Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Au da... onda popust i nema nekog posebnog smisla.
 
Ovo sto su promenili minute mi se uopste ne svidja . Za mts mrezu imam 300 a za ostale mreze 200 minuta ,ja slabo mnogo zovem mts korisnike i do pola meseca potrosim ovih 200 minuta ..
 
Nije 200, nego 300.
 
I meni je onako bilo extra, 500 minuta mi je bilo taman. A sad na pola meseca potrošim ovih 300 i onda gruvam račun.
 
I meni je onako bilo extra, 500 minuta mi je bilo taman. A sad na pola meseca potrošim ovih 300 i onda gruvam račun.
Isti slucaj... Znaci sve je to smisljeno sa razlogom kako bi uzeli vise love.. Znaci vode statistiku i vide aha 90% korisnika ce da potrosi 300minuta za 15 dana i posle ce da nabijaju racun, al zato ae da im damo 10mb umesto 6 i neogranicen fiksni da ne bi raskidali ugovor..
 
Još sam ja oca ubedio da sa mix l (50%) i 600 min broj inkorporira u Box jer tobož 100 min gore dole mu neće mnogo značiti iako je konstantno prelazio i tih 500 minuta. Trenutno na polovini meseca već je u dugu preko 1000dinara ali sad ne može da se pravda čestim korišćenjem fiksnog telefona kao razlog za većim iznosom na računu. Moraću da smaram mts da izvadi broj iz Box-a i da ga zamenim sa nekim drugim a njemu da uzmem novih 50% na mix l .
 
Lopovi,prelazim na sbb box paket,taman tamo nema kartica,uzecu kod drugog operatera i nema glava da boli. :)
 
zoves ali nista u kom smislu? ne uspevas da dobijes vezu ili se javi operater ali ne resavaju problem? pa na forumu ti svakako niko ne moze pomoci oko ovoga, to mora telekom da sredi
 
Drugar koji je na box paketu se svadjao u poslovnici da su mu ukrali 200 minuta po ovom novom cenovniku i posle dosta teskih reci nasli su resenje.Da ostane na box-u ali da mobilni izvuce iz box-a i predje na mix net L sa 50 posto popusta.Kaze da isto ga izadje cena samo sada ima 600 minuta ka svim mrezama.Tako da mislim da mozes i ti da uradis isto ovo sto je drugar uradio.


Još sam ja oca ubedio da sa mix l (50%) i 600 min broj inkorporira u Box jer tobož 100 min gore dole mu neće mnogo značiti iako je konstantno prelazio i tih 500 minuta. Trenutno na polovini meseca već je u dugu preko 1000dinara ali sad ne može da se pravda čestim korišćenjem fiksnog telefona kao razlog za većim iznosom na računu. Moraću da smaram mts da izvadi broj iz Box-a i da ga zamenim sa nekim drugim a njemu da uzmem novih 50% na mix l .
 
Odlicno je ako to dozvole, mada su rekli da prelaska medju Box paketima nema sada.
Izgleda glupo, ali cena Box(bez mobi tarife) izadje oko 1000 tacno jeftiniji nego isti Box sa Box mobi tarifom.
 
Drugar koji je na box paketu se svadjao u poslovnici da su mu ukrali 200 minuta po ovom novom cenovniku i posle dosta teskih reci nasli su resenje.Da ostane na box-u ali da mobilni izvuce iz box-a i predje na mix net L sa 50 posto popusta.Kaze da isto ga izadje cena samo sada ima 600 minuta ka svim mrezama.Tako da mislim da mozes i ti da uradis isto ovo sto je drugar uradio.

Da li si mislio da za istu cenu boxa ima mix net L ili da posebno placa mix net L 990 din?
 
Poslednja izmena:
BOX3 paket koji sadrze mobilni su neisplativi sada,oni cene jednako kao iptv(ili mixnet L sa 50%) tj 1000din za 300 minuta. Koja je logika da box2 bude povoljniji paket, ajde i box4 moze da prodje, ali vecini tu zakidaju na brzini neta. Evo kaze decko gore svadja i ne pustaj, mozda i dobijemo unbox :)
 
Poslednja izmena:
http://www.speedtest.net/my-result/3722644208


Sta uraditi , vec 2 dana mi ovo rade , zovem ali nista...
Ja sam se tri puta zalio.
3724480248.png
 
Ja se secam kad smo potpisivali box da se valjda sav popust pripisivao internetu tj. da se placa 30%cene neta, pretplata i mixnet L. Da ne bude da ne znam da racunam kao u prethodnoj poruci, dobih primedbu :d . Sad ko ce mu znati kako prave pakete, neko ce probiti led i prouciti ugovor
 
Ja sam se tri puta zalio.
3724480248.png

to morate da vidite sa internet podrskom u vasoj centrali gde vam je vezan port

oni su jedini odgovorni i moraju da vam pomognu ako se pokaze da je linija slaba da izadju na teren i srede paricu i dolazne kablove

drugacije necete resiti problem.
 
Poslednja izmena:
Ja se secam kad smo potpisivali box da se valjda sav popust pripisivao internetu tj. da se placa 30%cene neta, pretplata i mixnet L. Da ne bude da ne znam da racunam kao u prethodnoj poruci, dobih primedbu :d . Sad ko ce mu znati kako prave pakete, neko ce probiti led i prouciti ugovor

ranije sam placao fiksni, mobilni i ADSL odvojeno

sada sam sve to spojio u BOX

razlika u ceni je nekih 500din. u korist BOX paketa

mada meni ova tarifa 300+300 na mobilnom savrseno odgovara

za razliku od drugih koji trose vise pa ispadne skuplje i to pravi problem
 
To 300+300 ne može nikom "savršeno da odgovara", jer ne možeš ti da zoveš 3 mreže prvih 300min, a posle toga samo MTS, dakle da su dali samo ovih 300 i to je to.
 
Mozes ako si klinac, koji ce zvati dok moze tacno i gledati da sve istrosi :D Tipicna potrosnja teen generacije (posto imam nekoliko sestrica/bratanica tog doba :)): uzmi sto vise to daju roditelji, istrosi to do kraja, a posle cimaj da te zovu :) Neko iz drustva ce uvek imati, u svakom drustvu neko ima "telefon na firmu", "telefon za 1RSD uz Meganet" i slicno :)

Ja licno Box Mobilna tarifa racunam da vredi 570 (tarifa je porediva jedino sa MixNetM, mada je M u prednosti za skoro sve, osim neta, ali se minuti/SMS kod Mixa prenose!)
 
To 300+300 ne može nikom "savršeno da odgovara", jer ne možeš ti da zoveš 3 mreže prvih 300min, a posle toga samo MTS, dakle da su dali samo ovih 300 i to je to.

Ja u mom imeniku imam skoro 2/3 brojeva na MTS mrezi tako da kod mene su zapravo 600 min. u opticaju. Cak ne uspem ni da potrosim ostane oko 100min.
 
Ja licno Box Mobilna tarifa racunam da vredi 570 (tarifa je porediva jedino sa MixNetM, mada je M u prednosti za skoro sve, osim neta, ali se minuti/SMS kod Mixa prenose!)

Pre ovog BOX paketa na mobilnom sam imao tu tarifu tako da kako sam se sa njom uklapao tako se sada isto uklapam i sa ovom
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje?
U BOX-u kada istrosis prvih 300 ka svim mrezama,jel u onih 300 samo ka mts-u ulaze i pozivi ka fixnim Telekom Srbija ili ne?
 
Poslednja izmena:
ma korektni mts u p*mater 20 dana cekam odgovor i nista kazu bicete blagovremeno obavesteni ,

uprincipu box je ok ali 200 min su ukrali ,
 
Kako ok!? Poenta box-a je valjda ušteda tj mora da bude jeftiniji nego zbir svih pojedinačnih usluga koje ga čine. Sada više ne deluje jeftinije.
Jbt mislim da bih za ove pare mogao da uzmem i posebno sve usluge i još tablet za dinar.

Sad sam proverio, box je ok u odnosu na sve usluge, samo su glupost napravili sa spuštanjem na 300 (+300) što je nedovoljno za mesečnu upotrebu većini korisnika.
Ništa, sad će ljudi uzimati odvojeno dik god ima popust 50% na dve godine (za broj mobilnog). Glupo su to odradili sa korisnicima koji su već u ugovornoj obavezi.
Samo ppzdm kad vidim braća iz komšiluka, pripejd za 550din 1000 minuta ka svim mrežama + 1gb.
Screenshot_3.png
 
Poslednja izmena:
Kako ok!? Poenta box-a je valjda ušteda tj mora da bude jeftiniji nego zbir svih pojedinačnih usluga koje ga čine. Sada više ne deluje jeftinije.
Jbt mislim da bih za ove pare mogao da uzmem i posebno sve usluge i još tablet za dinar.

Sad sam proverio, box je ok u odnosu na sve usluge, samo su glupost napravili sa spuštanjem na 300 (+300) što je nedovoljno za mesečnu upotrebu većini korisnika.
Ništa, sad će ljudi uzimati odvojeno dik god ima popust 50% na dve godine (za broj mobilnog). Glupo su to odradili sa korisnicima koji su već u ugovornoj obavezi.
Samo ppzdm kad vidim braća iz komšiluka, pripejd za 550din 1000 minuta ka svim mrežama + 1gb.
Pogledajte prilog 148641

tosi upravu , box paket imam medju prvima i biloje ok ali ovo stosumi ukrali 200 min nemogu da prezalim ugovor mi traje jos

godinu , neznam kako da izvadim mob iz paketa

jbt ovoje dobro pripejd za 550din 1000 minuta ka svim mrežama + 1gb.
 
Ja se razmisljam da li da prezalim i kablovsku tv Ikom i 300+300 minuta na mobu i uzmem MegaBox :D
 
Poslednja izmena:
Mislim da posebno placa mix net L koji sa 50 posto popusta izadje 980 dinara.On je na box-u 3 bez mobilne linije sada i mislim da to placa 2700 plus mobilni telefon placa 980 dinara.Bas je juce bio i potpisao ugovor.Mislim da je potpisao dva ugovora ali nisam siguran.Jedan za box i drugi za mobilni.Kaze sada su svi ljubazni u poslovnici posto ih je pre par dana zastoko iznapusavao.

Da li si mislio da za istu cenu boxa ima mix net L ili da posebno placa mix net L 990 din?
 
tosi upravu , box paket imam medju prvima i biloje ok ali ovo stosumi ukrali 200 min nemogu da prezalim ugovor mi traje jos

godinu , neznam kako da izvadim mob iz paketa

jbt ovoje dobro pripejd za 550din 1000 minuta ka svim mrežama + 1gb.
Odes do njih budes exstremno bezobrazan posto su i oni takvi i kaze da ti nije dovoljno kakav je to nacin bla bla.. zapretis da ces da raskines ugovor i onda se dogovoris sa njima uz 100dinara mesecno da uzmes nesto drugo.. evo ja sam otisao zbog neta i digli su mi upload uz +200din mesecni.
 
Nazad
Vrh Dno