Šta je novo?

[VIP] Promocije

xSeptimus

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
07.05.2002
Poruke
10,732
Poena
1,045
VIPmobile link

Svaki put kada korisnik dopuni kredit bilo kojim iznosom dopuna će biti duplirana do ukupnog iznosa od 10.000 dinara, a korisnik nije vremenski uslovljen do kada bi trebalo da dostigne ovaj iznos. Na primer, korisnik koji uplati 500 dinara dobiće još 500 dinara bonus kredita pa tako postepeno, u zavisnosti od dinamike i iznosa dopuna, dobija mogućnost da aktivira do 10.000 dinara bonus kredita.

Bonus kredit važi za pozive, SMS i MMS poruke ka svim mrežama u Srbiji, kao i za prenos podataka u nacionalnom saobraćaju. Duplirani iznos kredita važi 30 dana od dana dopune, dok bonus kredit od 10.000 dinara traje sve dok se ne potroši. Bonus kredit ne važi za roming i usluge sa dodatom vrednošću.

Ponuda je dostupna i postojećim Vip pripejd korisnicima.

vn1oud.png
 
Sta sad ovde vazi 30 dana a sta neograniceno? I sta se prvo trosi? Mogli su bolje objasniti...

Scouser - svetski megacar
 
30 dana traje bonus iznos, uplatis 100din i dobijes jos 100din koji vaze 30 dana.
Onih 10.000rsd vazi dok ih sve ne potrosis, neograniceno.
 
Poslednja izmena:
U stvari cela promocija znaci duplo manje cene usluga dok traje 10.000rsd bonusa.
 
I dobro je da nije min 200 din, jer ranije si trebao da trosis 4x200 din na prepaidu da bi ti se isti isplatio, pa ne znam ko ga je uopste koristio. Ovako je realno.
Ja da pohvalim VIP, sve se okrenulo naopako :D
 
Nedeljno 200din na prepaidu je "jaka cifra" za Srbiju, ovo vec ima smisla, mada su i sami naglasavali da im je akcenat na postpaid klijentelu.
 
Nova promocija, "Obraduj svoj para":

10wpu77.png
 
Nesto mi nije jasno. Hoce supruga da produzi ugovor na VIP-u, predje na Postpaid 600 i uzme LG Optimus HUB za 1 dinar. Pise sledece:

http://www.vipmobile.rs/privatni/postpaid/promocije/pronadji-svoj-idealan-spoj.1647.html

Pronađi svoj idealan spoj
50% popusta na mesečnu pretplatu uz ekskluzivne telefone!
Izaberi jedan od ekskluzivnih telefona za samo 1 dinar i dobićeš 50% popusta na mesečnu pretplatu u prvih 6 meseci. Pronađi svoj idealan spoj u Vipu, mreži u koju najviše ljudi prenosi svoj broj!
Promocija važi za sledeće ekskluzivne telefone (medju kojima je i HUB).

Pise i ovo:
Promocija važi do 29.02.2012. ili dok traju zalihe. Popust od 50% na mesečnu pretplatu važi 6 meseci od datuma aktivacije samo uz odredjene tarife i telefone. Korišćenje telefona u tarifi je minimum 24 meseca.

NIGDE se ne pominje za koje korisnike. Ja pito tamo u Rodicu, kaze kad produzite ugovor samo telefon dobijate za dinar. Mislim da su se malo zeznuli, ovde pise i telefon i 50% (samo za odabrane modele medju kojima je i taj LG i ta tarifa gde se dobija za 1 dinar).
Da ja njima odstampam lepo ovo sa sajta i trazim to sto pise?
 
Tvoje pitanje za VIP je sledece:
"Da li promocija "Pronađi svoj idealan spoj" vazi i za stare korisnike koji zele da produze ugovor, ili samo za nove?"
 
Rekose samo za nove i sad sam ih napushio preko korisnickog centra posto nigde ne pise to na promociji... i navodno ce me zvati... kakvi likovi.
 
Ako sam ja dobro razumeo, tvoja supruga kao visegodisnji korisnik sad nema prava na tu promociju, na koju imaju pravo novi korisnici? Gde je tu logika?

Takodje, razmisli o daljoj prodaji/dekodiranju/servisiranju telefona, dosta ljudi se ovde zali koliko sam primetio na ostvarivanje garancije za telefone uzete u VIPu. Takodje, telefon nije zvanicno tvoj nego ti ga ustupaju na "koriscenje" (zato ne daju kodove za otkljucavanje kad prodje garantni rok tj ugovorna obaveza svejedno).
 
Tako je. Na sajtu ne pise za kakvu vrstu korisnika je promocija. U call centru kazu "Pa zato nazovete call centar i pitate"... Ma nemoj... jos i 12 dinara vam ostavimo za poziv... perfidno. Pa sam ih lepo malo okrpio, i sad ce kao da vide moze li to (broj se vodi na moje ime). Prvo im nije bilo jasno kad sam rekao "Pa dobro onda raskidam ugovor to je barem lako i prelazim kod drugog operatera"... onda kad su videli da sam ozbiljan "Cekajte, pitacemo pa javljamo". Hit.

Sto se tice telefona potrosna roba. Za dve godine ce biti neki drugi, ovaj je sasvim solidan za njene potrebe, ionako u kuci imamo vise modela pa nije problem ako nesto nedaj boze treba da se popravlja. VIP mi ovde ima odlicnu konekciju (skoro 4-5mbit izvlaci na gajbi) pa nije lose iskoristiti to... a Telenor i MTS mi jedva guraju EDGE. Isto vazi i za jos par mesta gde se najcesce krecem van BGD-a. Da nema toga, ugasio bi broj, ovako mi dosta znaci dobar net na putu (kazem, gde se najcesce krecem po Srbiji).
 
Dreka je urodila plodom, poslali su SMS u kojem me obavestavaju da mi odobravaju produzenje ugovora uz ovu promociju... dakle samo malo upotrebite govornicke vestine i to je to... (dobro i malo to sto radim u medijima...)... Hit su. A danas gledam coveka koji menja firmi paket u Telenoru i ladno, posto prelazi na neki drugi, gubi sve preostale minute do tada!!! Mislim - ALO... i naravno kad je digo dzevu dolazi menadzer i odma moze zahtev da mu se odobri prenos minuta u novi paket... sve se moze kad se digne dzeva...
 
Dobro zvuci ali to je samo za nove korisnike (provereno).
Verovatno ce biti kao standardna ponuda kroz koji mesec kad se zavrsi promocija, inace onaj dodatakkoji trenutno nude od 10MB za 295rsd je vec antologijski :)
 
Poslednja izmena:
Ovo je zanimljivo. Možda i pređem kod njih. :D
 
Interesantno je kod S1100, za 1990rsd dobije se 1100min i 1GB prenosa podataka.
Stvoreno za mene :), pogotovo sto VIPu net dobro fercera.


BTW svim telefonima je u slucaju ove promocije umanjena cena za 7.500rsd.

L I N K
 
Poslednja izmena:
Stvarno odlična ponuda od VIP-a. Da ih ne podnosim što se tiče odnosa prema korisnicima odmah bi uzeo smart + net.
Kad bi imao istu ponudu na Telenoru.... uf.
 
Pošto mi uskoro ističe ugovor (kraj aprila), da vidim čime će Telenor parirati :D
 
Ovo je samo za nove korisnike? Ne vazi ako obnovim ugovor i predjem na smart paket?
 
Trebalo bi da vazi ako obnavljas ugovor. Svadjaj se malo :)
 
Super je zbog manje cene telefona ali ako to izuzmemo onda je (bar po meni) bolji i jeftiniji postpaid 600 od S1100+1GB
 
Ko ne trosi SMS njemu je s1100+1GB "kidalica".
 
Cek' da vidim jel sam ja dobro razumeo ovu "promociju". Ako uzmem LG 3D uz pp325 placam pretplatu od 990din za pp325 i plus jos 1000din za tarifni dodatak od 3gb?
 
PP325 je 1168rsd. Dodatak 3GB je 1000rsd dodatno. Telefon placas ucesce 14990rsd.
I jos proveri da li promocija vazi samo za SMART ili moze i obican PP.
 
Ako ja dobro kontam ovo je tarifni "dodatak", tako da se taj net koristi tek kad potrošite smart tarifu...
 
Onda ne bi bilo svrhe da postoji tako nešto. 100% sam siguran da se troše MB uporedo sa smartovima, tj. smartovi za sms i minute, a tarifni dodatak za internet.
 
Nazad
Vrh Dno