Šta je novo?

[VIP] Promocije

Onda sam se žestoko z.....!Bolje da sam uzeo p.p.600 za 1380!Mada se to nikako ne slaže sa njihovim cenama interneta
Pogledajte prilog 95876
Nadam se da je sve ostalo,jasno i korektno u vezi Vip-a?Loš početak,naravno mojom greškom i poslovanjem koje je dozvoljeno kod nas!!!

ako zelis da promenis paket uvek mozes na vecu cifru, samo posle prvih 3 meseca. sto znaci da mozes da ides na pp600
ne mozes nazad sa smart na pp. i to niko ne zna zasto?
 
Moze i sa smart na pp. Potpisao smart pa presao na skuplji pp pa sad opet na potpisani smart.
 
Moze i sa smart na pp. Potpisao smart pa presao na skuplji pp pa sad opet na potpisani smart.

Onda su promenili, posto sam bio pp600 i kada sam prelazio na smart upozorili su me da nema nazad na pp, u decembru prosle g. Super
 
Poslednja izmena:
Jesi siguran za ovo (licno iskustvo) ili proracun? Septimus rece da ispada oko 750RSD za Smart1100 uz oba popusta. Ovako telefoni ispadaju isplativiji.

da demantujem sam sebe :d

danas zovem vip nesto da proverim i kaze da mi supruga placa 750 din. inace kada smo potipsivali ugovor u radnji devojka je racunala na digitronu i pokzala nam 850 din i kaze da se racuna popust na cenu popusta, a ne odmah 50% - rekoh OK, znam - jel sam i ja sam pre toga zvao call centar da se raspitam i isto su mi rekli 850din, a i mom drugu koji mi je i pre svega toga objasnjavao da ne rade punih 50%, nego popust na popust i ispadne 850 din. tako da sam ja bio siguran. moguce da su se ljudi zalili pa su svima stavili na 750din. npr. isto tako mi je u call centru receno da ako se uzme rodjendanski popust da nemam pravo vise na telefon ili gubim svoh 50%, sto nije tacno. doduse to je samo jedan od njih rekao, ali za 850dinara im se svima poklapala prica u mom slucaju...kad ne lezi vraze. jos bolje :smoke:
 
Zamisli oni su nesto slagali protiv svoje koristi! Zato je ovakvo vreme :D
 
Onda si, po meni, itekako pogresio sto nisi isao na MTS MixNetL (600min, 1500poruka i 1.5GB) za 1121RSD (ili 560RSD bez telefona sa ugovorom na godinu dana). Smart paket se isplati maltene iskljucivo ako se koristi uglavnom za minute :(
Ne znam sta je koristio pre smartfona (koji je upravo dobio), ali zamrzece ga da kuca ubrzo :D (ako hoces da ubrzas, stavu mu jos goru touchscreen tastaturu :))

Za net, mislim da te je tvoje ocekivanje zeznulo :( VIP ume da stavi fine print za mnoge stvari, ali ovde, bez da dolazis sa Telenora i ocekujes iste stvari za manje para, ne bi pomislio da su dodaci bez limita :(

BTW, ne znam da li je moguce limitirati Postpaid/Smart paket (moze BizPartner za 50RSD mesecno) - isprobaj! Cak se dobija na papiru pa mozes da se zalis za bilo kakav prelaz racuna. (doduse, onda nema ni parking VAS)
Mixnet L košta 1.947,00 ili upola jeftinije ako se ne uzima telefon uz ugovor. Ti si dao cenu za Mixnet M.
 
Na M sam i mislio, greskom sam napisao brojke iz L-a.
300min/600sms/0.6GB.
 
Imam jos dan-dva fore da odlucim da li da potpisem ugovor na 2 godine, pp600 uz oba popusta ali je problem sto do 1. januara imam obavezu prema telesmoru, 1750 din mesecno :d Ili da sacekam decembar, kapiram da ce i tada biti nekih kul popusta, promocija.. Ne placaju mi se 2 racuna istovremeno ova 4 meseca..
 
ako moze mala pomoc: preneo bih broj iz telenora u vip, i uzeo samsung galaxy s3. posto nisam u toku sa promocijama u vipu, moze li neko da mi kaze cemu od popusta mogu da se nadam sada? (bilo na cenu telefona, bilo na cenu pretplate)?

Ajd posto je proslo vise od dve nedelje da pitam i ja isto. Da li je jos aktivan taj rodjedanski popust, ili ono 5k za stari telefon (i da li telefon mora da bude ispravan koji se donese ili) posto i mene identicna kombinacija interesuje ili ima neka nova akcija. Isao bih na Smart 4400 paket!
 
Za sada je aktivna do 16.09. ta rodjendanska promocija:
http://www.vipmobile.rs/privatni/po...ipa---50-uredjaja-u-posebnoj-ponudi.1776.html
(OBAVEZNO proveri da su mu je pripisali, treba da stoji u ugovoru kao poseban popust od ukupno 10.000RSD)

Imaj na umu da ako uzmes telefon uz Smart4400, gubis 24.000RSD za SIM popust:
http://www.vipmobile.rs/privatni/po...5-odsto-popusta-na-mesecnu-pretplatu.600.html
Sto ce reci, SGS3 te izadje 49000 (24.000+25000 koliko je doplata uz Smart4400) - kad malo razmislim, to je dobra cena, jos sto se placa u ratama :D
 
Za sada je aktivna do 16.09. ta rodjendanska promocija:
http://www.vipmobile.rs/privatni/po...ipa---50-uredjaja-u-posebnoj-ponudi.1776.html
(OBAVEZNO proveri da su mu je pripisali, treba da stoji u ugovoru kao poseban popust od ukupno 10.000RSD)
Ima da otvorim cetvoro ociju druze, hvala za info ;)
Imaj na umu da ako uzmes telefon uz Smart4400, gubis 24.000RSD za SIM popust:
http://www.vipmobile.rs/privatni/po...5-odsto-popusta-na-mesecnu-pretplatu.600.html
Sto ce reci, SGS3 te izadje 49000 (24.000+25000 koliko je doplata uz Smart4400) - kad malo razmislim, to je dobra cena, jos sto se placa u ratama :D
Upravo to ti pričam, za te pare ga nema ni na sivom trzistu!!
Rođendanska promocija produžena do 23.09.2012.
Jel to proverena informacija, ne mogu nigde da nadjem potvrdu...da znam da ne jurim sutra navrat nanos tamo posto je sutra caletu zadnji dan ugovorne obaveze na telenoru (iako mi je android iz telenora rekao da moze zadnji dan da se ponese prijava od drugog provajdera, dok su mi u vipu rekli da je bolje da sacekam da prodje ugovorna obaveza,sto bi u mom slucaju bio ponedeljak posto je nedelja neradna valjda)!?
 
Ima da otvorim cetvoro ociju druze, hvala za info ;)
Upravo to ti pričam, za te pare ga nema ni na sivom trzistu!!
Samo je pitanje, ako tvoj cale samo prica, a jedva SMS i ne koristi net, sta ce mu SGS3 :) (prodajes ili za sebe :D)

Jel to proverena informacija, ne mogu nigde da nadjem potvrdu
Produzili jutros, ima na onom linku novi datum :)
 
A preko caletove grbace, a ;) Javi sta je uradio, posto prebacuje ako uspe jos nesto da izboxuje na osnovu potrosnje u Lelenoru :) (mislim da u VIP-u izboxuje)

Sta si ti bese na kraju uradio kad si produzavao ugovor, koliko su ti ukupno dali popust? Ne secam se ko je pominjao da je uspeo sa voucherom da i za produzetak ugovora izboxuje voucher popust.
 
Zimus je Vip dozvolio obnovu ugovora sa starim isteklim vaucerom. (Onaj od 50% je postao 25%.)
 
Sad mi stari kaze da su ga zvali iz telenora i kao ponudili mu duplu prenesi 2200 varijantu; tj za 4000din da ima 4400minuta ali da nema pravo da uzme tel...kasno se setili ko kanda :D
 
To im je standardna procedura, svima koji podnesu zahtev za prabacivanje broja nude 50% popusta, bez telefona, bez obzira na tarifu.
 
Realno jos nisam ni podneo zahtev...mozda je razgovor sa androidom doprineo tome :D
 
krastavac, u VIP-u za tu cenu i toliko minuta imas i jeftin telefon :)
 
Иста прича и код мене, што се тиче Теленора. Код њих сам на постпејду преко 5 година и сад су ми понудили 50% попуста на који год пакет желим ( али само пренеси или пренеси и сурфуј ), и да, ако останем, узимам пренеси и сурфуј 1000 на 2 године за 895 рсд. Али разум ми ипак каже другачије, јер за исте паре у Випу имам постпејд 325 ( који ми у потпуности одговара, можда само будем кратак за нет) а уз њега и неки јефтин телефон за динар типа експирија типо итд... А пошто не спадам у групу захтевних корисника и тај телефон би ми врло добро завршавао посао, а ако останем у Теленору морао бих да узимам неки телефон за кеш... Разум ми јасно каже шта да радим, тј да пређем у Вип, али не знам због њиховог понашања према корисницима, лихварисања и напуцаних рачуна...
Нека препорука, нарочито искуства Вип корисника?????
 
Poslednja izmena:
Ja sam dve godine na VIP-u i planiram da produzim ugovor. Posto sam zahtevan korisnik,mobilni internet mi je jako vazan a mislim da od VIP-a nema boljih trenutno.
Topla preporuka!
 
Proveri prvo kako VIP radi na lokacijama gde najvise koristis telefon. To je jedino ozbiljnije iskustvo koje mogu da podelim :) (srecom - kod mene radi :))
 
Хвала на одговорима! :)
Што се квалитета сигнала и покривености тиче, стање је добро, не као кад је Теленор у питању али ипак добро...
С друге стране, форуми су увек пуни незадовољних којима је увек неко други крив и који су увек преварени, иако је можда у питању нека њихова грешка или њихов пропуст, или чак незнање... Али је ствар у томе што је пар људи из мог окружења имало проблема са реално напуцаним рачунима из Випа, који су ипак, на њихове рекламације, исправљени... А било је и слање телефона на сервис те њихово оправљање и након тога ситнија видљива оштећења и огреботине...
Знам да два човека нису репрезентативан узорак ( деси се понеки малер, ко зна), али нити ја, нити други мени блиски људи нисмо имали никаквих проблема са Теленором никада ( ја иначе већ 5 година упоредо користим и службене телефоне као Теленор постпејд)...
И да ли је могуће комбиновање рођенданског попуста и екомотивације код пп 325?
 
Poslednja izmena:
@aleks001, iako nemam jos uvek neko konkretnije iskustvo sa VIP-om (jedan mesec, dva racuna kako treba :D), mislim da problemi oko servisa telefona u VIP-u nisu samo poneki slucaj. Previse ih je da bi se ignorisali. S' tim u vezi, pre bih, licno, uzeo dva popusta (rodjendanski i SIM - ekonomizacija nema smisla po meni sem za bash najnize dve tarife mozda) a telefon ovako (sto sam i uradio, i telefon uzeo u Nemackoj :)) nego li telefon u VIP-u samo sa rodjendanskim popustom.

OK, realno neko ne moze sem na rate... mada te rate vrlo brzo stignu iz VIP-a (efektivno 5 rata jer prva rata i ucesce ODMAH stizu za naplatu :)), pa je to samo kratko odlaganje - kod MTS-a je 12 rata (ne znam kod Telenora koliko rata?), sto je vec i nesto.

Inace, razmisli da li ti treba uopste treba bas Postpaid 325 - tipa Smart 1100 je prilicno jaci (sigurno imas 325*3, a mozes i vise da kombinujes), za svega 5800RSD vise - dok je telefon oko 4000RSD manje uz tu tarifu. (naravno ako nije neki telefon koji je vec 1RSD uz Postpaid 325 :D)
 
@alfaunits, ствар је у томе што би мојим потребама у потпуности одговарао пп 325 као тарифни пакет ( јер користим и службени пост пејд а лимит дозвољава и одређену употребу у приватне сврхе), а плус и то што би ми експирија типо потпуно одговарала као телефон, будући да нисам захтеван корисник, а она уз тај пакет иде за 1 рсд... У крајњем случају и да ми не одговара, вероватно само због величине екрана, лако могу да га продам за 110, 115 еур и додам још 100тинак еур и ето пристојног телефона...
Дакле, водио сам се следећом рачуницом:
1. узимам пакет који задовољава моје потребе по пристојној цени ( у односу на Теленор где имам ПиС 1000 по криминалној цени и још криминалнијем односу плаћено и добијено),
2. уз тај пакет добијам и симпатичан телефон по цени од 1 рсд ( који могу и да продам и уз додатни кеш узмем пристојан телефон),
а што ми је свакако повољније од оног што ми Теленор нуди, тј 50% попуста на који год пакет желим на 2 године , а у ком случају морам да узимам телефон за кеш... Једино што је изгледа квалитет апарата који долазе уз Вип врло, врло сумњив....
Ваља подсетити и на Телекомову акцију са попустом на претплату од 50% за све 2 године претплате, где је однос плаћеног и добијеног убедљиво најбољи, али је ипак то чудни и никад са рачунима извесни Телеком, зар не?
А смарт пакети, по мени, имају смисла само уз додатак нета, а и није ми потребно тако нешто...
 
Jel rodjendanski popust i dalje traje?
 
Valjda do kraja sledece nedelje a ekomotivacija do kraja meseca,mislim da verovatno oba do oktobra!
 
Nazad
Vrh Dno