Šta je novo?

[VIP] Promocije

da ga je*em, najbolje da plaćam još jedan fon..... Ima vremena :)

Hvala na odgovoru ;)
 
Tarifni dodatak moze sa pp325, pre neki dan sam obnovio ugovor i uzeo tarifni dodatak i telefon za din...
 
Napomena da ne bude zabune za neupucene - misli se na promotivni internet tarifni dodatak cija promocija traje do 30.4.

Jer Vip nudi za obican pp tarifne dodatke minuta i smsa. Na sajtu ne pise ali pozivom na 1234 se mogu aktivirati.
 
Ali ne moze da se uzme npr. pp 600 i onaj 1gb ili ja onu tetu nisam dobro razumeo? Razumeo sam da moze samo uz smart.
 
Novi uredjaj u VIP-u:
Sony Play Station Vita 3G+WiFi u Vip ponudi

sony-ps-vita.jpg

Sony Play Station Vita 3G+WiFi u Vip ponudi

Najsavremenija svetska gaming konzola PlayStation Vita stigla je u Vip ponudu, i to u verziji 3G+WiFi. Vita omogućava povezivanje sa Playstation 3 konzolom i umrežavanje sa drugim igračima. Uz Vip internet tarife, korisnik može uvek da bude na mreži, surfuje, koristi Fejsbuk, Tviter ili Skajp.

Čitav set naprednih funkcija pruža vrhunsko korisničko iskustvo, a posebno se izdvajaju kapacitivni multi-touch OLED HD ekran od 5“ osetljiv na dodir koji prikazuje 16 miliona boja, GPS za lociranje drugih PS Vita korisnika kao i opcija Augmented Reality ® koja sa dve kamere omogućava da se svet igara stopi sa okolinom igrača potpuno realno i prirodno. Uređaj poseduje bluetooth, četvorojezgarni AMR Cortex – A9 MP Core procesor kao i touchpad sa zadnje strane za nikada ranije viđene načine gaminga.

Uz uređaj se dobija igrica FIFA 2012 kao i memorijska kartica od 4GB. PS Vita je dostupna uz naknadu za aktivaciju već od 1 dinar u tarifi Neograničeni Internet 40 uz popust od 25% na mesečnu pretplatu prvih 6 meseci.

Ova jedinstvena konzola kompanije Sony Computers Entertainment, naslednik je Playstation Portable (PSP) konzole koja je u svetu do sada prodata u 72 miliona primeraka.
 
lepo :)
 
Samo sto nema nista od LTE-a dok se ne ugasi analogna televizija.
 
Iznenađujuće lepo ali mi se ne sviđa ovo požurite ponuda je ograničena. U normalnim zemljama je zabranjeno reklamirati proizvod sa takvom stavkom, nisam siguran šta kaže naš zakon.
 
Vip spustio cene postpaida za nove korisnike uz 24m ugovor.
Uz to ide standardno fon ili 25% popust
 
Poslednja izmena:
LTE ce se komercijalizovati tek za neke 2-3godine. I ostvarena brzina na testu je bila 105Mbps, iako je teoretska 240Mbps. Ali za pocetak, odlicno :)
 
Jel i dalje "kraduckaju" na zaokruzivanje sesija kod data konekcije?
 
Ne bih rekao. Vip app kaze da sam potrosio 248, a data usage u androidu about 248MB, tako da je to ok. A valjda svi nasi provideri zaokruzuju sesiju na 100kB.
 
^ U Telenoru je zaokruzivanje na 10KB.
 
Ne bih rekao. Vip app kaze da sam potrosio 248, a data usage u androidu about 248MB, tako da je to ok. A valjda svi nasi provideri zaokruzuju sesiju na 100kB.

Meni isto, znaci kako pogledam na telefonu, tako je i na proveri stanja... Ne znam na koliko zakruzuju, ali me ni ne zanima... Koliko potrosim, stvarno toliko potrosim...
 
tYlRu.png


2UkeU.png
 
Sta si potpisao to placas. Ovo je od sada.
 
Ako nemas 24m ugovor onda ulazis u opseg :)
 
Da li ove cene važe i kada bih, recimo, uzeo Smart 550 + 1GB neta?
 
U čemu se ova promocija razlikuje od promocije 25% popusta? Taman je toliko jeftinije. Možda može i telefon uz ovu promociju?
 
U tome i jeste fora sto moze fon (a mozda i jos 25% popust, proveri)
 
Poslednja izmena:
Jel' ovo vazi i za postojece korisnike (bez ugovorne obaveze/sa isteklom) ili samo za nove/MNP?
 
Nazad
Vrh Dno