Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Знам ја то али не правим планове пошто је пролеће још далеко. До тада ради Бокс у коме је флет фиксни и остало. Питање је и да ли ће мтел да понови акцију, ако је буде онда ћу у сваком случају да пукнем 30€ (можда и 2х30€) и да имам решено питање позива према Телеком фиксним и мт:с бројевима као и мобилни интернет. На Теленор картицама имам 2000 минута у мрежи па су и они покривени.
Мада,одјавио Бокс или не, ја ISDN не отказујем ако баш не морам. ;)
 
Знам ја то али не правим планове пошто је пролеће још далеко. До тада ради Бокс у коме је флет фиксни и остало. Питање је и да ли ће мтел да понови акцију, ако је буде онда ћу у сваком случају да пукнем 30€ (можда и 2х30€) и да имам решено питање позива према Телеком фиксним и мт:с бројевима као и мобилни интернет. На Теленор картицама имам 2000 минута у мрежи па су и они покривени.
Мада,одјавио Бокс или не, ја ISDN не отказујем ако баш не морам. ;)

Sto placas ISDN kad mozes da preces na BBTF fiksni za dinar (van Boxa)?
 
Што бих плаћао додатни фиксни кад имам ISDN у Боксу? А ако откажем Бокс, опет ми је ISDN најбоља опција.
 
Potrebna mi je informacije u vezi dodatnih STB uređaja. Pošto imam tri tv-a u kući, a ne trebaju mi hd kanali na druga dva, da li je potrebno da iznajmljujem dodatna dva STB uređaja ili mogu na ta dva tv-a da priključim običan antenski kabl?
Za sada imam sbb kablovsku i internet za koji mi je istekao ugovor pa gledam šta mi je povoljnije SBB Trio Gold+50% MTS Mix NetM paket ili Box 4.
 
Poslednja izmena:
To je i u mom slučaju problem. Praktično sve cene box-a moram da uvećam za 600 din zbog dva dodatna STB-a. To onda kvari celu priču.
 
meni adsl radi, a iptv kada iskljucim ima oko 8-10, a ako upalim iptv imam oko 6mb
Imam bukvalno isti problem, meni prodaju pricu kako ja vec imam 2tv-a koja mi odvlace jako puno... daleko sam od neke centrale.. i kao nemam tehnicke mogucnosti za vise... i onda sam ih nazvao rekao svasta posto mi je pre mesec dana radio 12-13mb easy sa oba tva i ja im to ispricam i oni kao resice kvar.. i sad mi je oko 9 uvek a rekli su mi to je max sto moze jer ako stave 10 ili vise nece biti stabilno!
 
Za sada imam sbb kablovsku i internet za koji mi je istekao ugovor pa gledam šta mi je povoljnije SBB Trio Gold+50% MTS Mix NetM paket ili Box 4.
Овде је лако направити рачуницу али све зависи од конкретних планова. Да ли је у комбинацијама отказивање комплетно онога што отпадне тј ако хоћеш СББ, да ли би отказао фиксни код Телекома или ако хоћеш неки Бокс, да ли би отказао СББ телевизију због цене одржавања? Такође, да ли ти значи нешто што је СББ Голд 40/2,5 док је Бокс 10/1 или можда хоћеш (и може) МегаБокс?
 
šta je ovo 50% MTS Mix NetM, al sam ja neobavešten :D
 
MixnetM sa 50% popusta, standardna ponuda.
 
Drugari,
Sta se desava po isteku ugovora za BOX pakete ? Pretpostavljam da se usluga produzava pod istim uslovima nadalje ili gresim ?
 
Ne gresis :)
 
Gresi, ide bez ugovorne obaveze, po istoj ceni kao i tokom ugovora.
 
Шта се дешава ако неко хоће да замени, дода или укине неку од услуга? Имам Бокс 3, ако укинем мобилни да ли настављам да плаћам као одговарајући Бокс 2 или све посебно?
 
Ako si u ugovornoj obavezi ne možeš sići na niži box, možeš samo na veći, ako si van ugovorne, možeš šta hoćeš.
 
Надовезао сам се на претходну причу, ако ништа не дирам а истекне ми уговор за Бокс 3, плаћам и даље 2.699. Шта ако хоћу да рецимо одјавим мобилни из приче, да ли могу да аутоматски пређем на одговарајући Бокс 2 без новог уговора или се Бокс раскида па плаћам сваки део за себе? Наравно да по истеку уговора могу да склопим било који али ако ми тренутно не одговара па бих да сачекам а нећу да користим мало окрњени мобилни из пакета? Ако до пролећа, када ми истиче Бокс, понуде нешто типа таблет или бар некакав мобилни па да продужим, овако би требало добро да одвагам да ли ми се исплати да користим услуге ... чак и све три.

Фиксни + MixNetM 50% + PromoNet10 кошта 79 више месечно али бих могао да узмем неки таблет а и да повремено мењам брзину која је за Бокс фиксна. Губим флет фиксни и додатне минуте у мт:с мрежи али мислим да ми то не значи много. Ако би и уз Бокс, као уз Нет пакете, почели да дају таблете, можда бих остао. Мада није немогуће да откажем све и оставим само ISDN.
 
jel će ostati arena i sledeće godine besplatno?
 
Koji je trenutno najbolji HD STB uređaj koji daje Telekom za korisnike Open iptv?
 
ovde pise da ponuda za mega box traje do kraja septembra... meni ugovor za total tv traje do marta :( nadam se da su/ce produziti ponudu...

758f97148d442794cc21173b9331f9c6.jpg
 
Ja sam se upravo prijavio za Megabox, sada cekam da mi potvrde (ostalo mi jos godinu i po ugovora sa njima gde imam VDSL i IPTV zajedno ali su mi rekli da mogu taj da storniraju). Ako mi odobre, javljam.
 
@Kung Foo Monkey

Kako si se danas prijavio ako je akcija trajala do kraja septembra? Il' su je produžili? :)

P.S. Da li je moguće da u Megabox paketu, pretplata za mobilni ne sadrži data plan, tj 1GB protoka za podatke?
 
Pa izmena je to da u Megaboksu nema data plana za mobilni - to ima u svim drugim Box paketima. Možda su samo zaboravili da navedu? :trust:
 
aha, moja greska, nisam pazljivo citao. htedoh reci sve je isto kao i u ostalim box paketima. kao box 4 sa hd kanalima za iptv i 50/2mbps vdsl. i cena je box 4 + hd kanali. dakle, ovih 50/2 dobijes gratis :)
 
@Kung Foo Monkey

Kako si se danas prijavio ako je akcija trajala do kraja septembra? Il' su je produžili? :)
Verovatno ce do kraja godine trajati:)

P.S. Da li je moguće da u Megabox paketu, pretplata za mobilni ne sadrži data plan, tj 1GB protoka za podatke?
Dok nisi opet pitao, prvo sam pomislio da ZELIS da nema data protok, tj. da ti naprave zasebnu tarifu :)
Ima, nego nisu pomenuli.
 
Pretpostavljam da za Megabox treba da budu ispunjeni odredjeni tehnicki uslovi tipa maksimalna udaljenost od centrale i tome slicno ?
 
Ja sam se upravo prijavio za Megabox, sada cekam da mi potvrde (ostalo mi jos godinu i po ugovora sa njima gde imam VDSL i IPTV zajedno ali su mi rekli da mogu taj da storniraju). Ako mi odobre, javljam.

Tebi ce jos da storniraju, a ja sto mi je ostalo mesec dana do kraja, i pitam ih lepo da li mogu da im ostavim 4000din za Galaxy 3 8.0 Samsung tab i placam im 1600 net10 i mix net onaj od 570din sa 50% popusta decko mi kaze ne moze nikako.
Mrzim to kad od lokacije i strucnosti onoga ko radi tako neke stvari =/, obicno u provinciji ne znaju bilo sta od naprednijih stvari da ti odrade, ne samo u telekomu nego gledam i banke isto, poste, jer nema dosta naroda sto trazi tako.
 
gledam ponudu telefona uz box paket

ljudi moji od kako su menjali ponudu nema jeftinijeg od 100€ telefon da se nadje uz paket

na stranu sto je sada raspon cena paketa mnogo veci jer postoje tri vrste:BOX 2,BOX 3 i BOX 4
 
Nazad
Vrh Dno