Šta je novo?

[VIP] Promocije

Sto neko rece, bice produzena do uvek ;)
 
Neka je produze do decembra i meni super. :D
 
ja takođe prešao iz telenora i hteo sam smart 1100 ali sad na ugovoru mi piše 1490 dinara a ne 1100 kako bi trebalo? Da idem da reagujem, ili možda se to podrazumeva posle aktiviranja? Jer mi još nije aktiviran broj...

a drugo, vip telefone koje nudi za dinar nema u ponudi sve do jednog. Osim onih koji su ništa drugo do običan telefon i za drugo se i ne mogu koristiti. Hteo sam da uzmem zte skate, kad sam potpisivao obećali da će dobiti za par dana, a sad vidim da nigde i regionu nemaju niti će da dobijaju jer sam zvao vip korisnički servis. Huawei g300 takođe neće da dobijaju eventualno neke druge modele, ali ove malo bolje koje nude po tim promocijama samo obmanjuju buduće kupce kao i mene, jer sam imao iste uslove kao i na telenoru, ali ajd nisu imali zte skate u ponudi pa rekao ajd da pređem malo 'vamo kad ionako plaćam taj iznos a isti broj minuta ima, pa bar telefon da uzmem video sam ga ovako, od low cost androida je po meni najbolja opcija.

itd..... ako neko zna da ima negde u reonu južne Srbije zte skate ili huawei g300 u vip ili handy radnjama nek javi da idem da uzmem...... da ne bude da sam džaba prešao....
 
@extazy Prijatelju ja sam otisao u VIP da kupim g300 uz 1100 i rekli su mi da ga vishe uopste nece dobijati, zatim sam hteo Skate to su rekli da ce dobijati, ali ga nemaju.. poslali su me u prodavicu pored HANDY i tamo su mi dali sve regularno uz ugovor i popuste kao da sam uzeo u vip-u. Tako da ako imash HANDY shop negde (oni valjaju telenor,mts i vip sva tri provajdera) kod njih vaze isti popusti i akcije kao kod provajdera. I imaju ZTE skate :p
 
Jedina promocija u Vipu a verujem i u u drugim "preduzecima" sto moze da nas snadje je da upgrejduju osoblje.Posebno one lutkice koje jedino znaju da kazu Izvolite.Odem za ugovor+skate nema,sutra odem po media pad nema...za popuste i promocije cute i kriju kao da dele od njihove plate.
Donekle mogu da razumem da ne zna karakteristike SVIH uredjaja ali da nema blage veze koje su akcije aktuelne,koja se s kojom kombinuje itd to bas i ne mogu da svarim.Pa one bi trebale da vezu informacije+politiku svoje kuce+da su upucene u konkurenciju da bi nekako pridobili nove korisnike.Ili ja mnogo ocekujem mozda?
Sinoc "promoterka" ne zna ni da upali tablet,zove kolegu da joj pomogne...pitam se da li mu i deo plate daje za tu pomoc ili???
Jel zna neko da li uopste imaju Huawei MediaPad negde na stanju ili me farbaju dodji naredne nedelje da sef naruci???
Pa pobogu sta ima sef da narucuje,valjda su oni povezani sa svojim poslovnicama.Pozoves gde ima ili proveris stanje i posalju.
 
Koliki su tupsoni veruj mi da ti to pričaju verovatno što ne znaju broj koga da okrenu i pitaju...

Usluga telenora, vipa, mts-a, očaj nad ocajima... Meni je zao sto ljudi kao ja ili kao neki koji znaju i mnogo više ne mogu da se zaposle, jer ne dižemo noge poslovnim partnerima kod diktiranja i naravno nemamo, ujaka, tetku, strica i tako neku vezu da nas ubaci...

Pa ja sam pre neki dan gledao dok sam plaćao račun, da lik ne zna da otvori ZTE Skate... Sve okreće i okreće telefon i mislim se sad kad uzme klešta i počne da cepa :D
 
Stigao mi je racun za avgust, prvi posle prenosa broja, i tu je bio uracunat samo popust od 25% za potpisan ugovor, bez rodjendanskog popusta. Inace na ugovoru su uredno stiklirani i jedan i drugi popust. Telefonom sam ulozio reklamaciju i devojka je rekla da rodjendanski popust nije bio aktiviran i da ce mi poslati ispravljen racun. Ovde na forumu citam da nisam jedini kome se ovo desilo, tako da pazite sta vam salju.

Tt2b5
 
Meni trenutno istice jednogodisnji ugovor na MTS MIX NET L . Razmisljam o VIP smart 1100 sa sledecim promocijama (ispravite me ako gresim ako je ovo moguce ili ne)

VIP Smart 1100 + 5 godina promocija koja umanjuje racun + (ova promocija nije navedena nigde ali vazi uve) vazi ako prelazite sa druge mreze migracija broja ili sa njihovog prepaid-a na postpaid 25% popust + da dam neki telefoncic i dobijem Sony model za priblizno dinar .

E sad jedino sta me brine internet na VIP posto 1 Smart 1 mb 1 sesija 100kb zaokruzivanje kako se to pokazuje u praksi , ne surfujem puno ali gmail mi se sinhronizuje i FB push poruke .

Sutra treba da odem i pitam u poslovnici tacno kako i sta ali bilo kakva iskustva su dobro dosla . Hvala !
 
Ne možeš da kombinujes promocije... Znaci ili ili... Pošto je bolje 5 godina, onda to uzmi... Pisano je već par puta da ne može da se kombinuje.
 
Ne moze ekomotivacija uz sve to. Ono sto moze:
Smart + rodj. promocija + 25% na osnovnu pretpatu

p.s. pretekao me djilkos, +1
 
Poslednja izmena:
MixNetL je MNOGO bolji izbor ako vec ne mislis da ides na SMart1100+1GB net dodatak, barem ako pises dovoljno cesto SMS.
MixNetL je 970RSD i ne mora 2 godine ugovora, 600min, 1.5GB
Smart1100 ispada 750RSD, mora 2 godine ugovor, ali ni priblizno nemas toliko i minuta i neta onda.

Zaokruzivanje na 100Kb nije strasno, mada ja imam dodatak i koristim uglavnom odjednom za veci prenos a ne za vise sitnijih, i data usage na ArcS mi se poklapa sa VIP potrosnjom u manje od MB, a presao sam 600MB vec.

Izbor je tvoj naravno, ali ako mislis da koristis net, stavi i ove dve varijante na papir:
- Smart550 + 1GB dodatak
- Smart1100 + 1GB dodatak


Onih 25% od kada vaze uz telefon, cak i ako prelazis iz druge mreze??
 
Zaboravljas bitnu stvar , a to je da po toj ceni MIX NET L ne moze se uzeti telefon dok u VIP moze ...
 
Заокруживање је ионако на нивоу сесије (која траје сатима) тако да то не повећава приметно потрошњу. По мом мишљењу боље је потписати 2 год уговор јер цене се сигурно неће смањивати, напротив.
 
Zaboravljas bitnu stvar , a to je da po toj ceni MIX NET L ne moze se uzeti telefon dok u VIP moze ...

Ne moze ni kod VIP-a. Moze za 1115RSD, ne za 750RSD.
Nisam siguran da li kojim cudom dobijas i 25% ako prelazis iz druge mreze i uzimas telefon, ali mislim da to nije slucaj.
Znaci mozes da biras:
- ili telefon ili 25%
- ili rodjendanski (efektivno 25% od cene za Smart1100, nevezano od gorepomenutih 25%) ili ekonomizacija popust
 
Poslednja izmena:
Ajde ovako da pitam. Imam dva ugovora kod VIPA za koji dan treba treci ugovor koji se vodi na moju majku da prebacim na sebe (broj ostaje isti). Da li za mene vazi rodjendanska promocija? Da li imaju neku "nagradu" za vernost?
Vazi ako uzimas novi ugovor, a ne ako prebacujes postojeci. Ako on istice, kada ga produzavas vazice (ako i dalje bude postojala)
Za vernost - no clue, nisam im jos uvek veran :D

Заокруживање је ионако на нивоу сесије (која траје сатима) тако да то не повећава приметно потрошњу. По мом мишљењу боље је потписати 2 год уговор јер цене се сигурно неће смањивати, напротив.
Jesi li siguran da je sesija toliko duga ako se ne gasi Data? To bi bilo odlicno, ja sam mislio da se sesija sama gasi nakon 5 minuta ili nesto slicno ako nema protoka...
Cene nece ici dole, to je sigurno; problem je da li ce kvalitet ici gore, i da li ce biti nesto primamljivije posle.
 
@alfa i ja mislim da sesija baš dugo traje, ja isto nikad nikad ne gasim net ni dok spavam, samo silent i to je to :D

A i čemu gašenje neta na smartphone-u? ;)
 
Moze i stari korisnik da dobije rodj. promociju. Ako ga odbiju - neka insistira u poslovnici i sluzbenik ce odobriti.

Sesije traju nekoliko sati, 5h, 6h, tako nesto..
 
Ako toliko traje sesija (od zadnjeg koriscenja??) onda nije ni cudo da zaokruzivanje mi ne pravi razliku.
 
U sustini ne mogu da dobijem rodjendanski popust plus posust za migraciju broja i telefon ? Da li to moze neko da mi potvrdi 100% ?
 
Ako toliko traje sesija (od zadnjeg koriscenja??) onda nije ni cudo da zaokruzivanje mi ne pravi razliku.

Ja sad ne znam u kojoj je to temi bilo i da li je uopšte bilo u nekoj od ovih mts/telenor/vip tema, ali znam da je pričao da je njegova devojka sa istom upotrebom koristila internet samo što jedan mesec nije gasila, a drugi mesec joj je neko rekao da gasi kao da ne bi prešla račun i više joj je potrošilo baš ja mislim zbog sesija i to za nekih čini mi se oko 80-ak MB...
 
Onaj ko nastavlja/produzuje/potpisuje ugovor sa postojecim broj.
 
Ovako bio sam danas u poslovnici taj nepisani popust koji se dobije ako migriras kod njih (ili sa prepaid na postpaid VIP) nemaju pojma za to sve ostalo moze kako je ovde receno ... Mislim da cu opak da uzmem isti paket tj MIX NET L -50% jer u sustini svede se na isto ...
 
Mislim da si se zeznuo za taj popust da je nesto drugo osim onih tipicnih 25%.
Ima i onih koji su imali razne vaucere (eeee gde su sada za SGS3! :)), pa je ispalo kao da imaju taj popust. Ali evo, Septimus prate verovatno najvise od svih ove teme, pa nije cuo za to - nisam ni ja, a stalno gledam sta nude drugi operateri :)
 
Nazad
Vrh Dno