Šta je novo?

[VIP] Promocije

Samo uz smartove mozes uzeti internet dodatak. Povlastica nema. Ja sam bas pitao telenor i mts pre neki dan ako bih prelazio kod njih da li bi imao neke povlastice.... Nista, kao i svaki korisnik koji uzima postpaid 50% bez telefona i tako to sto ide, a rekao sam im da su mi telefonski racuni 3000 dinara (inace su 2000) igrao na kartu da vidim sta daju u smislu jaci sam kao korisnik, pa mozda daju nesto, ali cvrc nista ... VIP ima najbolju ponudu tih "povlastica".
 
Mislim da je kod Vipa prilikom prelaska iz druge mreze, za nijansu (napominjem, samo za nijansu) blazi izvestaj iz kreditnog biroa :d
 
Ja kad sam hteo oni su rekli da može samo uz smart da se uzima internet dodatak... E sad to je bilo pre par meseci, možda su to promenili :)
 
Jel ima neko info, jel ima jos Xperia U, hoce devojka da uzme.. izgleda da su se razgrabili svi telefoni, od g300 do One V, Xperia U itd.. ostali samo l5 LG :d i xpera tipo i slicni.
 
danas uzeo zte skate stigla im nova tura telefona.....
 
Teško je ovde biti pametan.Vip me bacio u rebus.Imam tri opcije koje sam odabrao, pa ako može pomoć prijatelja.
Vip- postpaid 325=325min.,325por.,325MB,LG L5 za 2990 din.+1168 din. mesečno
Vip- postpaid 325=325min.,325por.,325MB,ZTE Skate 2490 din. + 1168 din. mesečno
Telenor- prenesi i surfuj 500=150min.,500por.,internet neograničen(150MB brzo,ostalo sporo) Huawei Ascent G300 9000 din. + 990din.mesečno
Evo i poređenja telefona http://www.phonearena.com/phones/co...i-Ascend-G300,ZTE-Skate/phones/6942,6991,5696
Jedina mana LG-a je displej koliko vidim.Telefoni koje sam naveo su trenutno dostupni,a verovatno će biti i u ponedeljak kad bih trebalo da se odlučim za neku od ponuđenih opcija.
Svaki komentar je dobrodošao.
Vip trenutno kao da nema konkurenciju za svoje akcije!
 
Poslednja izmena:
Nisi uracunao rodjendanski popust za 325 tarifu i cena joj je 877d mesecno uz bilo koji fon.
 
Nije nikakva konkurencija, Vip ima i bolje pakete i nize cene. Najbolje da uzmes g300 u Vipu, ali mislim da ga nema. :(


Tt2b5
 
Danas mi radnica u vipu u Va rece da je rodjendanski promo (popust) produzen do 16. a ono stari krs i -5000din do 20. septembra.

Da li su moguce ove opcije:

pp600 paket, ugovor na 2 godine (koliko bi kostao mesecno ovaj paket sa rodj. popustom, ne znam koliki je popust?) ali i i fon iz tog paketa za 1 din? (devojka ima ugovor koji istice 8.12 ali radnica danas rece da moze i sada da potpise novi)

isti paket, rodj. popust ali da uzmem telefon kad mi dune, tamo posle Nove godine? :)

Meni ugovor sa telenorom istice 25. decembra ali ako je ovo moguce idem u pon. da potpisem pp600 na 2 god u vipu, fon necu uzimati jos 5,6 meseci a onda cu videti, ili neki za dinar pa da prodam i jurim po oglasima neku masinu takodje iz vipa :d ili kod njih na rate (sto je za nove korisnike moguce posle 6 meseci)

Mozda su ovo glupa i konfuzna pitanja :d ali radnica je danas mudro precutala neke stvari pa moram vas da pitam :)
 
Poslednja izmena:
imas dva popusta sim i rodjendanski koji mogu da se kombinuju

onda dobijes -25% na sim
i -25% ali na tu vec manju cifru za rodjendanski. sto ne ispadne bas punih 50% ali tu negde.

ti mozes sada da uzmes dva popusta i rodj i sim i dobijes tih ~50% koji ti idu, pa kada vidis telefon koji ti se dopada onda opet potpises ugovor na 2 god i gubis onaj sim popust, ali ti ostaje rodjendanski.

recimo ja sam za smart 1100 placao 1500 din, sa rodj je 1115din. a rodj + sim je oko 870din bez telefona.

isto sam uzeo oba da ne zbrise rodj popust i onda cekao telefon i ostalo mi je 25% popusta za rodjus

poenta: uzmi oba popusta i imas -50% od cene tarife koju hoces. cekas fon, onda opet produzis na dve godine i gubis 25%

inace ja sam bio na post paid 600 i svanulo mi je kada sam presao na smart paket od 1100 smartova a cena je slicna ili ista koliko se secam.
 
Poslednja izmena:
Nije nikakva konkurencija, Vip ima i bolje pakete i nize cene. Najbolje da uzmes g300 u Vipu, ali mislim da ga nema. :(


Tt2b5

nema g300 i nema one V nece ih ni dobijati. tako su mi rekli u par prodava

Ovde je već uračunat popust od 5000 din. reciklaže,neznam da li može obe akcije?

taj eko popust ne moze da se kombinuje. mogu samo sim (da ne uzmesh telefon) i rodjendanski = dobijes oko 50% na tarifu. a ako se nekad odlucis za fon, ostaje ti rodjendanski popust od -25%
 
Poslednja izmena:
hvala :) Bravo za vip, raspali telenor neka se zamisli sada zasto gube korisnike (mts da ne komentarisem).

Ja bih potpisao svoj prvi vip ugovor na 2 godine, sa oba ova popusta, znaci ne bih sada uzimao fon.. sto znaci da bih pp 600 placao oko 880din mesecno? I onda za 6,8 meseci, uzmem neki fon za dinar ili masinu neku na rate i onda opet moram na 2 god da potpisujem ugovor s'tim sto sim popust nestaje al ostaje rodjendanski i pp 600 bih placao oko 1350 din mesecno, jesam li dobro razumeo? :)

A devojka oce onaj Sony Tipo, dakle zume taj fon za 1 din i ima rodj popust (na pp 325 verovatno)

Nisam bas cistogg mozga sada, izvinjava mse i razumite sva ova silna pitanja :d
 
Poslednja izmena:
Znači da bi u smart 1100 dobio LG l5 za 1 dinar + rođendanski popust =1115 dinara mesečno?

U 19.30 sam bio na Vip-ovom prodajnom mestu ,i ni reči o tome od gospodina koji tamo radi!
 
Poslednja izmena:
recimo ja sam za smart 1100 placao 1500 din, sa rodj je 1115din. a rodj + sim je oko 870din bez telefona.

Jesi siguran za ovo (licno iskustvo) ili proracun? Septimus rece da ispada oko 750RSD za Smart1100 uz oba popusta. Ovako telefoni ispadaju isplativiji.
 
koja to dva popusta nipta nisam sad razumeo, ja sam mislio da ne mogu dve promocije odjednom da se aktiviraju, ja sam uzeo zte skate i smart 1100 na rođendanskoj promociji na 2god i račun mi je 1115 dinara, kako je moguće da bude 750 nekome?
 
BEZ telefona!
 
hvala :) Bravo za vip, raspali telenor neka se zamisli sada zasto gube korisnike (mts da ne komentarisem).

Ja bih potpisao svoj prvi vip ugovor na 2 godine, sa oba ova popusta, znaci ne bih sada uzimao fon.. sto znaci da bih pp 600 placao oko 880din mesecno? I onda za 6,8 meseci, uzmem neki fon za dinar ili masinu neku na rate i onda opet moram na 2 god da potpisujem ugovor s'tim sto sim popust nestaje al ostaje rodjendanski i pp 600 bih placao oko 1350 din mesecno, jesam li dobro razumeo? :)

A devojka oce onaj Sony Tipo, dakle zume taj fon za 1 din i ima rodj popust (na pp 325 verovatno)

Nisam bas cistogg mozga sada, izvinjava mse i razumite sva ova silna pitanja :d


Proveri prvo, nesto nisam siguran da postoji mogucnost placanja na rate prilikom dodavanja teleona ;)
 
Ovako:

-telefon na rate moze ako si stari korisnik (6 placenih racuna)
-rodjendanski ILI ekomotivacija, ne mogu oba
-smart 1100, sim popust se racuna kao 25% na 1490d pa se oduzme od rodjendanskih 1115d sto iznosi ovako napamet 750rsd
-obavezno proveriti da li je u ugovoru zaveden rodjendanac jer se meni licno desilo da ga nisu stiklirali pa su par meseci stizali veci racuni, reklamacije itd
 
Poslednja izmena:
Ok, hvala :)
Ovako cu da odradim : u toku ove nedelje poptisem prvi vip ugovor, pp600 i znaci imam sim popust od 25% i rodjendanski od 25%.. telefon necu uzimati. Mesecni racun bi bio oko 875din.

E sad me zanima.. u aprilu 2013 odlucim da uzmem fon a vec sam 6 meseci njihov korisnik.. znaci mogao bih i na rate mada nije to neki prioritet, samo proveravam.. sta se desava tada? AKo sam dobro razumeo jednog korisnika tada bih morao da potpisem novi dvogodisnji ugovor, uzeo fon za 1 din npr ali bi rodjendanski popust ostao i pp600 bi kostao oko 1300 din mesecno? Koliko dugo?

Moram da znam sve detalje da se ne ispalim jer cu do decembra placati i u telenoru :d ali sam izracunao da mi se svakako vise isplati jer u svakom slucaju sam planirao vip pp600 krajem godine (izracunah da za 2 god stedim oko 10000 din ako uzmem fon za 1 dinar u aprilu i oko 20000 din ako ne uzmem, ne mozgajte oko ovoga, ima mnogo da se racuna :) )

Moram ovde ovoliko da smaram jer u vipu mudro cute, i guzve su velike a i ne daju bas opsirne info..
 
Poslednja izmena:
Verovatno bi rodjendanski trajao prvih 24 meseca a ne preko jer je to, ustvari, popust sa fixnim dinarskim iznosom - proveri na 060/1234
 
@hsv Ako sad uzmes ugovor bez telefona imas oba popusta. Kad u aprilu odlucis da uzmes fon, onda nema novog ugovora (mozda samo neki anex) samo gubis 25% popusta koje si dobio jer nisi uzeo telefon. Dakle i dalje isti ugovor koji traje do jeseni 2014, samo nova, visa cena.
Ja sam tako uzeo ugovor i cekao telefon da dobiju 2 meseca i za to vreme imao 25% popusta na pretplatu.
 
@hsv Ako sad uzmes ugovor bez telefona imas oba popusta. Kad u aprilu odlucis da uzmes fon, onda nema novog ugovora (mozda samo neki anex) samo gubis 25% popusta koje si dobio jer nisi uzeo telefon. Dakle i dalje isti ugovor koji traje do jeseni 2014, samo nova, visa cena.
Ja sam tako uzeo ugovor i cekao telefon da dobiju 2 meseca i za to vreme imao 25% popusta na pretplatu.

Cek.... ispada da ako uzmes sada sa oba popusta i za godinu dana uzmes telefon (sa cenom koju bi svako platio da tek potpisuje ugovor?), placas samo godinu dana bez 25% popusta??? Sumnjam da bi VIP konkretno to dozvolio :)
 
Potpisao sam ugovor u januaru a uzeo telefon u maju. Ugovor traje do maja 2014.
 
Cek.... ispada da ako uzmes sada sa oba popusta i za godinu dana uzmes telefon (sa cenom koju bi svako platio da tek potpisuje ugovor?), placas samo godinu dana bez 25% popusta??? Sumnjam da bi VIP konkretno to dozvolio :)

Ni meni nije bilo najlogicnije, ali je tako. U teoriji mozes da vozis 23 meseca sa popustom i poslednjeg uzmes telefon, samo ne znam da li bi dopustili taj extremni slucaj.
 
Koliko vidim, Septimusov slucaj kaze da se produzava ugovor.
 
Znači da bi u smart 1100 dobio LG l5 za 1 dinar + rođendanski popust =1115 dinara mesečno?

U 19.30 sam bio na Vip-ovom prodajnom mestu ,i ni reči o tome od gospodina koji tamo radi!

da 1115 din ako uzmes fon. ja to placam + sam uzeo 1gb mesecno za 500 dinara i placam 1615dinara mesecno. a dobio sam lg7 za 2500dinara i ovako sam bio placao 1500 dingera za 1100 smartova. znaci 100 kinte vise a extra telefon i 1gb.


Jesi siguran za ovo (licno iskustvo) ili proracun? Septimus rece da ispada oko 750RSD za Smart1100 uz oba popusta. Ovako telefoni ispadaju isplativiji.

mislim da nije 750 jer je to tacno 50% od 1500din, pa kaze 1500-25% (375) = 1125 pa od 1125 -25% = 844 dinara. eto toliko se placa sa oba popusta. ja sam napamet rekao 1115 zajebao sam se za 10din :D
 
Ok, hvala :)
Ovako cu da odradim : u toku ove nedelje poptisem prvi vip ugovor, pp600 i znaci imam sim popust od 25% i rodjendanski od 25%.. telefon necu uzimati. Mesecni racun bi bio oko 875din.

E sad me zanima.. u aprilu 2013 odlucim da uzmem fon a vec sam 6 meseci njihov korisnik.. znaci mogao bih i na rate mada nije to neki prioritet, samo proveravam.. sta se desava tada? AKo sam dobro razumeo jednog korisnika tada bih morao da potpisem novi dvogodisnji ugovor, uzeo fon za 1 din npr ali bi rodjendanski popust ostao i pp600 bi kostao oko 1300 din mesecno? Koliko dugo?

Moram da znam sve detalje da se ne ispalim jer cu do decembra placati i u telenoru :d ali sam izracunao da mi se svakako vise isplati jer u svakom slucaju sam planirao vip pp600 krajem godine (izracunah da za 2 god stedim oko 10000 din ako uzmem fon za 1 dinar u aprilu i oko 20000 din ako ne uzmem, ne mozgajte oko ovoga, ima mnogo da se racuna :) )

Moram ovde ovoliko da smaram jer u vipu mudro cute, i guzve su velike a i ne daju bas opsirne info..

ti potpusujes ugovor na dva popusta rodjendanski + sim (tj. kada ne uzimas fon) u trajanju od dve godine. onda uzmes telefon posle 6 meseci npr. i poptisujes novi ugovor na 2 god. za telefon i
gubis onaj sim popust odmah a ostaje ti rodjendanski do isteka dve godine. po isteku rodjendanskog, jos si u ugovrnoj obavezi za telefon tj. u nasem primeru jos 6 meseci posle isteka rodjendaskog
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno