Šta je novo?

[VIP] Promocije

Koja je razlika izmedju Grand X-a i Blade trojke :S: ?
Meni su totalno isti :d
 
Razlika je sto ZTE nimalo ne pokusava da se probije. Dok Huawei P1 izgleda konkurentno sa svim jacim modelima, i prave ljudi sostveni GUI i ostalo, flagship ZTE-a je Grand X IN za koji im je Intel skuvao kompletnu plocu a oni stavili ostatak hardvera od pre godinu dana. verovatno shodno tome i Blade3 ima daleko nizu cenu cak i od vec "zastarelog" G300 koji je identican.
 
Da li neko zna koliko smartova moze da potrosi provera maila i konkretno ona obavestenja o novoj posti? I koliko moze da trosi WhatsApp?
 
Da li neko zna koliko smartova moze da potrosi provera maila i konkretno ona obavestenja o novoj posti? I koliko moze da trosi WhatsApp?
Jako malo. Obaveštenja o novim mejlovima ne znam tačno koliko - ne mnogo u svakom slučaju, ali recimo WhatsApp polučasovno aktivno dopisivanje meni potroši oko pola smarta odnosno oko 500 KB, u svakom slučaju malo troši.
 
Poslednja izmena:
Koje od ovih promocija na sajtu vaze za korisnike kojima je istekla ugovorna obaveza, pa bi sada da je obnove, tj. za stare korisnike?
 
Vazi za sve, samo ih kulturno pritisni.
 
Jedno pitanje za ekomotivaciju dali to zaista vazi za SVAKI model telefona...i u cemu je kvaka (ovo je Srbija tako da mora da ima neka kvaka) :d
 
Kvaka je da ne ide uz PDV popust :)
 
Pa dobro ja sam stari korisnik tako da ni ne racunam na taj PDV popust ( inace najaca prednost VIP-a) ali imam telefon za ekomotivisanje pa me interesuje dali je neko koristio tu promociju i u cemu je fora.
 
Pa predas bilo koji stari mobilni, ispravan, neispravan, umanje ti doplatu novog do 5000 din. Nije losa fora
 
Da ali da li to vazi bas za svaki telefon iz ponude (cak i za ove skuplje modele) ?
 
Vazi za sve telefone koji postoje :) Ali ne isplati se za pakete osim dva najjeftinija.
PDV popust vazi za sve, samo ih pritisni, ako nista, zapocni MNP kao u Telenoru pa cekaj da te zovu :)
 
Pa dobro ja sam stari korisnik tako da ni ne racunam na taj PDV popust ( inace najaca prednost VIP-a) ali imam telefon za ekomotivisanje pa me interesuje dali je neko koristio tu promociju i u cemu je fora.

Pritisni ih u poslovnici, imaju kvote koje moraju da puste, pomeni MNP i tako dalje.
Ortaka su u jednoj poslovnici odbili, u drugoj bez pitanja potpisao.

Malo im (Vipu) te fore smrde kao Telenorove. Moze im se.
 
Znam da sam im u poslovnicama video da na svakom telefonu pise DO 5000 dinara popusta (tako da me buni ovo DO) donja-gornja granica XD
 
TO znaci da ne mozes da doneses telefon, uzmes novi uz tarifu gde on kosta 1RSD i oni tebi da plate 4999RSD :)
 
A jel može da se odnese nekoliko starih telefona pa za svaki da se dobije po 5000din?:d
 
Naravno da ne :D
 
A jel može da se odnese nekoliko starih telefona pa za svaki da se dobije po 5000din?:d

Naravno da moze...samo otvoris jos toliko racuna kod njih :d

TO znaci da ne mozes da doneses telefon, uzmes novi uz tarifu gde on kosta 1RSD i oni tebi da plate 4999RSD :)

A ada dobro je znati taman cu dobiti popust na recimo SGSIII od 5000 sto mi dosta znaci (imam nekoliko telefona koji su zreli za ekomotivaciju pa cu da im dam da biraju) ;)
 
Znam ali ga do tada mozda nece ni biti (u MTS-u ga recimo nema)
 
nema ga trenutno, njega ce uvek biti generalno u rezervama dok god je najbolji Andro u pitanju. Samsung posle prve jurnjave sada ima steady flow rezervi, nema da fali, jesino sto mozda MTS stiska jaj*ca kad narucuje da im slucajno ne ostane viska.
 
Meni ugovor ističe u februaru ali pitanje da li će tada biti ove akcije a pri tom extra bi mi leglo 5000 din popusta na one x (mada generalno ne ostaje mi se u VIPu)

Jel zna neko jel može da se uzme ekomotivacija i +25% popusta na pretplatu?
 
Poslednja izmena:
Meni istice u decembru iako sam u jednom trenutku hteo da predjem u lelenor (iako za dve godine nisam imao problema u VIP) odlucio sam da ostanem kod njih...ako nista drugo onda zbog paketa jer iako su losiji nego ranije opet su povoljniji (daju vise) nego kod Telenor-a

Edit: mislim da ne moze (kao stari korisnik nemas taj PDV popust) a ekomotivacija (ako je gledati njihov sajt) moze da se iskoristi ako se uzime min standard 700 ili smart 1200 (plus pise da traje do 30.11 ili dok traju zalihe)
 
Poslednja izmena:
uvek novije ponude bivaju bolje od starijih ponuda. retko kada je prethodna ponuda imala bolje uredjaje od narednih ponuda. Jedini put kad je bilo nesto zaista drasticno jeftino je kad je MTS nudio Desire Z za 5000 dinara, na ugovor od 1300 din, kada je uredjaj nov kostao 260 evra. ove ostale ponude su manje vise od svih relativno nepristupacne odnosno nerealne kada uzmes u obzir cenu novog uredjaja, ali je praksa da naredne promocije imaju bolje ponude, odnosno finansijski aspekt istih.
 
Ekomotivacija ne ide uz druge popuste :( Barem niko nije pomenuo da je uspeo da izboxuje Ekomotivaciju uz PDV popsut (25% za SIm popust sigurno neces dobiti jer on ide ako se ne uzima telefon :)).

I da ne bude SGS3 decembra u VIP-u, svejedno, bice za 300e vec u prodaji tada, ili ce biti nesto jos bolje.
 
Ja bih da iskoristim onaj vaučer od 25% za vernost koji će mi sigurno poslati u februaru. To i plus ekomotivacija ako bi tada bilo i eto meni one x
 
Neverujem da ce promocija trajati do tada. Meni istice za nekih 8 meseci, ja bih samo tarifu da ne menjam. Ne znam da li cu produzivati ili cu ga ostaviti tako kako jeste, pa makar nemao popust.
 
Prosle godine su odobrili produzenje vaucera.
 
Pocinje ili pocetkom ili sredinom decembra. Ovo za pregovaranje na info-pultu ne znam na sta mislis?
 
Nazad
Vrh Dno