Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

HG531 daju sada tj bar sam ga ja dobio pre 3 nedelje kada sam potpisao za Box.
 
Ne daju oni taj ili taj, vec ono sto imaju slucajno... ali ako moze da dobije 532e, nema razloga da ide na bilo sta drugo. Za 531/630/520 i sta ja znam, ne mogu da kazem nesto konkretno.
655b je nesto losiji od 532e, ali opet je skroz OK kada se podesi kanal.
 
Pojma nemam, kad sam potpisivao imali su u poslovnici jedno 50 komada toga i ničeg drugog. Novi naravno. Ali radi sve ok, zadovoljan sam, kačim laptop, tv, d3i i dva telefona na njega.
 
Prednosti box paketa
VIŠE NEMA PREDNOSTI
glavni adut 500 minuta u nacionalnom saobraćaju(prema svim mrežama) je KRVNIČKI ISKASAPLJEN na samo 300 minuta
IPTV loš,sa čestim smetnjama,stavka u računu 400 din (realno više i ne vredi) ,da ne pričam o problemima sa daljinskim,uz to taj isti IPTV uzima brzinu
Internetu tako da nije do 10 Mbps,nego u 90 % slučajeva do 6 Mbps,tačnije do mojega....
pošto nisam neki zavisnik o brzini,lep je osećaj,ali ni 2Mbps za 1020din U Pošta NET ,bez plaćanja provizije u pošti nije loše za facebook i čitanje vesti...+TOTAL TV za 1200 din,plus neki manji paket za telefon jer mogu da se suzdržim i da racionalno koristim svaki minut,IZ INATAmakar i nešto skuplje preneti broj van mts i opet imam kompletan box sa nekim malo lošijim stavkama,ali sa bar jednom vrhunskom stavkom a to je TELEVIZIJA za iste pare koliko košta BOX.
 
Poslednja izmena:
Kako kome, meni fixni dosta treba poslovno, zato sam odjavio kablovsku i net kod vektora a uzeo sbb d3i + box2(fix+net). Jesam dobio sporiji internet ali mi realno to nije bitno, maltene ništa ne skidam a mesečno sam bar 2000din prištedeo ovako. Tako da je meni lično ova Box ponuda odlična. Različiti ljudi različite potrebe, ne može se generalizovati.

ADSL mi je oko 9 i evo za ovih skoro mesec dana da kucnem u drvo ni najmanji problem. IPTV bih uzeo i još više uštedeo da imaju ok kanale ali je ponuda kriminalna tako da sam uzeo SBB D3i.
 
Zar D3i ne zahteva i oni 1136 (ili koliko) za KTV odrzavanje?
 
Jok, to je D3. D3i je IPTV tj OTT. 990din mesečno, 1440din u HD varijanti, sa svim onim njihovim glupostima, gledaj 72h unazad, D3go, Unifi itd. Zadovoljan sam, odlično radi.
 
Prednosti box paketa
VIŠE NEMA PREDNOSTI
glavni adut 500 minuta u nacionalnom saobraćaju(prema svim mrežama) je KRVNIČKI ISKASAPLJEN na samo 300 minuta
IPTV loš,sa čestim smetnjama,stavka u računu 400 din (realno više i ne vredi) ,da ne pričam o problemima sa daljinskim,uz to taj isti IPTV uzima brzinu
Internetu tako da nije do 10 Mbps,nego u 90 % slučajeva do 6 Mbps,tačnije do mojega....
pošto nisam neki zavisnik o brzini,lep je osećaj,ali ni 2Mbps za 1020din U Pošta NET ,bez plaćanja provizije u pošti nije loše za facebook i čitanje vesti...+TOTAL TV za 1200 din,plus neki manji paket za telefon jer mogu da se suzdržim i da racionalno koristim svaki minut,IZ INATAmakar i nešto skuplje preneti broj van mts i opet imam kompletan box sa nekim malo lošijim stavkama,ali sa bar jednom vrhunskom stavkom a to je TELEVIZIJA za iste pare koliko košta BOX.
Mozda tebi,a meni je odlican!

Daleko od toga da nema prednosti,sve ukupno da uzmes bilo gde ove 4 stavke,u box- su jeftinije.IPTV-odlican,nema seckanja slike,od tri godine koliko ga imam (box4) mozda je dva puta nesto zezao TV,a i to je odmah sredjeno.Internet ubrzan,10MB,bez stucanja-milina.Jedino su smanjili sa 500 na 300 minuta,ali to i te kako moze da se nadoknadi sa fixnim!Moja zena ima taj broj vezan za box,ja je zezam-"e sad ces malo da smanjis pricu preko mob-a",ali ona to debelo nadoknadi preko fixnog!!!Svi,znaci komplet svi,ljudi koje poznajem imaju fixni (naravno) i stvarno je odlicna stvar sto su dozvolili besplatan razgovor u mrezi.Do sada je stvarno bilo isplativije zivkati sa mob-a,i tako svi imamo neke tarife,ali od sada fixni se vraca na velika vrata!
 
Ja sam zadovoljan Box - som, ali nešto u zadnje vreme, verovatno zbog većeg broja korisnika, je počeo da me zeza net i iptv. Net nije konstantno brz. Varira od 7 do 9,8, a iptv ponekad secka. Ja sam uzeo još i 2 risivera za TV. Ruku na srce, kako sam iz zvao valjda su mi rešili. Mnogo je bolje ali nije kao što je bilo. Valjda će da se ipegla.
 
Danas je procedura raskida boxa trajala 52 minuta. Ja nisam mogao da verujem. Broj ne moze direktno da se prebaci na pripejd nego prvo na post pejd pa onda na pripejd sto produzava cekanje. Nova kartica se placa, i oni koji izvade iz boxa karticu na pripejd nemaju nikakve promocije. Samo rokaj kredit ko lud. Sad moram opet taj broj da prebacujem na kontrolu troskova jer nisam znao za ovo ****** da necu moci promociju minute i net da uplacujem.
 
Za one koji imaju IPTV a ne koriste ga, neka ga isključe, fizički neka skinu net sa njega, dobićete veću brzinu neta, tj ukupan protok neta plus neta od iptv-a, ja sam kod mene to uradio. dok sam imao iptv i radilo je.
A to što si promenili sa 500 na 300 je bezobrazluk na kvadrat, i to bez ikakvog obaveštenja.
 
Danas je procedura raskida boxa trajala 52 minuta. Ja nisam mogao da verujem. Broj ne moze direktno da se prebaci na pripejd nego prvo na post pejd pa onda na pripejd sto produzava cekanje. Nova kartica se placa, i oni koji izvade iz boxa karticu na pripejd nemaju nikakve promocije. Samo rokaj kredit ko lud. Sad moram opet taj broj da prebacujem na kontrolu troskova jer nisam znao za ovo ****** da necu moci promociju minute i net da uplacujem.
Nemas one Uzmi dodatke ili nemas samo one PROMO dodatke?

A to što si promenili sa 500 na 300 je bezobrazluk na kvadrat, i to bez ikakvog obaveštenja.

Da je bezobrazno, jeste, ali ne pomaze kad lazes (bilo je obavestenje jos 30. juna)
 
Obavestenja nije realno bilo osim na sajtu sto je jajarski. Trenutno nemam uopste *100# a kad se pojavi nece biti uZmi min sms net
 
Kad Telenor radi, to je OK, MTS jajarski... ne moze to double-standard :)

BILO je obavestenja. Imas box? Imas internet.


Sacekaj da kartica postane prepaid i prodje neko vreme, meni se pojavio nakon nekog vremena. Ako su rekli da nece biti... e krastavac onda.
Mada osim Uzmi Net ja vidim svrhu sadasnjih dodataka. Bez 1200+ mesecno (300 nedeljno u stvari) nema razgovora u mrezi...
 
Poslednja izmena:
Rekla mi je tako, nema sta de se promeni. Da nemaju ovaj mix net L kitu bih opet uzeo dva broja kod njih. Cuj sad si pripejd ne zasluzujes nista od nas, pa kad vidis koliko kosta sve vratices se to im je valjda logika
 
Mislim da ih neko (iz ne-Telekoma) forsira da ne daju nista dobro na prepaidu, da ne bi bio bas dobar (minuti u mrezi za dz. i sl.). Jer bas nema nacina da podosta razgovaras unutar MTS mreze za <1000din.
 
Kad Telenor radi, to je OK, MTS jajarski... ne moze to double-standard :)

BILO je obavestenja. Imas box? Imas internet.


Sacekaj da kartica postane prepaid i prodje neko vreme, meni se pojavio nakon nekog vremena. Ako su rekli da nece biti... e krastavac onda.
Mada osim Uzmi Net ja vidim svrhu sadasnjih dodataka. Bez 1200+ mesecno (300 nedeljno u stvari) nema razgovora u mrezi...

ko sta ti o telenor , kadje meni telenor pre jedno dve godine promenio paket dobio poruku o promeni , poslo zalbu i sledeci mesec

vraceno na staro ,, a ovi tvoji MTS jajarski , za box mobilni mesec ipo dana nikako da dobijem odgovor i resenje

ato BILO je obavestenja , gde samo tamo de ti visis non stop
 
To znaci da je bilo obavestenja, a to sto bi TREBALO da posalju i poruku i papirno... krastavac! Niko ne radi to ako mora. Vidis da ne daju ni da se raskine ugovor, sta je onda bitno da li obaveste :D

Kalin, KADA si dobio poruku, kao ostali obavestenje sledeeg meseca uz VECI racun?:)
Naravno, Telenor... ako ga stalno pustate kao dobricu, da se podsetimo da je radio PRVI, isto. I to po 25% vece cene/pakaete, dok je Telekom po <100DIN poskupeo (i mobilnu tarifu unistio, ali dao je da izadje iz Boxa posle, kao i Telenor da se vratis).
 
Poslednja izmena:
Hoce li biti nekih noviteta sto se tice tablet racunara uz Box, ili uopste uz Net10, posto se Box meni ne isplati, mixnet 50% za 570din onaj + Net10 je dosta bolja i jeftinija opcija, posto TV ne gledam uopste.

Net10 + onaj Galaxy Tab 3 8.0 za 4k izgleda kao ok opcija, samo ne znam da li ce nesto biti novo za 2-3 nedelje, ili da prelazim na Box3, bez TV-a, ali onda nema tableta i 300min umesto 500 kako treba.
 
a sta tek ja da vam kazem? potpisao sam ugovor 14.7 za mega box paket, a slepci iz telekoma navodno nisu znali da ce od 1.8 biti novi uslovi (500>300 min). Ja sam resio da ih svakog dana zovem i da ih maltretiram dok ne istekne ugovor. u vipu imam 8000 minuta mesecno, tako da mogu da odvojim jedno 2000 na njih. smradovi na kvadrat.
 
8000 minuta mesecno? Neki prepaid dodatak ili placas 10000? :D
 
a sta tek ja da vam kazem? potpisao sam ugovor 14.7 za mega box paket, a slepci iz telekoma navodno nisu znali da ce od 1.8 biti novi uslovi (500>300 min). Ja sam resio da ih svakog dana zovem i da ih maltretiram dok ne istekne ugovor. u vipu imam 8000 minuta mesecno, tako da mogu da odvojim jedno 2000 na njih. smradovi na kvadrat.

Traži raskid ugovora, nisi dobio obaveštenje o promeni, nisi znao, sad si primetio da je paket promenjen
 
Ne verujem da ce sada dati raskid, ali je ovo, i po meni, skroz nefer sa njihove strane. Najave je bilo na sajtu, ipak ne skroz dostupne na glavnoj stranici, a ugovor 2 nedelje pred promene.
Trazi raskid Box paketa, zbog toga sto ti nisu to javili, ali uz najavu da ces ostati na obicnim ADSL/mobi/tv paketima (jer ti ne znaci Box3+mobilni, posto je manja brzina).
 
mada evo mts toliko su fer i brzi ( da uzmu pare jesu ) u p****u **ter ,, 46 dana i nista
 
Telekom koristim samo zbog optike koje imam dovedene do stana. Iptv sam koristio svega 3 dana, posto imam Dream sa svim blagodetima cs-a.
Problem lezi u tome sto je Telekom ispao poprilicno nekorektan nudeci nam stvari koje nije mogao/zeleo da ispostuje. Jednom recju: kurtoni.
 
Poenta je u tome da su svojim ponasanjem svog 10-godisnjeg korisnika prejebali i da su ga nepovratno izgubili.
Veci problem je u tome sto je i konkurencija kusa i repata i nemas postene fime da joj se obratis...
 
Nazad
Vrh Dno