Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja imam Mix Flat Home S, jel to znaci da cu da sad imam ovaj S+ i 15/1.5?
 
Sta se desava sa duo mix korisnicima, ne mogu da otvorim na fonu?
 
Ja imam DuoMix 10/1, kad i ako potpišem ovaj neki SIlver Duo Mix, imaću 15/1.5 za 1550 dinara tj. oko 2590 ukupno.
 
Ja potpisao pre mesec dana, sta, sad treba da potpisujem opet.. Ma idi begaj, samo cu da izgubim ovaj gratis period..
 
Bruka za upload
 
Problem je sto, a SBB to dobro zna, vecina ljudi u Srbiji NEMA bolju i povoljniju alternativu (Ikom, Targo, Orion itd. ima samo na nekim lokacijama) i onda to iskoriscavaju. Ovo je cisto ucenjivanje.
 
Sve vise se odlucujem da ostavim kako jeste. Sve da zadrzim a da imam 15/1.5 za 150din vise mi ne odgovara uz novi 2 god ugovor.
Najbolje svi da isqliramo ponudu pa da promene i ponude bolje!
 
Kako da rasiris novost protesta kad smo ekstremno mali procenat SBB korisnika? Vecina ljudi jos uvek verovatno misli da je sve do downloada i da sto veci, to bolji. Ne mogu da verujem da smo dostigli 1:20+ U : D odnos.
 
Jeb.em im mater.


25/2??? Šta da radim sa tim pisljivih 0.5 upload povećanja? Govnari. Kakav monopol imaju, pa to je strašno.
 
Bruka stvarno.
 
Ne da neću da potpišem nov ugovor, već ću da smanjim paket na najmanji kako bi im što manje plaćao.
 
Kako mislis 150 vise? Valjda 40 vise?

Imam HD MIX HIT + HD paket, uz mesecno odrzavanje da imam sve sto i sada sa brzim netom izlazi ~150 kinte skuplje. Naravano, novi 2 god ugovor, nastavljeni problemi sa opremom i ne zele da uvedu 2 nova lokalizovana HD kanala!
Discovery Science HD i NG Wild HD, od kojih prvi vec ima kod oba Telemacha! To sto je ul smesan, svima je jasno pa nisam pomenuo.
 
Za ovo da dignemo dovoljno buke. I niko normalan nece novi ugovor, da nas jebavaju. Evo sta se desi kada se da investicionom fondu, hoce da navuku na ugovore ljude, da bi prodali za velike pare sa mnogo obaveznih korisnika.
 
SBB je vec prodat, sad se nove gazde igraju sa cenovnikom :mad:
 
Uzas. Tesko da cu ici na novi ugovor.. samo sad ne znam da li cu ostati na 10/1 ili ce mi smanjiti brzinu na 6/x? (2 god ugovor istekao pre godinu dana i od tada sam na postpejdu 10/1 ali bez ugovorne obaveze)
 
hmm ja danas potpisao za trio mix... sta ce sad samnom, sutra nov ugovor :)) ?
 
Odakle vam to za nove ugovore? Ja sam na starim mixu i svako ubrzanje me je zakacilo. Pri tome mislim da prolazim i jeftinije jer imam DVR i HD i Hit paket.
 
To je bio odgovor u showroomu danas. Nove brzine, nova ponuda, novi ugovori...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno