Šta je novo?

[VIP] Promocije

Vazi promocija i za postojece korisnike u slucaju da obnavljaju ugovor ili dodaju telefon na postojeci ugovor bez telefona.
 
Znaci moze i tih 10.000 i telefon (ili jos 25%) uz ugovor na 2 godine. Ok, hvala
 
Ne daju uz produženje ugovora, samo za nove korisnike sa novim brojem, juče sam uzeo Galaxy Nexus i produžio ugovor...
 
Tacno, danas poznanik produzavao ugovor i bio neprijatno iznenadjen jer su ga odbili za promociju.
Kao sto je Trenje napisao - samo za NOVI broj.

Cak ne reaguju na pomen MNPa. Vip failure ovog puta.
 
Poslednja izmena:
Ja malo pre okrenuo korisničku službu i pošto mi je ugovor istekao pre par dana pitam da li mogu da produžim ugovor uz jednu od ovih tarifa sa promocije.
Prvo kao da se zbunila i htela da kaže ne a onda mi kaže da može i da je ovo i za postojeće korisnike koji obnavljaju ugovor. Tako da čekam još par dana dok se ne pojavi Samsung S3 i HTC One S pa pravac do poslovnice da potpišem jednu od ovih novih tarifa sa promocije.
 
Znaci da se kod VIP-a vise ne zna ni ko pije, ni ko placa. :lupko:
 
Ja sam (sem ovde) od jos par ljudi cuo da mogu i stari korisnici, koji insistiraju. Sutra cu jos do jednog (vip) dilera da proverim, pa javljam.
Moguce da po poslovnicama nisu obavesteni, ili se prose*avaju kao sa kreditnim biroom i sl. glupostima
 
Pripretite prelaskom na drugog operatera, direktno.
Ako ne daju to bi bilo vrlo nekorektno.
 
Meni su pre 7 dana u poslovnici rekli da ne mogu da dobijem rodjendanski popust (ugovor mi istice krajem meseca) ali da pokusam preko call centra. Zvao call centar, oni rekli da moze. Otisao ponovo u poslovnicu, opet rekli da ne moze. Kada sam im rekao da sam zvao call centar, posle 2 minuta premisljanja su mi dozvolili tj. dobio sam rodjendanski popust od 7000 i 25% popusta na pretplatu posto nisam uzeo novi telefon.
 
Svašta. Kapiram da nema poente da se žalim retroaktivno...
 
Kad bi imao bar jedan primer da je stari korisnik dobio promociju onda odes i "pravis probleme" u poslovnici :)
 
Kad bi imao bar jedan primer da je stari korisnik dobio promociju onda odes i "pravis probleme" u poslovnici :)
Ja sam dobio u NS-u pre par dana. Mada sada ste mi bacili crv sumnje, pitanje je sta sam dobio :) Na ugovoru je cekirana opcija Rodjendanski popust (7000 dinara) i Vip sim ponuda (nisam uzeo nov telefon, nego sam trazio popust od 25%).
 
Ja cu da idem ovih dana po nov telefon i po produzenje ugovora. Javljam sta sam uradio.
 
Na 060/1234 rekose da moze i za stare korisnike ako se insistira u Vip centrima. Znaci molba pa pritisak. Lik kaze da ne bi trebalo da bude problema.
 
Kakve su smorcine ovi iz Vipa. Nece da mi vrate stari broj iako sam im doneo ugovor da je bio moj.:) Navodno se taj broj vise nikada nece koristiti. Naime raskinem ugovor sa njima, prebace me na pripaid i ja zaboravim da dopunim kredit na broj mesec dana i ugase ga trajno.:).
Da li znate moze li se moliti neko od nadredjenih da aktiviraju opet broj ili nesto:). Ako je bilo ko imao slicnu situaciju (sumnjam:)).
 
Ti brojevi se recikliraju... ako nije vec nekome recikliran, mozes da smaras :) (ne znaci da ces dobiti ista)
 
Kakve su smorcine ovi iz Vipa. Nece da mi vrate stari broj iako sam im doneo ugovor da je bio moj.:) Navodno se taj broj vise nikada nece koristiti. Naime raskinem ugovor sa njima, prebace me na pripaid i ja zaboravim da dopunim kredit na broj mesec dana i ugase ga trajno.:).
Da li znate moze li se moliti neko od nadredjenih da aktiviraju opet broj ili nesto:). Ako je bilo ko imao slicnu situaciju (sumnjam:)).

Pisi molbu, trebalo bi da ti uvaze.
 
Probacu opet. Jednom sam slao mail njihovom kor. servisu ali mi je posle 15ak dana stigao neki random odgovor koji nema veze sa mozgom. :).
Ali da pokusam ponovo, jer od ovih kraljeva u poslovnicama nema vajde:).
 
Pa oni u poslovnici da napisu :)

Ja sam mislio mail da im zveknem(ali sto da ne, banucu im opet sutra da vidim molba moze li da prodje). U poslovnici ne nude to uopste kao opciju, kao broj je otisao u lockout i ne moze vise nikad da se koristi (tako je bilo do sad:))?! A bas bio lep broj:)
 
Poslednja izmena:
Vipovci !!!
Imam jedno pitanje vezano za promociju (5000 minuta, 5000 SMS-ova i 50 MB!) da li neko koristi ovu promociju, da mi malo pojasni?
Da li sam je lepo razumeo: odem u VIP kupim pripeid karticu (da li se vrsi registracija kartice?) i kada je aktiviram od tog trenutka krece promocija (5000 minuta, 5000 SMS-ova i 50 MB!) (bez naknadne dopune od 200,00din) koja traje 60 dana od dana aktivacije?
 
Izgleda da niko ne koristi. Zovi 060/1234 pa ce teta da objasni.
 
Imam jedno pitanjce :).
Danas uzeh fontele u VIPu i ponudili su mi promociju koju ne nadjoh na njihovom sajtu (ili ne umem da trazim haha) koja se zove ViP Star. Navodno za 100 din meseno dodatnog troska dobija se jos 1 godina garancije na telefon i ako se nesto dogodi kurir dolazi do vas da pokupi telefon i da ga odnese na popravku dok vi u medjuvremenu od VIPa dobijate drugi na koriscenje. Zvuci mi totalno cool ali nisam video da je neko pisao o tome.
Da li nekome od vas ko je potpisivao ugovor to nudjeno ?:)
 
Da to nude, ali ja nisam uzimao to, jer sam mami tad uzimao telefon Nokiu neku. Da nisam uzimao GS2 za kes sigurno bi uzeo. :)
 
Imam jedno pitanjce :).
Danas uzeh fontele u VIPu i ponudili su mi promociju koju ne nadjoh na njihovom sajtu (ili ne umem da trazim haha) koja se zove ViP Star. Navodno za 100 din meseno dodatnog troska dobija se jos 1 godina garancije na telefon i ako se nesto dogodi kurir dolazi do vas da pokupi telefon i da ga odnese na popravku dok vi u medjuvremenu od VIPa dobijate drugi na koriscenje. Zvuci mi totalno cool ali nisam video da je neko pisao o tome.
Da li nekome od vas ko je potpisivao ugovor to nudjeno ?:)

nije promocija vec standardni vip star program. ima na sajtu.
nije losa stvar, daju dobar zamenski telefon, navodno.
 
nije promocija vec standardni vip star program. ima na sajtu.
nije losa stvar, daju dobar zamenski telefon, navodno.

Ja samo ovo dobio prosle godine kada sam produzio ugovor(i klincu uzeo telefon), ali ne placam nista dodatno na pretplatu.
 
Nazad
Vrh Dno