Šta je novo?

[VIP] Promocije

Nokia 808 PureView

808.png
 
Au, jel su to malo preterali sa cenom ?:)
 
41 mpx je to mora cena biti velika... Kupovace ljudi u Srbiji koji i dalje misle da je Nokia zakon i najbolji telefon na svetu + još kad vide ovih 41mpx odlepice totalno jer ljudi samo gledaju broj mpx i nista vise... Doduse ovde stvarno jeste dobra kamera, ali je prevelika cifra...
 
Haha, jos ja gledam OS, CPU, RAM i tako to (kamera na poslednjem mestu) pa konstatujem da je, s obzirom na cenu, bolest ocigledno uznapredovala :D
 
Ljudi mislio sam da predjem iz Telenora u Vip, ovi iz Telenora nikako da se trgnu, da malo poboljsaju pakete ili obore cene. Anyway vidim u toku je promocija povodom 5 godina Vipa, popust do 10k na pretplatu + moze da se dobije 25% popusta za potpisan ugovor bez telefona.
Konkretno me interesuje koliko kosta smart 1100+1gb, nije svejedno da li se prvo obracunava 25% popusta ili 9000 din? U jednom slucaju sam izracunao ~1110 a u drugom ~1210 din mesecno.

Tt2b5
 
Popust je na pretplatu, ne na te internet dodatke... Dakle, cena pretplate - 25/50% pa + cena net-a.
 
1150 je smart 1100+ 500 dinara 1gb. Ne znam da li se dobija jos popusta ako se ne kupi telefon. Inace obavestenje koje sam dobio. Akcija se zavrsava 31.7.2012. Samo da znate :)
 
Da li bi neko mogao da mi pojasni malo ovu promociju
Uzmem karticuza 200,00 din i imam 5000 minuta, 5000 SMS-ova i 50 MB da potrosim za 60 dana (mislim da je tako)
Dopuni svoj kredit sa najmanje 200 dinara mesečno i možeš dobiti novih 5000 minuta u okviru Vip mreže, 5000 SMS poruka prema svim mrežama u Srbiji i 50 MB svakog meseca!
Da li se ovo donosi posle 60 dana ili ako ranije potrosis pa onda mozes da aktiviras ponovo ali ovoga puta 30 dana?
Promocija važi do 15.08.2012. ili dok traju zalihe.
Da li do ovog datuma mozes da kupis karticu koja sa sobom nosi ove benificije ili posle 15.08.2012 vise promocija ne vazi niti takvu karticu mozes kupiti?
 
Danas sam bio da prenesem broj i saznao sam da se internet dodaci od 1 i 3gb NE mogu uzeti ako se samo potpisuje ugovor, a ne uzima se telefon. Zasto? Niko ne zna. Na kraju sam uzeo pp600, sa popustom na 24 meseca izadje 1038 din. Dobar dil, sa obzirom da sam do sada bio na pis 500 koji je 990 din a losiji je u svakom pogledu.

Tt2b5
 
Pa sad za nesto smesno vece pare imas 4x vise minuta. Telenor je ubedljivo najgori. Imao si u mts-u za slicne novce uz 12 ili 24. meseci ugovorne obaveze, isto minuta (samo sto se prenose jedan mesec), 1500 poruka i 1.5GB neta. Ali dobro, i Vip ponuda nije tako losa.
 
Bio sam ja godinama na mts-u, sve do 1. jula prosle godine kada sam emigrirao na telenor. Sada prelazim na vip, da probam malo i treceg provajdera. :)

Tt2b5
 
"Želimo da Vas obavestimo da se 01.08.otvara novi Vip centar, koji se nalazi u prizemlju Kragujevac Plaze. Tim povodom, pripremili su sjajne pogodnosti za vas:
• 50 uređaja u posebnoj ponudi
• do 10.000 dinara popusta na pretplatu za sve postpaid korisnike.
I dodatnih 10% popusta na pretplatu ukoliko na dan otvaranja postanete njihov korisnik u novootvorenom Vip centru. ""
 
Izgleda ostaje i dalje rodjendanski popust?
 
Sta li im znaci do "isteka zaliha" a odnosi se na rodjendanski popust a NE na zalihe telefona:).
 
Bio sam ja godinama na mts-u, sve do 1. jula prosle godine kada sam emigrirao na telenor. Sada prelazim na vip, da probam malo i treceg provajdera. :)

Nekako imam utisak da sve ovo vreme izabrao si najcudniji moguci trenutak da ne predjes sa MTS-a ;)
 
Izgleda da je akcija produzena do 12.08, na sajtu je promenjeno za Smart i Sigurica tarife, pretpostavljam da vazi i za trecu varijantu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Koliko je sada Smart1100 bez telefona, tj. da li se prvo racuna ovaj rodjendanski ili onih 25% popusta?
Ako je prvo 25%, onda dodje ~50% jeftiniji (~750RSD), a ako je prvo rodjendanac onda je ~860RSD.
 
25% se racuna na osnovnu cenu paketa. Zatim dodas rodjendanski popust i to je mesecna cifra.
Ako budes tokom ugovora menjao pakete rodj. popust ide prema toj tabeli na sajtu.
 
Poslednja izmena:
Znaci, sigurno ispada 742.5din. za Smart1100?
 
Tacno.
Nego cudi me da menjas MTS jato, izgleda kao da si "shvatio" gde se prica za male pare :)
 
Poslednja izmena:
Znao sam odavno da je VIP isplativiji samo za pricanje (ako se ne prica u beskonacnost naravno ;)), ali nisam voljan da placam i 5e mesecno za telefonski racun :) Medjutim, 742RSD (ranije je bilo 1117.5RSD...) mogu da svarim... em sto ce to evro pojesti uskoro :) (Smart550 je bio 667RSD= >5e sa popustom pre ovog rodjendana, ali mi je to vec malo i za SMS i za pricu, kod MTS-a imam vise za 450RSD)
Razlog zasto sam uopste pogledao VIP je zato sto SGS3 uz Smart1100 ispada 72.000 trenutno sa svim pretplatama... (bez 25% popusta u tom slucaju), sto mi izgleda jako primamljivo!

Vrlo je verovatno da cu uzeti Smart 1100 za dodatni broj, ove nedelje, samo je pitanje, uz SGS3 ili bez.
 
Ja sam pre mesec dana produzio stari ugovor, i dobio rodjendanski poklon i 25% popusta jer nisam uzeo telefon. Medjutim to je tako samo na papiru, tj. ugovoru :(
Prvi sledeci racun mi stize samo sa popustom od 25%, nista od rodjendanskog poklona.
Zvao korisnicku sluzbu i reklamirao racun pre 15 dana, zvao par puta, bez uspeha, uvek dobijem odgovor da se strpim jos malo. Prvog sam podneo i pismenu zalbu i naravno jos se niko nije javio. A ja i dalje strpljiv :)
 
Produzavace oni jos to:). Dolazi im brdo korisnika izgleda. Fenomenalno:)
 
Napomena postojecim korisnicima koji zele da produze postojeci ugovor i dobiju Rodjendansku promociju:
Ako vam kazu da je to samo za nove korisnike - insistirajte da dobijete i dobicete. :)
 
Ja i ortak smo bili skoro i nismo morali ni da insistiramo, odmah je lik rekao da za produzenje ugovora ima rodjendanski popust.
 
Znaci ja sada ako odem da produzim ugovor (ne uzimam telefon, postpaid 325) dobijem tih 10 000 popusta na ceo ugovor?

Edit, nisam lepo citao, video sam sada sta me zanima.
 
Poslednja izmena:
5.000 dinara popusta na sve uređaje u Vip ponudi za korisnike koji donesu svoj stari mobilni telefon

5.000 dinara popusta na sve uređaje u Vip ponudi za korisnike koji donesu svoj stari mobilni telefon

U želji da građanima pomogne da svoje stare mobilne telefone odlože na ekološki ispravan način, Vip pokreće novu akciju u okviru projekta društveno odgovornog poslovanja "Vip ekomotivacija". Svaki korisnik koji do 20. septembra donese bilo koji stari telefon u neki od Vip centara širom Srbije, uz ugovornu obavezu od 24 meseca, dobija 5.000 dinara popusta na mobilni telefon, laptop ili tablet uređaj iz Vip ponude.

Primera radi, naknada za aktivaciju telefona LG Optimus L5 u tarifi Smart 550 iznosi 7.990 dinara. Ukoliko korisnik donese stari mobilni telefon u toku trajanja promocije ostvaruje pravo na popust od 5.000 dinara tako da će mu uređaj biti dostupan uz naknadu za aktivaciju od samo 2.990 dinara.

U akciji "Vip ekomotivacija" mogu učestvovati svi novi postpejd korisnici, oni koji žele da prenesu broj telefona u Vip mrežu, kao i postojeći korisnici određenih tarifa koji obnavljaju svoju ugovornu obavezu. Iako popust u okviru akcije ne zavisi od broja donetih telefona i ne može se sabirati, korisnik može doneti više od jednog starog mobilnog telefona na pravilno zbrinjavanje.

U Srbiji svake godine nastane oko 10 kg elektronskog otpada po glavi stanovnika, a svega nešto više od 5 odsto bačenog elektronskog otpada se uklanja na način koji ne zagađuje životnu sredinu, dok ostatak uglavnom završi na divljim deponijama u prirodi. Zato Vip poziva sve građane, i one koji nisu zainteresovani za popust u okviru ove akcije, da u njihove prodavnice donesu stare telefone. Prikupljeni uređaji biće predati reciklažnom centru koji se bavi zbrinjavanjem i tretmanom električne i elektronske opreme.

Vip je u 2011. godini samo u okviru internih aktivnosti sakupio i predao na reciklažu 8.5 tona papira, 8 tona ambalažnog otpada i 40 tona električne i elektronske opreme. Vip korisnici koji su aktivirali opciju elektronskog računa uštede mesečno oko 1.25 tona papira.

Nova promocija dostupna je u svim Vip centrima širom Srbije do 20. septembra 2012. godine.
 
Nazad
Vrh Dno