Šta je novo?

[VIP] Promocije

@hsv, mislim da moze i fizicko lice da uzme to, mada mi nije odgovara tada pa nisam probao. Ako ti znaci taj paket, cimaj korisnicki servis, posto ce u poslovnici sigurno reci da ne moze :)
I ja mislim da ce decembra biti boljih ponuda, ovo je samo poskupljenje da bi izgledalo kao pojeftinjenje posle :)
 
Bas cu proveriti za ovaj biznis paket mada sumnjam da ce dozvoliti, po 500 min, sms i Mb za 1490din, to je odlicno ali ipak cekam decembar, mozda i Telenor ponudi vise minuta ili jeftine telefone.. ko zna :)

Meni ka vipu vuce ovaj Sony Xpera P i korektna cena (a idu praznici i para nikad dosta), to je telefon koji odgovara mojim potrebama, jos da je baterija jaca ali eto..
 
Poslednja izmena:
1658RSD izadje Smart700+1GB
Sto ne uzmes BizPartner500? (1500RSD, 500/500/500), 23.000RSD Xperia P, iskoristis ekomotivaciju (vazi za firme/BizPartner!) i onda je 18.000

Kako suludi, Postpaid350 (350/350/0) +1GB net izadje 1658 kao i Smart700+1GB.... bukvalno gora varijanta Smart700 paketa u svakom pogledu :D
Bas tih dana kada si pisao post, decidirano su mi tvrdili na dva mesta ,jedno je u samom sedistu VIP-a, da eko motivacija za firme ne vazi, tako da se to izbaci iz racunice. BIZ Partner moze, ali mora da budu 4 broja ukljucena u mrezu,dok je za smart potrebno minimalno dva broja, tj, ni u jednoj varijanti ne mozes da imas manje od 2 pretplate, sem za BIZ za koji je uslov minimalno 4. Pretplate ne moraju da budu iste (moze npr smart 150 i bilo koji drugi Smart), ali znaci moraju da budu dve pretplate istog tipa. Naravno ,ovo vazi samo za firme,znaci pecat,PIB i sl.
 
Poslednja izmena:
A kao fizicko lice? (to je i bilo pitanje :))
 
Vazi eko za fizicka
 
Da li jos uvek vazi rodjendanska promocija (5000min,5000sms,50MB)?
 
Nema rok trajanja. Cim dopunis 200din brojaci se vrate na pocetne vrednosti :)
 
Jel na vipu ne postoji neki tarifni dodatak za poruke? Da mogu u sred meseca ako vidim da mi fali da aktiviram?
 
Koristio sam dodatak 200sms za 130rsd.
Postoji, ponuda je u vip android aplikaciji. Isplati se ako ne koristis smart.
Ako ne koristis android onda pozovi 1234 i operatera da ti oni aktiviraju.
 
Poslednja izmena:
ne, na vip postpaid 600 paketu sam. Za android aplikaciju nikad cuo :)
 
Hvala na pomoci, nasao sam na marketu ali aktivacija trenutno ne radi :D moram zvati korisnicki servis...
 
Za postpaid znam da ima, preko aplikacije se moze videti (Moj Vip) i ako treba minuti i MB, za prepaid nemam pojma...



Edit: Ja otvorio poslednji procitani post, a nisam video da ima jos jedna strana teme :D
 
Beš te ljudi od Vipa. Bacite pogled na forume i sajtove posvećene zaštiti potrošača i iskustvima nezadovoljnih korisnika
 
Odakle sad ti ispade?

To mozes da napises i na Mts temi i na Telenor temi... Svi su takvi tako da, svi se hvatamo za manje zlo...
 
Neće biti da je VIP baš to
 
Ko te plaća? Mts, Telenor? Daj bre šta si došao u temi o VIP promocija da pričaš... A Septimus majke ti obriši ove postove nemaju veze sa VIP promocijama, a ovaj došao ovde da truća...
 
Djilkos, sto skaces na lika kad je u pravu?
 
Daj bre ljudi se žale na sve, ja nikad problema i barem mogu 10 njih da nabrojim koji nikad sa VIP-om nisu imali problem i šta sad? Lepo sam rekao ovo je tema o VIP PROMOCIJAMA, nek otvori temu ako hoće, pa nek ih pljuje do mile volje iako nije tačno da je samo VIP loš, daj jel ste vi izgubili razum?


Pa baš je bilo pre neki dan-nedelju kod bata87 problem što se stvorio račun kod Mts-a od 11.000. Jel ja sad treba da odem na Mts temu i da kažem bešte ljudi (a imam i dokaz) haos je u Mts-u najgori su itd?
 
Poslednja izmena:
Ja koristim vip vec 2.5god,pre toga sam bio 3god na telenoru,brat je na telenoru vec jedno 4-5god,roditelji mts vec sto godina i ja ne vidim da je tu neko losiji ili bolji.. svima nam rade telefoni normlano,niko ne dobija ludacke racune,nikom se ne desava da nema signala satima i takve neke fore tako da ja samo gledam ko ima bolje promocije i njihov sam.
 
Ko te plaća? Mts, Telenor? Daj bre šta si došao u temi o VIP promocija da pričaš... A Septimus majke ti obriši ove postove nemaju veze sa VIP promocijama, a ovaj došao ovde da truća...
Najviše pritužbi zbog neprofesionalnog poslovanja udruženja potrošača imaju na VIP


Daj bre ljudi se žale na sve, ja nikad problema i barem mogu 10 njih da nabrojim koji nikad sa VIP-om nisu imali problem i šta sad? Lepo sam rekao ovo je tema o VIP PROMOCIJAMA, nek otvori temu ako hoće, pa nek ih pljuje do mile volje iako nije tačno da je samo VIP loš, daj jel ste vi izgubili razum?


Pa baš je bilo pre neki dan-nedelju kod bata87 problem što se stvorio račun kod Mts-a od 11.000. Jel ja sad treba da odem na Mts temu i da kažem bešte ljudi (a imam i dokaz) haos je u Mts-u najgori su itd?

To što ti imaš da nabrojiš 10 ljudi koji nemaju proble msa VIPom negovi ništa jer je ovd ereč o velikim brojevima isti je slučaj i sa jednim članom koji je imao problem sa MTS.

Moj komentar je bio dakle da iznesem proverljiv podatak dakle itekako je reč o VIP promocijama ali onoj ružnijoj strani a vidim ti ne biraš reči kad bubnjaš tako da me tvoj nik nečudi
 
Kontaktiraj kancelarije zadužene za moderaciju, poseti forume udruženja potrošača, pogledaj pitanja i odgovore advokata na tim istim forumima itd
 
Ja mislio imas kon****** podatke od Ratela ili neke drzavne institucije... ne juri mi se patka po Palicu...
 
Izvinjenje moderatorima za duple postove i off,ali htedoh da predocim nesto na sta izgubih 5 min vremena :d ,da se razumemo u start da nisam apsolutno ni na cijoj strani i da smatram da su svi mob operateri kod nas apsolutno isto sr_nje drugo pakovanje... naime na portalu "nisam ovca" pod delom primedbe korisnika na mobilni telefoniju sam grubo prebrojao primedbe i evo skora :

1.VIP 24
2. Telenor 25
3. MTS 29

Necu nikoga da branim ili da kudim ali sam misljenja da je sve to ista bagra pa kome se kako zalomi,ako neko ima jos neke podatke o zalbama na MT u Srbiji,molio bih da to podeli sa nama... Jos jednom izvinjenje za debeli off :S:
 
Aj ne budi lenj :beer: i otvori novu temu sa odgovarajucim naslovom.
 
Do kad vazi Eko motivacija kod vip-a ?
 
Nazad
Vrh Dno