Šta je novo?

[VIP] Promocije

savap, hvala, pominjali su mi to placanje unapred, ali su rekli da najverovatnije nece morati, iako sam ih pogresno razumela pa sam to placanje povezala sa tarifom a ne sa telefonom. G300 ima super karakteristike (osim mozda gingerbread androida, a miro vec ima ICS), ali trazim manju rezoluciju ekrana ;) dobar mi je signal sa drugom njihovom karticom, pa nece biti problema
 
na G300 svakako imaš zvaničan update na ICS
 
Vip prepaid - Vip za sve:

"VipZaSve" je potpuno novi prepaid sa kojim više ne moraš da brineš ko je u tvojoj mreži!

Uz "VipZaSve" prepaid paket po ceni od 299 dinara dobijaš bonus od 50 minuta ka svim mrežama, 500 sms, 50 MB i dodatnih 500 minuta u Vip mreži, u trajanju od 7 dana.

U svakom trenutku možeš da aktiviraš jednu od opcija kreiranih po tvojoj meri slanjem "?" na kratak broj 2013.

Opcija 1: 50 minuta ka svim mrežama, 500 sms ka svim mrežama, 50 MB, dodatnih 500 minuta u Vip mreži, u trajanju od 7 dana, po ceni od 200 dinara.

Opcija 2: 150 minuta za priču ka svim mrežama, 1500 sms poruka ka svim mrežama i 150 MB i još dodatnih 1500 minuta u Vip mreži, u trajanju od 30 dana, po ceni od 500 dinara.

Razgovori se tarifiraju na 60 sekundi nakon prvog minuta razgovora. Cene se ne odnose na međunarodne pozive, roming i usluge sa dodatom vrednošću. Bonus i opcije koje korisnik može da izabere u promociji važe u nacionalnom saobraćaju i ne važe za usluge sa dodatom vrednošću. Minuti u Vip mreži su dostupni po iskorišćenju minuta ka svim mrežama u izabranoj opciji. Promocija važi do 30.06.2013. ili dok traju zalihe.

Promocija traje 30 dana, a minuti vaze ka svim mrezama... Prvi put na prepaidu minuti za sve mreze. Ova promocija je cak povoljnija od slicnih Telenor, cak i mt:s postpaid paketa, a i nekih Vip postpaid paketa.
 
Ne treba ugovor - super je stvar po meni!
Tesko da ce dugo trajati - znam da obicno ko kupi kartice u VIP-u sa nekom promocijom uvek je ima, ali nesto mi je nerealno da se ova zadrzi.

Ona promocija "Isti prema svima", valjda RSD/min. ka svim mrezama jel' i dalje mogu da korsiti oni kojima je aktivna kartica?
 
Imate posebnu temu da ljudi budu lakse informisani, paket je odlican.
 
Nazad
Vrh Dno