Šta je novo?

[VIP] Promocije

Za migraciju moze da bude ponudjeno sms porukom, 6 meseci 50%, tako sam barem ja dobijao :)
 
Preko onih 25%, ili 50%/6mes sa telefonom?
 
Drugaru su kao starom korisniku koji produzava ugovor ponudili 25% prvih 6 meseci. Istovremeno su ga odbili za rodj. promociju a nije znao da treba da ih pritisne :)
 
Poslednja izmena:
Po meni je bolji rodjendanski popust. Jos ako ne uzmes telefon, na rodjendanski ide jos 25% posto popusta. :)
Isto tako rodjendanski se vise isplati i od ekomotivacije (eko. moze da posluzi samo za prve dve tarife) od tarife 325 je ukupan popust 7000, a sa eko. stedis 5000 samo :D
 
Mislio sam popust I TELEFON :)
 
@extazy Prijatelju ja sam otisao u VIP da kupim g300 uz 1100 i rekli su mi da ga vishe uopste nece dobijati, zatim sam hteo Skate to su rekli da ce dobijati, ali ga nemaju.. poslali su me u prodavicu pored HANDY i tamo su mi dali sve regularno uz ugovor i popuste kao da sam uzeo u vip-u. Tako da ako imash HANDY shop negde (oni valjaju telenor,mts i vip sva tri provajdera) kod njih vaze isti popusti i akcije kao kod provajdera. I imaju ZTE skate :p


pitao i u handi shopu u okolnim mestima nigde nema zte skate ili neki iole dobar telefon, sve neki krševi koji jedva 600mhz procesore imaju, nijedan sa novijim androidom i pristojnom kamerom... znam da kod njih sve ide kao i u vip-u, meni nije problem i da dodam novac za kupovinu dobrog telefona al kad nema krastavac..... jedino ako neko ima informaciju da li ima negde u Nišu ili okolnim mestima nije mi problem da skoknem.....



Ispao sam glupan jer sam prešao u vip samo zbog telefona, a na sajtu i dalje stoje akcije i pomenuti modeli........


a drugo pitanje, imam smart 1100 koliko sam razumeo cena paketa sa tim rođendanskim popustom će biti 1110 dinara mesečno, da li to važi i ako uzmem telefon ili to ide samo bez telefona?
 
Poslednja izmena:
Cena je SA telefonom, bez je ~750 (dodas na rodjendanski i onaj 25%). Rodjendanski vazi uz ugovor na 24 meseca uvek.
 
Presao sa telenora na vip, paket jeste povoljan, ponuda je bila odlicna, ali internet radi NEUPOREDIVO LOSIJE nego na telenoru... To pricam za ovaj kraj u Beogradu, posto sam sad na b.kosi, dok mesto odakle sam nije ni pokriveno 3g signalom, dok mts i telenor naravno imaju 3g tamo. Malo razocaranje...
 
To je problem kod Vip-a, jos u Bg-u kao i u vecim mestima imam kakav takav 3G dok je situacija u manjim mestima katastofalana. Odnosno net preko telefona je toliko spor da je to strasno.
 
Dzabe sto i imam 3g signal ovde, kad cesto ne moze da ucita ni vesti preko b92 aplikacije... Velika sramota. Mozda sam se malo zaleteo sa prelaskom, sad vec nisam siguran da bih nekom preporucio...
 
Poslednja izmena:
Zato uvek pre prelaska uzeti prepaid karticu drugog operatera i testirati 3G signal i protok.
 
Ne b kosi kolega nije mogao nista osim GSM preko MTS-a da koristi pre neloliko meseci (bio mu je veliki problem zbog POS terminala). Dobro da ista postoji tamo vec :)
Dorcol je recimo sasvim drugaciji... Telenor i VIP gube signal bukvalno na izlasku iz Costa Coffee-a kod Dunavske recimo i na ulascima u okolne zgrade (negde unutra negde van :D). Dok mi VIP super radi.

Ja sam znao da ce net raditi barem OK, posto je blizu mene jedna bazna stanica VIP-a na visoj zgradi, pa nisam proveravao - ali podrzavam predlog za probu pre uzimanja bilo cije kartice zbog neta :D
 
Vidim ovde se pominje vip vs telenor 3g pokrivenost/brzina neta..
Skoro 2 godine sam na telenoru i nisam zadovoljan zbog smesno malo minuta u paketu od 1750din mesecno, zato prelazim na vip 99%.
3G net je paradoksalno mnogo bolje radio do pre 6 meseci, dok nisu uveli ove ''pametna mreza'' tripove, od tada net radi uzasno a zivim 800m od centra grada. Devojka je na vip mrezi i u pocetku (pre oko 18 meseci) vip net je bio raspad, takodje zivi blizu centra grada bez nekih velikih gradjevina/betonskih prepreka u blizoj okolini, nije imala 3G u kuci, samo edge :d a onda se posle par meseci situacija drasticno popravila, vip 3G sada radi odlicno.

Izgleda je pravilo da nema pravila, svaki put kad odem na Divcibare i hocu da pustim neki video na YT telenor net radi 3x brze nego u centru Va jer im je gore repetiror. Mogu da kazem da bezim sa telenora zbog loseg 3G neta u Va a jos vise bezim zbog UZASNIH paketa..
 
Poslednja izmena:
Dzabe sto i imam 3g signal ovde, kad cesto ne moze da ucita ni vesti preko b92 aplikacije... Velika sramota. Mozda sam se malo zaleteo sa prelaskom, sad vec nisam siguran da bih nekom preporucio...

Probaj preko 2g, meni radi odlicno po sremskim vuko***inama
 
Definitivno su se u VIPu razgrabili bash svi telefoni... ko je stigao stigao je.... Video sam samo Sony U da ima u handi-ju josh sve ostalo je pa pa...
 
Nadam se da to znaci da stize tura novih modela :)
 
Jel zna neko kad stize SGS3 u VIP? Potpisao sam ugovor pre deset dana i rekli su da ce me zvati kad stigne i da ce biti u ovaj ponedeljak ili u sredu.
 
Još je jednom, za nedelju dana, produžena rođendanska promocija. Nikako da se odvaže i da je produže na duži vremenski period!
 
Nece da moze, nije im stalno rodjendan :) Morace nekako drugacije da je nazovu uskoro :) "Ekonomizacija 2" ;)
 
Pošto planiram da prenesem neke brojeve u Vip, bilo bi lepo da mi neko ko koristi Android platformu kaže da li bi 325MB mogao da isisa iz paketa LG L5 ili ZTE Skate 4.3(kad bi se koristio samo facebook i ono što sam uređaj svuče,pošto su klinci u pitanju) . Uzeo bi neki od ova dva(može i preporuka)za 3000din. uz paket postpaid 325.Nekako mi se čini da je to najisplativiji paket na tržištu.
 
Pa znas kako... Moze da isisa...E sad sve zavisi koliko se koristi, tj. koliko ce ih klinci arciti... Kad navataju fb 24h, pa se obrne youtube, moze da predje i 500MB, pa cak i vise... Mislim da je jedna pesma oko 3-4MB zavisi od kvaliteta... Ako je HD kvalitet moze da ide i preko 10MB, po klipu...
 
Za youtube sam već uveo zabranu uz pretnju oduzimanja uređaja:D.Znači facebook + redovan download samog uređaja ne bi trebalo da pređe tih 325MB.Ako sam dobro razumeo?
 
I na fb postoje klipovi :)
Objasni im da teraju do 280mb i kraj. Ili dokupi 1gb za 500d i miran si. (to moze samo ako uzimas telefon)
 
Ako uzima telefon, onda ispada ~200RSD mesecno (jer je telefon jeftiniji 7500 onda).

Problem je prvi mesec da ne predju prebrzo limit, posle toga ce se lako uklapati :) Slike na FB ti mogu podjednako puno uzeti - vise nego YT mozda :( Pogotovu kad pocnu klinci da gledaju ceo album od pre 2 minuta koji su sami postavili :D
 
Alfa, uvek me podsetis na taj popust ako se uzima dodatni net :)

Zaista sveukupno dobra ponuda Vipa u poslednja 2 meseca. Nije ni cudo sto su im se razgrabili telefoni.
 
Celo popodne vrtim Vip-Telenor i ne mogu da verujem koliko Vip trenutno sa ovim akcijama ima povoljniji izbor telefon+paket.Sa ovim ekološkim popustom od 5000 dinara srednja klasa androida je u nekim slučajevima jeftinija i do 8000 dinara.Da li je u paketu Sigurica 2000 moguće dodati internet dodatak?Mada kada saberem cene usluga u paketu 325 ispada da to treba platiti oko 4000 dinara.Paket košta 1172 dinara.Sve ovo naravno u poređenju sa Siguricom za koju treba platiti 1000 dinara,a oba paketa su u istoj klasi prilikom odabira telefona.Da li ima nekih povastica kod prenosa broja u Vip?
 
Nazad
Vrh Dno