Šta je novo?

[VIP] Promocije

Ja kontam da ako se potrosi onaj 1GB, da ti se trose i preostali smartovi ako ides na net, pa kad potrosis smartove onda ti je besplatan net (edge, neupotrebljivi za sufr, ok za refresh vremenske prognoze i da posaljes i primis mail) jeste glupo, ali za njih odlicno, pa je tako verovatno :)

Zasto je skuplje, objasnio sam ti, kad uzimas dodatak 1GB, jeftinije te izadje telefon.

Ovo sad tek vidim da dele jos jedan telefon, dobra stvar da das dedi ili babi i da mogu tvoji da se cuju sa njima ;)
 
Ja kontam da ako se potrosi onaj 1GB, da ti se trose i preostali smartovi ako ides na net, pa kad potrosis smartove onda ti je besplatan net (edge, neupotrebljivi za sufr, ok za refresh vremenske prognoze i da posaljes i primis mail) jeste glupo, ali za njih odlicno, pa je tako verovatno

E pa ovo nije ok :) bar 100x za ove 2 godine na badi sam zaspao sa tune in radiom,1050 smartova bi potrosio posle par praznicnih noci :d

Znaci, standard 700, pdv popust 1 godina, XP za 23k i Keystone koji cu da dam baki :D, mada slabo ona mrda sa gajbe :d, ima 80 leta, taman da prodam Keystone i kupim ruter, uz wifi ovih 700Mb bi dobili sasvim novu dimenziju :)

Samo jos ovo neko da potvrdi, da li ova kolicina Mb, 700, traje 1 godinu ili tokom celog dvogodisnjeg ugovora? I da li novim korisnicima daju telefone na 6 rata? Videh da u vipu u Va radi neka riba sa kojom sam se druzio do pre par godina pa bih pokusao da izvucem rate ako ne mogu po standardnoj poslovnoj politici, u telenoru sam pre 2 god dobio Wave na rate i ako sam nov korisnik i nisam nikoga poznavao.
 
Poslednja izmena:
E pa ovo nije ok :) bar 100x za ove 2 godine na badi sam zaspao sa tune in radiom,1050 smartova bi potrosio posle par praznicnih noci

Za ovo nisam siguran, ali sva tri operatera znas kakvi su tako da... Isao sam njihovom logikom :D


Sto se tice ovog za MB, trebalo bi 2 godine, jer ti potpisujes za taj paket kakav je sada... Kasnije ako ukinu, tebe ne dotice, ali tebi ako ukinu, mozes momentalno da raskines ugovor, jer nepostuju :)
 
Poslednja izmena:
^fala na odgovorima :)

Jedva cekam da vidim bakinu facu kada joj donesem Keystone 2 :d
 
Je li, kad je konacno taj datum prelaska :)
 
Sutra! Bar se nadam(o) :D
 
Radim za jednog Vip-ovog partnera koji nema radnje, kod nas moze ako ide migracija sa prepaid-a 50% popusta na 12 meseci i 50% vise svega na 24 meseca. Uz to mogu i telefoni za 1RSD u prve tri tarife i to LG T3, Samsung Primo i Star 3 i LG L3.
 
Ako sam te dobro razumeo,moze recimo paket smart 400,sa promo smart 600 plus 25% popusta na racun (ovo sam konvertovao ovih 50 na 12meseci) i plus tel za dinar koji slabije ide u prodaji ?
 
Poslednja izmena:
...u telenoru sam pre 2 god dobio Wave na rate i ako sam nov korisnik i nisam nikoga poznavao.

U VIP-u nema tih rata tj. ne kreditira te VIP nego ako imaš čekove ili kreditnu karticu. U Telenoru si plaćao telefon uz račun a ovde čekovima ako hoćeš na rate.

Nadam se da si me razumeo.
 
?

Možeš i u VIPu da isplaćuješ telefon preko računa, ne sećam se tačno koji su uslovi, koga zanima može da se raspita, ali znam da možeš..
 
Не може ако си нов корисник.
 
?

Možeš i u VIPu da isplaćuješ telefon preko računa, ne sećam se tačno koji su uslovi, koga zanima može da se raspita, ali znam da možeš..

Ne daju nikako bez čekova ili kreditne kartice. Kroz račun samo telenor i mts daju
Meni kao starom korisniku od 2006 nisu daii ne znam sada možda novima daju jer nas "stare" ni zašta ne zarezuju.....
 
Ako sam te dobro razumeo,moze recimo paket smart 400,sa promo smart 600 plus 25% popusta na racun (ovo sam konvertovao ovih 50 na 12meseci) i plus tel za dinar koji slabije ide u prodaji ?


Ovako: prva tarifa (sigurica 100, standard 100 i smart 150), LG T3 za 1 RSD uz 50 % vise svega i 50% popusta na pretplatu prvih 12 meseci. Za drugu tarifu sve isto vazi i idu Samsung Primo ili Star 3 za 1 RSD i za trecu LG L3. Ovo vazi samo za migraciju sa prepaid-a!!
 
Ne daju nikako bez čekova ili kreditne kartice. Kroz račun samo telenor i mts daju
Meni kao starom korisniku od 2006 nisu daii ne znam sada možda novima daju jer nas "stare" ni zašta ne zarezuju.....
Juce sam zvao KS i rekose da daju na rate telefone starim korisnicima. Ide do 6 rata. Sve ovo preko 1234, ne verujem da ce da te odbiju kad si od 2006 postpaid.
 
Tako su isto i meni rekli, pa sam preko cekova i uzeo svoj sadasnji telefon. Da napomenem da sam njihov stari korisnik.
 
29.12.2012.sam potpisao ugovor u VIP-u pa me interesuje dali imam 50%+ smartova
 
Ako si uzeo tu promociju onda imaš, ako nisi, onda su ti mozda nakačili neku drugu, a ako nisu, onda su te zaebali
 
Kako mi mozemo da znamo sta je covek potpisao. :)
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna da mi kaze kartice sa rodjendaskom promocijom dokle imaja vaznost sto se tice same promocije?
 
Dosadasnje iskustvo sa VIPom je da prepaid promocije ne ukidaju. Sto ne znaci da ne mogu.
 
Trenutno jeste ako se poredi naspram da se ne uzmu uredjaji :D Cini mi se da sam je i pomenuo negde... doke je postjao PDV popust, nije vredelo, ali sada vredi. Mislim, uzeo ne uzeo GTab2 7"/Cube dobijas i 25% popusta na pretplatu.
Ako ti ne treba 20GB neta, onda se ne isplati.
 
Ne treba mi, ali posmatram - za 2200 mesecno VIP daje nekakav hardver. Na SBBu za te pare mozes da dobijes jednu veliku nulu :)
 
Da li dozvoljavaju kupovinu telefona (u pitanju je xperia miro uz 1GB koja je 2500, valjda je niska cena olaksavajuca okolnost) uz smart 400 i ako niste zaposleni? Znam da obicno proveravaju kreditnu sposobnost i da su potrebni roditelji da potpisu, ali posto sam student, mozda se za manje tarife i cene ne trazi sve ovo?
 
Ako nemas nikakvih kredita, dugovanja na svoje ime, a nezaposlen si trazice ti tri pretplate unapred. Ako vec imas broj kod njih probaj na tu kartu da ides da izbegnes placanje te tri pretplate. Vidi obavezno na koje telefone daju 5000din popusta, mozda bas i na miro daju. Ako nemas njihovu karticu obavezno proveri jacinu signala. Ja to nisam uradio i sad maltene placam bezveze ugovor kod njih, a signal je katastrofa. Mislim da ti je g300 nesto bolji telefon, tako da i njega pogledas.
 
Ne treba mi, ali posmatram - za 2200 mesecno VIP daje nekakav hardver. Na SBBu za te pare mozes da dobijes jednu veliku nulu :)

To stoji :) Sa razlikom sto na SBB-u za te pare ne mozes NIKAKAV net da dobijes osim prepaid-a :D
 
Nazad
Vrh Dno