Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo sta prijavljuju na drugom forumu

3040291298.png
 
Krenuh na njihov sajt da proverim mojsbb servis, bas da vidim da li su promenili oznake trenutnih paketa ali izgleda da su ga ugasili, tako da defitivno nesto menjaju.
 
Meni radi mojsbb.
 
To sto se dobijaju takvi rezultati, verovatno testiraju mrezu na po malo, da se ne srusi kad puste svima.


Samo jos da je pristojno povecanje. :Klanjanje
 
Poslednja izmena:
Moj paket je 10/1, mada to 1 retko kad vidim, a ovo 10 je cesto 5-6. Juce se nesto desavalo, pa je isao do 20, ali samo na kratko. Posle toga je bio opet standardnih 6/0.5, ili kako SBB to voli da zove 10/1.
 
Ma imam brate bukvalno 720p streamove, ali ovo je bezobrazno. Prvo, kvalitet obicnih d3 kanala je na nivou 320p yt klipa. Drugo, imao sam sbb pre 6-7 godina i na 2 kanala tada, ili 1, gledali smo sve. Tj samo slag. Sad imaju 7 kanala koji u 90% vremena nemaju nikakav program, samo su to sto imaju izdelili na 7 delova i dostupno ti je pola sadrzaja, a pola moras da doplatis. Kapiram da ce svaka druga kvalitetnija tekma biti na SK 6. Kakav bezobrazluk, klasican srpski megatrend menadzment.

Nego vidim po netu kace neki ljudi testove. Jel su to poceli da pustaju brzine?

Hahah stvarno ne mogu da citam ovakve postove a da se ne nasmejem.. Cekaj zar ti stvarno ocekuhes da ce ti neko dati sve zq osnovnu pretplatu?? Jos i bezobrazluk.. Hahah Nigde, ali nigde neces naci to sto ti trazis, tako da nemaju potrebe da ti ponude ni oni, realno veliki broj ljudi na sportklubu prati EL, i lepo od njih sto to prenose na ovim free kanalima, bezobrazluk bi bio da je to na onim koji se placaju a da su na ovim free neki snimci i pregledi, ovako je sve standardno, oces da gledas nesto sto mali broj ljudi zeli ( samim tim ti programi nisu marketinski isplativi) izvoli i plati..
 
Kod mene nema nekih promena, a i do sada nisam imao nekih većih problema sa net-om kod SBB-a...
3045006724.png
 
@Promaster

Po tvom razmisljanju kapiram da ne vidis dalje od monitora, i da sk gledas mozda zadnjih par god..
 
Ustvari pisao sam ti sa telefona.. ;)
SK gledam onda kad ima nesto sto mene interesuje, bilo da je fudbal, kosarka, tenis, bocanje, nije bitno, bitna je poenta onog sto sam ti rekao, nigde neces dobiti full pack za dz, svidjalo se to tebi ili ne, svuda u svetu je tako, nije to srpski kako ti rece "megatrend menadzment".. Jednostavno tako to funkcionise.. Daleko da je SBB zlatan, evo Bad Hobbit je imao probleme i neki drugi jos, ali kod mene radi savrseno, 2 puta sam zahtevao intervenciju i oba puta su dosli za manje od 24 sata, samo poucen iskustvom oriona uvek u pocetku budem ljubazan, a kasnije kad uvidim da se razgovor vodi izmedju mene i " nastimovanog robota" koji umesto da preduzme nesto govori mi da restartujem modem, kao da ja to nisam vec sto puta, onda se menja nacin rada i postajes malo drzak i to je resenje.. Tako da sam sve u svemu ja ustvari jako zadovoljan sbb-om..
 
Poslednja izmena:
Pa i ja sam zadovoljan, posle 5-ogodisnje tragedije sa TS. Ali za 2500 mesecno moze bolje. Jedino sto mi bode oci je uzas kvalitet obicnih D3 kanala. Na analognom signalu je cistija i jasnija slika.
 
Pa i ja sam zadovoljan, posle 5-ogodisnje tragedije sa TS. Ali za 2500 mesecno moze bolje. Jedino sto mi bode oci je uzas kvalitet obicnih D3 kanala. Na analognom signalu je cistija i jasnija slika.

Ne moze da bude, obicni kanali nisu toliko uzasni. Proveri da je dobro namesten D3, svakako moraju da budu bolji od analognih.
Ako ne umes sam, pozovi ih.
 
Kod mene je razlika izmedju obicnih i d3 kanala, ae da ne preteram ali skoro kao i izmedju d3 i hd kanala, tako da tu nesto nije povezano kako treba, sedni im za vrat.. ;)
 
Nesto definitivno cackaju , vuce mi se net ceo dan danas...
Zvezdara... :)
 
Samo pazite kada puste nove brzine svima, pa se srusi mreza. :d

Evo kako je kod mene upravo bilo. Ja imam trenutno paket 16/1.5. Ping je uzas...

3045154851.png
 
Poslednja izmena:
Sve isto kao i zadnjih 5 godina, ista brzina i ping a za sada nema problema vezanih za ove probe oko promene brzina.

 
Jel ti povecano ili si vec imao taj paket?
 
Imao je, nikome nije povecano, samo se testira. Sutra navodno startuju.
 
Ima on taj, hvali se non stop... :p

Nije ova beda za hvaljenje :) Kad ja ovde nemam ništa u NS-u, pa moram ove da koristim. Kad bi targo došao, eee druga priča bi bila.

Ne mora ni Targo, ali 20/5 mislim da bi bilo super za 2 crvene.
 
A sta ja da kazem sa 10/1.. Ili jis gore oni mucenici sa 5/512 kod oriona.. :)
 
Pa jeste gledao sam i ja juce, samo nemaju kompletnu ponudu svega kao ovi .. To ih ebe..
 
Nacekacemo se dok dodjemo do toga. SBB ce da omoguci takve brzine cim ih pritisne konkurencija dovoljno, samo treba vremena, nemaju male firme dovoljno kapitala da razvuku mrezu u celoj zemlji brzo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno