Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

mada evo mts toliko su fer i brzi ( da uzmu pare jesu ) u p****u **ter ,, 46 dana i nista

Ja sam imao jedan 5 meseci neresen :) Ali barem je bio storniran racun do tada, pa nije ni bilo bitno. A sada i ne storniraju.
 
Пошто је хвала богу истекао уговор за бокс после ове пљачке, требао би да узмем неки други уговор за интернет. Како сте ви задовољни са обичним адсл? Да ли има крштени пинг у играма? Занима ме да ли уз пакет 20мб по цени од 1800 динара имам могућност и да уземем таблет? Радо би узео тај таблет и заваљао за новце. Која је најбоља куповина између тих таблета и лаптопова, није ми чак ни проблем да доплатим за неки бољи ако могу више пара на њему узети?
 
Nesumnjivo je BOX paket doživeo veliku popularnost,čak je i privukao znatan broj korisnika iz drugih mobilnih mreža.Upravo svojim pogodnostima koje je nudio.
I umesto da nastave sa dobrom poslovnom praksom taj prokleti pohlepni sitnotrgovački srpski mentalitet pomisli da može još da podigne cenu kad prodaja ide dobro.
Verujte mnogi su ne samo ogorčeni već i zgađeni ovim potezom,ja lično jedva čekam oktobar da im otkažem i ADSL i IPTV.
Dodatni razlog za to će biti i najavljeno smanjenje plata u javnom sektoru.
Korisno bi bilo da svi korisnici BOXa svakodnevno prave gužvu u poslovnicama i pišu protestna pisma i prete raskidom ugovora i da to stvarno urade,pogotovo u Beogradu,Novom Sadu i drugim većim gradovima gde je konkurencija jaka i izbor baš velik,i Telekom otkačiti za sva vremena
 
A kad ja isto kazem kada Telenor isto uradi, onda sam ja na drzavnoj sisi :D
 
pa ti jesi na drzavnoj sisi , samo telenor napadas

sa telenor bar nisam imao problem , a ova goveda od mts mesec ipo nikako da dobijem odgovor , samo bicete pismeno obavesteni

a kada u naj kracem roku ,
 
Nesumnjivo je BOX paket doživeo veliku popularnost,čak je i privukao znatan broj korisnika iz drugih mobilnih mreža.Upravo svojim pogodnostima koje je nudio.
I umesto da nastave sa dobrom poslovnom praksom taj prokleti pohlepni sitnotrgovački srpski mentalitet pomisli da može još da podigne cenu kad prodaja ide dobro.
Verujte mnogi su ne samo ogorčeni već i zgađeni ovim potezom,ja lično jedva čekam oktobar da im otkažem i ADSL i IPTV.
Dodatni razlog za to će biti i najavljeno smanjenje plata u javnom sektoru.
Korisno bi bilo da svi korisnici BOXa svakodnevno prave gužvu u poslovnicama i pišu protestna pisma i prete raskidom ugovora i da to stvarno urade,pogotovo u Beogradu,Novom Sadu i drugim većim gradovima gde je konkurencija jaka i izbor baš velik,i Telekom otkačiti za sva vremena

blago tebi , ja jos godinu ima da trpim
 
pa ti jesi na drzavnoj sisi , samo telenor napadas

sa telenor bar nisam imao problem , a ova goveda od mts mesec ipo nikako da dobijem odgovor , samo bicete pismeno obavesteni

a kada u naj kracem roku ,

Ti nisi, ali drugi jesi. Isto kao sto ni ja ranije nisam sa MTS-om, i sve mi lici na rekla-kazala, gore nego za Telenor.
 
konacno stigo bar email , na kucnu adresu nema jos , od rabote nema nista samo se hvale dasam ja u plusu 300+300 goveda jedna






Poštovana Jasmina ,



Zahvaljujemo se na vremenu koje ste izdvojili da nam se obratite.



Na osnovu mesecne pretplate za Box paket na mobilnom broju dobijate ukupno 600 minuta (300 min. za nacionalni saobracaj i 300 min. za mts-ovu mrezu) .Prvo se trose minuti u nacionalnom saobracaju ( 300 min. ) pa zatim minuti ka mt:s mrezi (300 min.).



Pretplatnički broj 065xxxxx koji imate u okviru BOX paketa ,nemate mogućnost da prebacite na Mix net tarife ili neke druge postpaid tarife , sve dok vam ne istekne ugovorena obaveza koja traje do 30.09.2015.

U slučаju rаskidа ugovorа pre nаznаčenog rokа, obrаčun dugovаnjа zа sаobrаćаj, koji je ostvаren do momentа rаskidа, kаo i obrаčun pretplаte zа preostаli ugovoreni period dostаvljа se kroz zbirni rаčun u Vаšem nаrednom mesečnom rаčunu.



Ukoliko smatrate da ste osteceni, prigovor mozete podneti putem mejla. Potrebno je da nam dostavite svojerucno potpisan i skeniran dokument u okviru kojeg cete navesti preptlatnicki broj, broj ugovora i datum potpisivanja istog. Navedenu dokumentaciju mozete poslati pisanim putem na adresu: Dubrovacka 35,11000 Beograd, a ukoliko iz nekog razloga niste u mogucnosti da prosledite prigovor na jedan od navedenih nacina, isti mozete podneti i u nasim poslovnicama http://www.mts.telekom.rs/index.php/poslovnicestandard.html



Iskreno se nаdаmo dа ćete prepoznаti prednosti nаše jedinstvene ponude Box pаket i dа ćemo nаstаviti dobru sаrаdnju.

Za sve dodatne informacije u vezi sa našim uslugama, kao i sugestije i primedbe, stojimo Vam na raspolaganju.



poslato vise puta dokument preko poste , email , poslovnice , razgovor sa operatera ali nista , koda se raspravlja sa bagrom boli ih uvo
 
Jos mesec dana samo, Box je neisplativ za mene licno jer ne gledam TV, a ne nude nista preko androida/web-portala (nude nesto glupo, tipa RTS1 480p stream na njihovom sajtu da mora da se kopa jace malo da bi se pronaslo, ali to mi ne vrsi posao), otkazujem box kompletno, i MixNet 570din i net10, odvojeno naravno, tablet eventualno ako bude bio neki dobar.
 
Au,sine, pa kako to..prvo 300min u romingu,pa tek onda u lokalu?
El to neki vic?
Sta ako nemam nikoga napolju?
 
ma jasam ***** trebosam bar ugovor na godinu aja na dve , samo da izdrzim godinu svecu daim bacim i tv adsl mob fikcni


sad imam problem sa mobilni nemogu nikako da proverim preko *797# koliko imam net
 
To ne moze vec 10 meseci, vec mora preko 3g da se vidi na mts.rs/stanje

Neko je pomenuo da su mu dali da izbaci mobi iz Boxa, zbog ovih promena bas.
 
То пролази ако се свађаш а неко буде добре воље.
 
aha direkno sa telefona , mts.rs/stanje , bas glupo windows 8 .1 lumia

hvala na informacije
 
Ovih 150min u fiksnoj jako brzo se potrosi, stigao mi racun na preko 1000din, dobro da sam uzeo box2
 
Moze i sa wifi da se pogleda, ali mora login na MojTelekom portal, sto nije lako. Najlakse je koristiti Data Usage widget, razlika ne sme bitu velika sa zaokruzenom potrosnjom, pogotivu sto MTS na kb zaokruzuje i NE tarifira manje konekcije, barem ranije nije.
Iron, zali se, fixni treba biti neogranicen u Bixu, ka TS fixnim tj. 150 je ka svima, pa onda besplatno ka TS.
 
Ne bre, to je bez boxa, sad sam uzeo box, inače je besplatno samo u telekomovoj fixnoj mreži ne prema sbb brojevima i sl.
 
Можда је претходни рачун био 1.000 па је добро што је после тога узео Бокс. Или је звао неке друге фиксне мреже. Баш сам малопре погледао, у септембру сам већ стигао до 147 минута, до сада је ретко било толико и месечно али од како је фрај, троши се. Ово ће да буде сасвим добро враћање популарности фиксне телефоније. Некада сам (због превише минута на мобилним) често звао фиксне са мобилног, сада искључиво са фиксног. Кад је већ фрај ...

едит: ето, погодио сам. ;) Да поновим за сваки случај, прва понуда им је била само фрај у Телеком фиксној, после су додали и оних 150 минута према свим фиксним па и према СББ.
 
Poslednja izmena:
150+Infinity, to sam i rekao. Prvo se trose 150 ka svim fixnim mrezama (ukljucujuci i TS), a posle je besplatno na TS mrezi samo.
Mislio sam da je Iron jos maja/juna presao na Box, sad se setih da nije ;)
 
Ма да, баш је маја/јуна могао да пређе на Бокс2. ;)
 
Pricao je da ce preci Box, mislio sam da je presao nanize, sa Box3 iz maja, na Box2 sad avgusta, ali nvm :)
 
taj fikcni jedino i vredi a mobilni vec 50 minuta prekoracila ato nije dobro ,, box paket kao paket nije los ali bez mobilnog

na koj nacin mogu da znam fikcni dalije telekom , sbb ili neki drugi
 
....baš mi dugo trebalo da ukapiram glavnu prednost BOXa-to su neograničeni minuti u fiksnoj mreži koja je 99% telekomova...glavni cilj telekoma je da im ostanu fiksni brojevi u mreži i ovim potezom su to i postgli...
uvođenjem svih kombinacija od BOX2 pa do BOX4 pokrili su gotovo sve grupe korisnika,....kome je malo 300 minuta prema svim mrežama ima dve opcije-da fiksni broj zovu sa fiksnog ili da uzmu BOX bez mobilne linije i neki mobilni paket posebno za 50%...
druga prednost brzina interneta do 10 gde je moguće(uglavnom nije)nekom će dobro doći....

što se tiče identifikacije fiksne mreže komercijalnim korisnicima telekoma bilo bi korisno da uz broj naglase da je broj u telekom mreži...

lično meni ove promene nisu baš prijale,ali u prvi mah nisam sve dobro razumeo tako da sam se previše nervirao zbog tog smanjenja na 300 minuta.......
 
na koj nacin mogu da znam fikcni dalije telekom , sbb ili neki drugi

Ako pozoveš fiksni koji je u tom momentu zauzet, pa umesto normalnog tona zauzeća dobiješ neku besmislenu informaciju (govornu poruku da je kanal isključen/pogrešan, te da pozoveš korisnički), znaćeš da je taj broj na SBB :):) Izgleda da su nesposobni da obezbede najprostiji signal zauzeća linije.
 
Nazad
Vrh Dno