Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

gledam ponudu telefona uz box paket

ljudi moji od kako su menjali ponudu nema jeftinijeg od 100€ telefon da se nadje uz paket

na stranu sto je sada raspon cena paketa mnogo veci jer postoje tri vrste:BOX 2,BOX 3 i BOX 4

Ne sto nemaju, nego im telefoni uz Box paket imaju skoro istu cenu kao u prodavnici, a mnogo su skuplji u Boxu nego za neki standardni postpaid paket koji je sa mesecnom obavezom daleko ispod Box obaveze.
Vec ona slobodna cena da nepricamo o tom bezobrazluku.
Npr.
Huawei Ascend P7 u Mts slobodna prodaja 53.000 rsd
u prodavnici (bilo kojoj) 45.000 rsd
uz Box (24x3.199rsd)+ 41.400 rsd blagodareno da se otplati na 24x1.725 rsd sto sa pretplatom dodje 24x4.924 rsd
uz Mix M (1.399rsd) 29.400 rsd

Znam samo da smo mi koji koristimo Box paket debelo zakinuti za bilo kakav telefon.Istice mi ugovor ovog meseca tako da cu fiksni i IPTV da odjavim a videcu gde cu za internet (kod njih ne, jer necu imati liniju) i postpejd broj zbog mobilnog telefona.
 
Kod nas u toku navlacenje ljudi na box2 a smanjili nam brzine na 0,2 do 1,2 mb,evo vec tri nedelje se zavlacimo sa telekom I ladno nas ne hebu uopste....samo nas pitaju koje lampice svetle na ruteru I koliko smo daleko od centrale....kontam da znaju koliko smo daleko kada nude box2
 
Kod nas u toku navlacenje ljudi na box2 a smanjili nam brzine na 0,2 do 1,2 mb,evo vec tri nedelje se zavlacimo sa telekom I ladno nas ne hebu uopste....samo nas pitaju koje lampice svetle na ruteru I koliko smo daleko od centrale....kontam da znaju koliko smo daleko kada nude box2

A gde je to kod vas, posto si napisao "kod nas"?! :)
 
Kod nas u toku navlacenje ljudi na box2 a smanjili nam brzine na 0,2 do 1,2 mb,evo vec tri nedelje se zavlacimo sa telekom I ladno nas ne hebu uopste....samo nas pitaju koje lampice svetle na ruteru I koliko smo daleko od centrale....kontam da znaju koliko smo daleko kada nude box2

Pa naravno da znaju koliko je bilo ko od centrale.
 
Obećao sam, pa da napišem par reči. Prvo, da ja nisam po treći put zvao juče, već čekao da se oni meni jave, verovatno bi čekao do 2015. Sve u svemu, zovem juče, kaže, spremno je idite u poslovnicu. Tamo nikakvih problema, potpišem ugovor a pošto već imam VDSL modem i HD risiver, dok sam stigao kući već su pustili HD kanale. Internet tek jutros povećan. Nažalost nisam dobio punu obećanu brzinu, merenja su mi bila oko 46mb down / 1.8 up. Videću da restartujem modem kada se vratim kući posle podne, možda to upali, ako ne zovem ih.
 
Pa to ti je ta brzina, ne razumem na sta se ti zalis sada??? Ako mislis zasto nemas tacno 50Mbit, vidi druze, nista tebi oni ne obecavaju, nema tu nikakvih obecanja vec postoje ugovori, e sad lepo procitaj malo ugoovor pa procitaj sta si potpisao tj. koji paket si potpisao i sta pise tamo a pise DO 50Mbit, a ne tacno 50Mbita, jako velika razlika, sad da ne pisem zasto je to tako i zasto xDSL tehnologija tako funkcionise imas o tome smo pisali milion i jedan put.

Evo sta meni pokazuje na ST:
 
Poslednja izmena:
Jel ima sta od telefona za dinar uz box sada? Posto idem da potpisem ugovor opet.
 
Ni najgori Alcatel:(
 
Znaci da cekam jos malo?? Mislite da ce biti nesto? Prosli put su mi dali onaj mali qwerty huawei nije za baciti iako je java ;)
 
Nece biti nista za dinar uz box. I najgori alcatel se placa previse.
 
Ја се надам да промене и уведу нешто слично ономе што иде уз Нет пакете мада су и тамо заср@ли са новим ценама. Вероватно ћу ипак да откажем Бокс јер не очекујем да буду широке руке ... али пролеће је далеко.
 
Nisu oni za****i cene uredjaja uz Net pakete, vec je neko debelo iskoriscavao Telekom da proda uredjaje (Telekom ocigledno nista ne zaradi na njima, a jos ih daje uz ionako promo cene Net paketa).
 
Sad izgleda ovako.

3820024867.png

Sad ih zvao, kazu proverice, misle da je tako dok pice HD kanali. Sve u svemu ok.
 
Za vise kompova vise znaci bolji WiFi ruter nego nesto vece brzine. Mada sa 10 ne bi moglo komotno da se koristi na vise uredjaj, barem ne za FB/YT:)
 
Ali kakva je ustvari razlika izmedju 10i40.. za net pretragu i gledanje hd sadrzaja.. pa10je sasvim ok.. ovih 40 mozda za vise kompova ili slicno ja jedan.. slabo ima razlike..

Pa skidam sa torrenta kada su dobri seedovi 4mb / sekundi, meni znaci zato sto mi ne trebaju titlovi tako da sve zivo skidam. Plus uvek skidam prave HD ripove (ne yifi,, vec prave) pa to ide mnogo brze. Dodaj na to zenin tablet, a i klinac se obavezno kaci telefonom tako da ispadne ok na kraju. Svi srecni.
 
Pa skidam sa torrenta kada su dobri seedovi 4mb / sekundi, meni znaci zato sto mi ne trebaju titlovi tako da sve zivo skidam. Plus uvek skidam prave HD ripove (ne yifi,, vec prave) pa to ide mnogo brze. Dodaj na to zenin tablet, a i klinac se obavezno kaci telefonom tako da ispadne ok na kraju. Svi srecni.
Pa dobro da ;) za skidanje je brzi ;) ima nesto tu bolje zena sa sisom 105 nego 85 ;)
 
ostajem do daljnjeg na boxu, ista cena mi je bez ugovora kao i do sada tako da ako se desi nešto neplanirano ili neka dobra ponuda kod drugih mogu da rakinem lako
Ovo mi je i dalje najpovoljnije 3500 za fiksni, mobilni, net i tv (uključujući i dodatni stb)
 
Нисам у току, иста цена без обавезе као и са обавезом?
 
....nakon ovih promena u box paketu i povećanja do 10,zvao ih da povećaju brzinu,merili brzinu linije,kažu nešto preko 12,sa iptv koji nosi 4,imao oko 6,6,5 Mbps....kažu ne može više.....jedno jutro oko 5 časova ujutro imao sam kratko oko sat vremena brzinu 9....i danas celo prepodne download 9 Mbps,upload 0,85 i ping 17.......oko 14 časova sam resetovao modem i brzina je pala na 6,5.....izgleda su mi greškom dali veću,zapravo pravu brzinu,jer su radili neku novu centralu u naselju u blizini....imam osećaj da su me greškom prebacili na profil sa većom brzinom....ne razumem se baš u to...ali da može,može i sve one njihove priče padaju u vodu....šta mislite o čemu je reč....
ovo je sad


imam osećaj da imaju više profila brzina,i da natežu profil sa nižom brzinom do maksimuma,a da ove druge čuvaju....još jednom ponavljam jutros,zapravo celo prepodne do 14 časova dok nisam resetovao modem imao sam perfektan internet,ma sve je letelo....znači...MOŽE,ali ne daju...
 
Poslednja izmena:
Нисам у току, иста цена без обавезе као и са обавезом?

Pre 4 meseca potpisao sam ugovor za IPTV i vdsl (20/1) 3 meseca po dinar, a onda 1000 za IPTV + 1899 za VDSL. Dodaj na to i fiksni 659 za ukupno 3558.

Sada za 3600 imam: IPTV+hd kanale, 50/2 net, fiksni, I SIM karticu sa 300 minuta u domaćem saobraćaju, 300 minuta u mt:s mreži, 600 SMS poruka u domaćem saobraćaju, 1 GB podataka za prenos I besplatan pristup Internetu po smanjenoj brzini protoka do 64/32 Kb/s nakon potrošenog GB iz pretplate.
 
....nakon ovih promena u box paketu i povećanja do 10,zvao ih da povećaju brzinu,merili brzinu linije,kažu nešto preko 12,sa iptv koji nosi 4,imao oko 6,6,5 Mbps....kažu ne može više.....jedno jutro oko 5 časova ujutro imao sam kratko oko sat vremena brzinu 9....i danas celo prepodne download 9 Mbps,upload 0,85 i ping 17.......oko 14 časova sam resetovao modem i brzina je pala na 6,5.....izgleda su mi greškom dali veću,zapravo pravu brzinu,jer su radili neku novu centralu u naselju u blizini....imam osećaj da su me greškom prebacili na profil sa većom brzinom....ne razumem se baš u to...ali da može,može i sve one njihove priče padaju u vodu....šta mislite o čemu je reč....
ovo je sad


imam osećaj da imaju više profila brzina,i da natežu profil sa nižom brzinom do maksimuma,a da ove druge čuvaju....još jednom ponavljam jutros,zapravo celo prepodne do 14 časova dok nisam resetovao modem imao sam perfektan internet,ma sve je letelo....znači...MOŽE,ali ne daju...

zvao ih ponovo da mi vrate podešavanja od pre podne 9.10.2014.,evo rezultata


 
Poslednja izmena:
Извини ако грешим али да немаш ти ту фул брзину док ти је угашен iptv а мању док је упаљен. Код мене је тако.
 
nema veze,ovo je otkačenim iptv

ping mi je viši nego što bi trebalo,kvalitet linije nije idealan,igleda su se tehničari svojski potrudili da izvuku maksimum iz linije....izdržaću do nove godine,naime do tada su obećali mini centralu u mojoj blizini nekih 300m udaljenosti,a posle ću lako,ako bude problema,tad mi neće biti net neophodan za neke bitne stvari za decu,a već nekako vidim dve crvene više u džepu pa se klati,jedino nova centrala i odličan kvalitet veze može da pretegne...
 
Poslednja izmena:
Koja je procedura kada hoćemo da završimo priču sa Telekomom po pitanju MTS Box - ugovor mi je davno istekao!?
 
Odes i kazes necu vise xD
 
Nazad
Vrh Dno