Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Niko iz SBB-a čak ni Korisnički servis na forumu nije najavio apsolutno ništa za danas! Uvek su im saopštenja: "Biće uskoro, kada bude bićete blagovremeno obavešteni"!
 
Uvek je pre ubrzanja išla zvanična najava, nema potrebe da vrtite Speedtest :) Kad već skidaju ga*e za brzinu, bar da uzmu poene na reklamu. Ja ne očekujem povećanje brzine pre najave, a sve i da danas najave (na SBB forumu je njihov Korisnički centar najavio datum 21. oktobar kao datum najave), ne verujem da će pustiti pre 1. novembra (što nije daleko).

Gde su na forumu oni to objavili? Ja nisam video nigde.
 
simpsons_nelson_haha.gif

Pitam li se sta rade sada oni "Sigurni Insajderi" koji su rekli da ce biti 21 a i oni u SBB-u :d:D:p
 
Poslednja izmena:
Ja vrtim Speedtest da vidim kako stoji s mrezom, naravno da nece da povecaju bez najave. Ali ako ne puste ni prvog, ozbiljno ce da presisaju.
Juce sam dobio 26 Mbit u jednom trenutku, sto negde racunam da ce mi dati 25, sto je malo u poredjenju sa ponudom nekih drugih, manjih provajdera.
 
Telekom je zapeo sa VDSL-om. Zato SBB moze da odugovlaci ovoliko sa povecanjem.
 
Gde su na forumu oni to objavili? Ja nisam video nigde.

Sad i ja tražim, siguran sam da su napisali 21. pa posle promenili, baš sam aktivno pratio temu. Nije im prvi put da menjaju napisano, što svoje, što tuđe...
 
Video sam da je neko drugi to napisao, za njih nisam siguran.
 
Ha :D

Upravo su me zvali iz SBB-a (sa broja 011/400-1000) da mi nude da opet aktiviram HBO uslugu (ne koristim je već godinu dana sigurno). Zahvalio sam im se na tome i pitao ih usput za povećanje brzine.
Rekla mi je da će sutra najverovatnije objaviti ali i da se povećanje odnosi samo na Trio mix paket (njenim rečima, na pakete sa njihovom telefonijom, spominjala je Gold i Silver pakete, ne znam o čemu se radi) i da će brzina biti 15 Mbita za te pakete.

Pitala me da li sam zainteresovan i za to, ali sam joj objasnio da već imam 2 fiksna priključka u stanu i da mi ne treba još jedan, ali sam pitao da li je sada moguće preneti postojeći fiksni broj na SBB, rekla mi je da jeste, pa ću razmisliti o tome.
 
Nadam se da ne misle da se tako zajebavaju.
 
spominjala je Gold i Silver pakete, ne znam o čemu se radi) i da će brzina biti 15 Mbita za te pakete.

ali sam pitao da li je sada moguće preneti postojeći fiksni broj na SBB, rekla mi je da jeste, pa ću razmisliti o tome.

Šta oni misle da su Apple, pa Silver i Gold??? :wall:

Čudno ako napokon mogu da se prebacuju brojevi iz Telekoma, to nigde nisu objavili.

Nadam se da ta operatorka kao i 99% njih nije znala o čemu priča!
 
Ha :D

Upravo su me zvali iz SBB-a (sa broja 011/400-1000) da mi nude da opet aktiviram HBO uslugu (ne koristim je već godinu dana sigurno). Zahvalio sam im se na tome i pitao ih usput za povećanje brzine.
Rekla mi je da će sutra najverovatnije objaviti ali i da se povećanje odnosi samo na Trio mix paket (njenim rečima, na pakete sa njihovom telefonijom, spominjala je Gold i Silver pakete, ne znam o čemu se radi) i da će brzina biti 15 Mbita za te pakete.

Pitala me da li sam zainteresovan i za to, ali sam joj objasnio da već imam 2 fiksna priključka u stanu i da mi ne treba još jedan, ali sam pitao da li je sada moguće preneti postojeći fiksni broj na SBB, rekla mi je da jeste, pa ću razmisliti o tome.

Ako stvarno tako urade to je onda debelo ucenjivanje. Imaju oni srece sto nemaju jaku konkurenciju u vecini Srbije pa mogu da rade sta hoce. Ili neka povecaju SVIMA brzine ili neka ne diraju, jer ako urado ovo iz gore navedenog, ima da popozidi ogroman broj korisnika.
 
E ovako, ja sam se prijavio za nove stvari, i kako su novi paketi ipak mora i novi ugovor. U ponudi su novi Gold, Premium i VIP trio paketi, cene 2900, 3900 i 5600 (ja sam zaokruzio cene, nesto malo preko toga), jedino sam pitao za internet brzine za poslednja dva: na premium je 25/2 a na VIP 40 (nisam stigao da pogledam za upload). Jos nije sve do detalja dostavljeno na uplatna mesta, bice sutra ali izgleda da se u premium paketu dobija oko 124 digitalna kanala i preko 20 HD u koje upada i HBO jer vise nece biti samo HBO premijum paket; flat fiksni dodatak u prvih godinu dana free plus poklona tel. aparat za prvih hiljadu. Sutra sve krece pa ce biti detalja..
 
E ovako, ja sam se prijavio za nove stvari, i kako su novi paketi ipak mora i novi ugovor. U ponudi su novi Gold, Premium i VIP trio paketi, cene 2900, 3900 i 5600 (ja sam zaokruzio cene, nesto malo preko toga), jedino sam pitao za internet brzine za poslednja dva: na premium je 25/2 a na VIP 40 (nisam stigao da pogledam za upload). Jos nije sve do detalja dostavljeno na uplatna mesta, bice sutra ali izgleda da se u premium paketu dobija oko 124 digitalna kanala i preko 20 HD u koje upada i HBO jer vise nece biti samo HBO premijum paket; flat fiksni dodatak u prvih godinu dana free plus poklona tel. aparat za prvih hiljadu. Sutra sve krece pa ce biti detalja..

Jel su ti gold platinum srebro paketi sa uracunatom pretplatom za odrzavanje k2k infrastrukture ?
 
Sve u svemu, za nas koje zanima internet - ovo je čabar ponuda.
 
MikiPSY, mislim da jesu. U stvari, sad na taj način jure korisnike za fiksnu.

Ja hoću da ubacim i fikni, ali kada omoguće prenos broja.

Ovo sada dajem 2551 dinara održavanje + net. + 400 fiksni, to je taman tih 2900 kojetraže, faktički ista cena bi ostala, za net i održavanje.

Ali ja NEĆU fiksni dok ne omoguće prenos broja.

Znači, opet sex i ucena....
 
im lovu Ne dam fiksni ne treba mi to gxxxo, nek se hebu sa ponudom ako ne bude za duo povecanja, jos cu da zamenim internet provajdera pa sve nek bude gore, ima ljudi na IP-u i radi korektno, bolje i losa usluga neg bolja za ucene.
 
U koliko postoji mogućnost prenosa broja, ja sam zainteresovan za Premijum ili Vip.Sad koristim SuperHDMix(Novembra ili Decembra mi ističe ugovor).Da li je ovo sa održavanjem ili bez?Šta je sa D3 kućom? Do sad je u S.HDMix-u bila free?
 
Poslednja izmena:
Da li ovo znači da će biti povećanja postojećim korisnicima koji koriste S paket ili će biti novi ugovor pošto je došlo do promene S+ je sada nova ponuda?
 
SBB je katastrofa, bili su se popravili, sad ih opet boli *****, jer ADSL ne moze da parira.

Da li su bre oni normalni, sada po ovome ce da mi smanje brzinu po tome koliko placam, i koliko je ovaj novi paket.

Ekvivalent po parama novi je 15 Mbit, a ja imam 16. Djubreta.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno