Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Box je samo uobjedinjen racun za vise usluga, generalno, nista dalje od toga (i limitiran izbor net/mobilnog paketa, posto samo Net10 i box mobilna tarifa su opcije). Mogu biti nezadovoljni jedino ako im je potreban jaci net, ili druga mobilna tarifa... jer inace i net obican im ne bi radio, tako da nema neke razlike. Raspitaj se za sta nisu zadovoljni - ako je do izbora, krastavac, to je sto je. Ali ako je do kvaliteta neta... onda verovatno i tebe potkacuje.
 
Pa da, nešto sam se navikao na ovaj net kod Targo-a pa mi je net ustvari glavni problem. A i oni koji su nezadovljni, nezadovoljni su zbog toga. Tv i mobilni paket me ne zanimaju mnogo, kakvi god da su dobri su. Najviše bi mi odgovaralo nešto što podrazumeva dobar net i eventualno TV. Ali to ne nude koliko znam. Nude samo ono što mi ne treba :d No, informisaću se svakako pre nego što odlučim šta ću. A za nešto ću verovatno morati da se odlučim ma koliko loše/dobro bilo ...
 
Imam potrebu da iz BOXa izuzmem mobilni broj i da se sa BOX3 prebacim na BOX2 naravno pre isteka ugovora. Da li neko ima slično iskustvo ili neki savet. U najgorem slučaju, da li mogu da uzmem novi MTS broj i zamenim postojeći u paketu i žrtvujem 500rsd mesečno.
 
Ovo drugo mozes sigurno. A ovo prvo zavisi koji Box3 si potpisao i na koga naidjes. Ako je noviji ugovor (od avgusta), treba da mozes da setas bez problema. Ako je onaj raniji, moras naci nekoga u poslovnici ko se razume, pa ce naci resenje. Ovako ce te samo otkaciti.
Predlazem skok do TNP ili Terazija. Eventualno Usce.
 
Tačna situacija je sledeća,ja sam posle uvođenja ovog novog Boxa,ne znam tačno kada prvo potpisao na 2 god Box 3 (fix,net,iptv). Početkom decembra sam dodao i mob broj da bih preko njega uzeo iPhone za ženu. Sada mi je nešto iskrslo, iPhone nema do ko zna kad i hteo bih da izuzmem mob iz Box-a. Šta je TNP? Nisam iz Bg.
 
Za nove pakete treba da bez problema mozes da izbacis mobilni, tj. predjes na drugaciji Box paket, bez ikakvih penala. Sve drugacije verovatno ne ume da urade, a ne da ne moze.

krastavac, mislio sam da mozes u BG da zavrsis :) Ako si iz Nisa, onda Obilicev Venac ili bolje Forum, tako rece Sale ;) Za druge gradove ne znam:(

Probaj prvo na 19813/19818 (ne znam koji bese koji), mozda mozes sve preko telefona da zavrsis, uz JMBG, samo ti kurir posle donese ugovor za mobilni ako hoces da menjas.
iPhone uz Box nije bas isplativ. Mislim da je isplativije da uzmes neku tarifu van Boxa ionako.
 
Iz Vršca sam, ali sam jako često u Bg, tako da nije problem. Inače sa poslov icom u Ušću imam jako loša iskustva tako da gledam da je izbegnem. Molim te objasni šta je TNP. Da li imaš možda neki link ili nešto gde bih eventualno mogao da pročitam ili da se pozovem na to kad budem razgovarao sa ljudima iz Telekoma? Hvala za korisne odgovore do sada ;-)
 
Tnp - Trg Nikole Pasica. Blizu Terazija. Poslovnica MTSa.
To su mi rekli kad sam pitao za prelazak na MegaBox. Ali sada vidim ovo na Box stranici:
"Promena izabranog paketa usluga nije moguća za vreme trajanja ugovorne obaveze.":( nisam to ranije video da ima:(
 
Posle problema sa starim ruterom,evo i sa "novim" dozivljavam stres.
Prvo mi je iptv poceo vise da secka,pa wifi da ne radi iako svetli lampica,a danas se i restartovao.
Prokleti huawei i ebeni kinezi.

Nesto me nece ova godina,ali sreca te je na izmaku.:)
 
Poslednja izmena:
Huawei ruteri kod TElekoma su odlicni, ali mozda ti se pao neki pokvaren star. Telekom reciklira modeme.
 
Fenomenalni.Skoro sam zamenio jedno huawei g a sad ce i drugi.
 
Poznanike takođe muči Huawei. Zato ja ne koristim ta sr*nja, doduše, nemam iptv pa je lako podesiti ruter za ADSL konekciju.
 
Koliko zakljucujem iz vasih postova, nemoguce je da se mobilni broj iscupa iz Boxa i potpise 50%.
 
Ne, iskustvo kaze da moze... iako na sajtu ispada da ne moze ni da se doda ni oduzme ;)
Zato je najbolje otici u poslovnicu gde ima normalnih radnika pa ako moze, oni ce uraditi :)
 
Uopste mi nije jasno da dva telefona povremeno ne vide wifi na ovoj kanti od rutera?
 
ajd da vidimo to cudo , mene od hebali ladno nemoze bre imas ugovor ,

jedino ako imas debelu vezu
 
Znaci ipak moze.. Pravac Terazije, Trg Nikole Pasica ili Bulevar KA. :)

Ma moglo je uz svadjanje kada su promenili tarifiranje, zbog onih 300+300 umesto 500. I to nije bilo kao dodjes i promenis tarifu nego je bilo nabedjivanje. A sad posle ovog silnog vremena cisto sumnjam da je takva gimnastika moguca. Ako si pod ugovorom ne racunaj da ces izvuci box 3 umesto box 4, jer si pod ugovorom. Moguca varijanta je ako si pred kraj ugovorne obaveze je da ti izadju u susret ali cisto sumnjam.

Ukalkulisi taj broj koji imas u troskove i dodaj neko isplativo resenje uz to.
 
@Septimus: molim te javi šta si i kako uradio.
@mann: problem je što meni treba taj broj koji sam nesrećno ubacio u Box. Siguran sam da njima nije neki problem da taj broj zamenim nekim drugim i nastavim da plaćam tih 500 rsd/mesečno, ali da li će sa tim da se složi i dotični-a radnik-ca Telekoma.
 
@varicak ako si potpisao ugovor, sad cu ti reci sta je problem. Oni jedino mogu da raskinu ugovor i potpisu novi uz nove 2 godine, ali softver im ne dozvoljava da radnici menjaju sledece stvari - duzinu ugovora (tipa ostalo je jos 12 meseci, oni da to promene ne mogu) i ne mogu da promene potrazivanje za neplacene obaveze za prvi ugovor koji su raskinuli. To mora najmanje sef neke poslovnice da resi, ako mu je stalo. Meni nisu hteli da promene fiksni telefon iz isdn u obicnu liniju, sve dok sam bio pod ugovorom. Sad sam ja odustao od tog zahteva, ali je banalno sta se radi tamo, a sve kao zato da radnici ne muljaju (tipa poniste nekom paket na 3 godine da bi uzeli skup mob za dzabe). Samo licno mozes tako nesto izdejstvovati, i cim odes ne cekaj sluzbenicu za salterom vec trazi sefa poslovnice da s njim razgovaras.
 
Ovo potpisujem (zasto ne mogu da rade salterski radnici mnoge stvari), ali mislim da je za 99% njih to stvarno bilo neophodno!
 
Малопре ме звали из МТС-а на фиксни телефон... Лепо неки дечко цвркуће и подсећа ме да нисам активирао ХБО у пакету... Рекох му да су то могли да ураде и када су мењали пакет из уговора без мога знања... подлачки и безобразно. И он је то признао...
 
Малопре ме звали из МТС-а на фиксни телефон... Лепо неки дечко цвркуће и подсећа ме да нисам активирао ХБО у пакету... Рекох му да су то могли да ураде и када су мењали пакет из уговора без мога знања... подлачки и безобразно. И он је то признао...

Bravo. Tu te podržavam. :)
 
To jesu uradili za fixne kada su dali promo koji mesec one Omnifon usluge. Svima ukljucili, i ko se nije odjavio posle je placao... a cik da primetis ista od tih usluga ako si 90% stanovnistva Srbije...
 
Narucio sam babi i dedi box 3 paket na 2 godine,e sad me zanima za koliko ce dana to stici u mts da se ta oprema podigne,jel moguce da stigne do nove godine ako je danas pusten zahtev ??
 
Nazad
Vrh Dno