Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je korisnicko ime mail koji sam dao a sifru kucam ono sto sam dobio od SBB-a na mail? i da li mogu da promenim korisnicko ime ili ne?
 
Da li je korisnicko ime mail koji sam dao a sifru kucam ono sto sam dobio od SBB-a na mail? i da li mogu da promenim korisnicko ime ili ne?

Ako ti se ne ceka mozes i da ih zoves i trazis info za logovanje, pre su davali user i pass, sad ti verovatno daju to pa ti promenis pri prvim logovanjem (nisam siguran). Ako budes pitao tamo, trazice ti info na PM, onda im ti saljes pa dobijes ponovo na PM, bespotrebno gubljenje vremena.
 
Zamenili su mi modem. Nakon dva dodatnog raspravljanja, na kraju sam naleteo na ljude koji rade svoj posao.
Uzeli su modem, i za dva sata doneli novi DOCSIS 3.0. Samo jos da vidim da li to resava problem.
Ali u svakom slucaju moras da se raspravljas, i zavisi na koga naletis.
 
Poslednja izmena:
Meni zadnjih par dana ovo njesra vise ne radi nego sto radi..
 
Zvao sam jos juce.. Danas su dosli, pojacivac malo doterali..

Rece mi serviser da povecavaju na 15/1.5 tj 50%. Samo mislim da mi je rekao od prvog..
 
Zvao sam jos juce.. Danas su dosli, pojacivac malo doterali..

Rece mi serviser da povecavaju na 15/1.5 tj 50%. Samo mislim da mi je rekao od prvog..

Svi pricaju razlicito kad ce da bude, tako da dok ne puste ne verujem.
A povecanje od 50% deluje kao realno, tako su i prosli put.
 
da 50% za najmanje pakete... a za skuplje je bilo mnogo manje.
 
Znaci po tome, moj paket ce biti 24/2.25 :)
 
Rece mi serviser da povecavaju na 15/1.5 tj 50%. Samo mislim da mi je rekao od prvog..

Mislis 16/1,5 :) Samo da ne povecaju cenu za 2-3 meseca za 300 din :d

Bas me zanima da li ce i meni povecati, dvogodisnji ugovor istekao krajem oktobra 2012 i od tada sam na postpejdu ali bez ugovora, 10/1.

Vidim stize Orion telekom u Va ali opet ispada povoljniji sbb, bar net, sad sam gledao cene.
 
Onda bolje da ne diraju nista :d Nisu to neke pare ali su kulovski fazoni.
 
"Nisu to neke pare" je bilo kad su povecali KTV sa 100 na 150, sad posle 10 godina je 1050. Nista, ceka se google fiber :d.
 
Jel neko uspeo sa daljinskim od Cisca 4682DVB da kontroliše i TV? U mom slučaju je to Samsung 42F5000. Vidim da se ranije spominjalo da postoji u upustvu od Cisca (originalnom), ali taj link koji je neko postavljao više ne radi...
 
Trebalo bi da si dobio posebno malo štampano uputstvo za daljinac kada si dobio D3 risiver, ja bar jesam. Potraži na netu uputstvo za Cisco AT3400 daljinac, ima ih.

edit:
Evo uputstva u attachu da se ne mučiš :)
 

Prilozi

  • Cisco AT3400.pdf
    280 KB · Pregleda: 174
Poslednja izmena:
A zna li neko kako da se natera PiP? Posto stoji na daljicnu, ali uopste mi nije jasno kako radi.
 
Meni radi daljinski od DVR.
 
3044169091.png
 
Neverovatno :) Ako bude pocetni 20/1 onda je meni to super, al da ne mora novi ugovor.
 
Jaooo kako sam popizdeo, istekao mi je onaj promo period, pogasili mi hd pakete, vidim da imam ona 2 obicna SK kanala, i rekoh da odgledam espanjol - atletiko, kad ono MRKKKK!! Na SK 3 i sk 4 koji se doplacuju kapiram oko 200din mesecno u Sport hd paketu? E stvarno su go***rija klasicna, isti su kao Telekom pokojni.
 
plati pa se klati, ni kod babe nema dzabe...
 
Jaooo kako sam popizdeo, istekao mi je onaj promo period, pogasili mi hd pakete, vidim da imam ona 2 obicna SK kanala, i rekoh da odgledam espanjol - atletiko, kad ono MRKKKK!! Na SK 3 i sk 4 koji se doplacuju kapiram oko 200din mesecno u Sport hd paketu? E stvarno su go***rija klasicna, isti su kao Telekom pokojni.

http://livefootball.ws/
 
Jaooo kako sam popizdeo, istekao mi je onaj promo period, pogasili mi hd pakete, vidim da imam ona 2 obicna SK kanala, i rekoh da odgledam espanjol - atletiko, kad ono MRKKKK!! Na SK 3 i sk 4 koji se doplacuju kapiram oko 200din mesecno u Sport hd paketu? E stvarno su go***rija klasicna, isti su kao Telekom pokojni.

sk 3 imaš u osnovnoj ponudi, upravo gledam tekmu :)
 
Ma imam brate bukvalno 720p streamove, ali ovo je bezobrazno. Prvo, kvalitet obicnih d3 kanala je na nivou 320p yt klipa. Drugo, imao sam sbb pre 6-7 godina i na 2 kanala tada, ili 1, gledali smo sve. Tj samo slag. Sad imaju 7 kanala koji u 90% vremena nemaju nikakav program, samo su to sto imaju izdelili na 7 delova i dostupno ti je pola sadrzaja, a pola moras da doplatis. Kapiram da ce svaka druga kvalitetnija tekma biti na SK 6. Kakav bezobrazluk, klasican srpski megatrend menadzment.

Nego vidim po netu kace neki ljudi testove. Jel su to poceli da pustaju brzine?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno