno duo mix, sad vidim na sajtu?
 
3 meseca po 1 dinar sam dobio kao novi korisnik.

Cekaj, ti si novi novi korisnik? Nisi ranije bio njihov korisnik? Ja sam u avgustu potpisao novi ugovor, prebacili su me na taj duo mix, ranije ne znam kako se zvao paket, ali to je to isto bilo, samo pod drugim imenom i nisu mi nista dali, nikakav gratis period.
 
Da da, skroz nov.
 
Pa da, zato si dobio. Ja nista nisam dobio osim novog ugovora i njihvog bezicnog rutera koji radi mnogo losije od tp-link ~15 eur koga sam imao ranije.
 
Objasni kako losije? Taj EPC3925 bi trebao biti Gigabit ruter sa WiFi.
 
Objasni kako losije? Taj EPC3925 bi trebao biti Gigabit ruter sa WiFi.

http://forum.sbb.rs/viewtopic.php?f=82&t=22125

+ ne moze da zapamti fiksne ip adrese preko mac adresa uredjaja (teoretski moze), secka/gubi konekciju na par sekundi u periodima od po nekoliko sati, vrlo cesto... SBB je rekao da je ruter ispravan, a da rezervisanje ip adresa preko mac adresa, oni kao provajder ne podrzavaju i da zato to ne moze. :D
 
Poslednja izmena:
Cek jel sam lepo razumeo, nema vise duo mix paketa?

Sad moram da potpisem trio mix silver sa fixnim koji mi ne treba da bih dobio 15mbit-a?
 
E i ja sam dobio taj njihov ruter i jedno vreme koristio njegov wifi, ali daje bas slab signal pa sam se vratio na stari tp link:). Ljudi treba mi jos jedan ruter za potkrovlje, posto mi je los wifi na potkrovlju, a ovi iz sbb-a mi daju jos jedan al uz novi ugovor, pa ako neko ima neku ideju sta bih mogao da uradim neka podeli sa mnom. Hvala
 
A sto mora preko mac adresa ? Zasto necete na racunaru da namestite fiksne adrese i da se oslobodite dhcp-a ?
 
Evo bio sam da popitšem ugovor u principu dobio sam da mi je za malo bolji net račun niži za oko 1000 din što mi je ok. Mada ima jedna zanimljiva stvar. Još uvek neznaju kada će mi aktivirati paket i rekli su mi da će u prva tri meseca račun da mi bude stari...no ok 1000 din je 1000 din.

@nidzakv ima duo paketa ja sam danas baš jedan potpisao, ima silver, gold, gold premium i platinum
 
Poslednja izmena:
Ja sada ništa ne razumem. Ljudi koji su pod ugovor (imam duo mix, i najmanji internet paket) dobijaju ili ne dobijaju ubrzanje interneta?
 
Šta rade starim korisnicima ovo je neverovatno,10god. bre plaćam ktv+net redovno i šta imam od toga jedno veliko NIŠTA! Stalno neke ucene te potpiši na 1god sad na 2god,sledeći ugovor ima da nude na 10god,sramota...
 
Poslednja izmena:
Ne dobijas ubrzanje dok ne potpises ugovor za neki od novih ponudjenih paketa. Izgleda da ni oni iz Call centra niti sa Foruma nemaju sve detalje ,ali ce imati ovih dana... jer ja koristim trenutno Super hd mix S , ovi iz Call centra mi kazu da mogu samo Trio pakete nove da potpisem , i da ne mogu Duo pakete , dok mi ovi sa Foruma kazu da mogu koji god hocu uz nov ugovor. Jer zaista bi mi bilo bezveze da me teraju na Trio , koji su malo skuplji i nude fixnu telefoniju koja me ne zanima uopshte. :)
Btw niki999 kako to da ti je hiljadu din jeftinije a brze, moze malo objasnjenje :) ?!
 
Cek jel sam lepo razumeo, nema vise duo mix paketa?

Sad moram da potpisem trio mix silver sa fixnim koji mi ne treba da bih dobio 15mbit-a?

Imas neki slver duo ili kako se zove,gde dobijas 15/1,5 i d3 osnovni paket za odprilike iste pare ko sto si dosada placao.
 
Ako potpises novi dvogodisnji ugovor onda imas paket 15/1.5
 
Ne dobijas ubrzanje dok ne potpises ugovor za neki od novih ponudjenih paketa. Izgleda da ni oni iz Call centra niti sa Foruma nemaju sve detalje ,ali ce imati ovih dana... jer ja koristim trenutno Super hd mix S , ovi iz Call centra mi kazu da mogu samo Trio pakete nove da potpisem , i da ne mogu Duo pakete , dok mi ovi sa Foruma kazu da mogu koji god hocu uz nov ugovor. Jer zaista bi mi bilo bezveze da me teraju na Trio , koji su malo skuplji i nude fixnu telefoniju koja me ne zanima uopshte. :)
Btw niki999 kako to da ti je hiljadu din jeftinije a brze, moze malo objasnjenje :) ?!

Kako da potpišem nov ugovor kada imam još godinu dana ovaj za duo mix?
Ajde za net mi ističe sledećg meseca, pa taj mogu.
 
Nema veze, možeš da uzmeš.

Ja samo bio na S, plaćao 2550 ukupno. Sad kad bi potpisao na S+, plaćao bih 2590, i imao bih 15/1.5 ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno