Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Наравно, тешко да ће да дају мобилне минуте као и обичне. Са импулсима је била друга прича, са 300 импулса си имао можда мало више од десетак минута према мобилним. Једино не знам зашто бих звао мобилни са фиксног. Мени фиксни служи да позовем други фиксни и крај.
 
Danas tek u ugovoru za BOX 2 vidim da u 150 besplatnih minuta ne spadaju pozivi ka mobilnim operaterima,vec samo nacionalni fixni saobracaj! :(
Eto i to nisam znao,ranije je bilo 300 impulsa pa koga god zvao,a sada ...,samo jos fali da nam uvedu uspostavu veze i da nas j... do kraja!

Čekaj, kakvih 150 minuta? Zar nije 0 dinara za pozive fixni-fixni?
 
150 minuta za sve fiksne a posle toga gratis samo u fiksnoj mrezi telekoma. Tako da pre zvanja pogledas u pasulj ko je kod telekoma, ko kod oriona a ko je na sbb presao.
 
Išao jutros sa kumom da potpiše ugovor za box i neplanirano izađem zadovoljan iz Telekoma: ukinuo sam fiksni broj, toliko su me oduševili.
 
150 minuta za sve fiksne a posle toga gratis samo u fiksnoj mrezi telekoma. Tako da pre zvanja pogledas u pasulj ko je kod telekoma, ko kod oriona a ko je na sbb presao.

Lično ne znam nikog ko je zadržao fiksni, a da je ne SBB-u ili Orionu tako da za sada i nije neka mana.
Uzgred i meni se dešava da kada isključim STB imam 10Mbita, a sa uključenim bude 7-8. Jel to tako mora ili da se žalim? :)
 
Meni noću 900 preko dana 600. Nebitno da li je uključen stb.
Ma ja da mogu ne bih imao fiksni al mora..
 
Pa 99% nas ne bi isto! :)
 
Danas sam zamenio Beotel ADSL od 10Mbps sa Box2 paketom, kad je vec poskupeo fiksni, da bar imam flat pozive u Telekom mrezi.

Za sad sam zadovoljan, kao backup net kad mi ovaj drugi iz bilo kog razloga zakaze, okej je. Cena manje - vise ista :) Da mi nije bitno da imam dve internet konekcije zbog posla, otkazao bi fiksni sigurno.

Inace iz nekog razloga HG531 pokazuje bolje karakteristike od TP-Link rutera koji sam imao ranije. Evo sta kaze:
DxjP6Vu.png

A evo i speedtest-a:
http://www.speedtest.net/my-result/3699454655
 
Poslednja izmena:
Pa jel ti vidis sta pises druze, kazes "Vip je uveo pakete koji imaju NEOGRANICENO MINUTA u mrezi...." pa ovde nema neograniceno minuta u mrezi vec TACNAN broj minuta i tada se skida prvo iz nacionalnog saobracaja a onda iz odredjene mreze.
Jel vidis ti tu neku razliku pod jedan tacan broj minuta i pod dva neogranicen broj minuta(samim tim sto je neogranicen nema sta da se skida, hehehe, razmisli druze pre nego pametujes.
pozz
Ne pametujem ja, vec ti... Navodis neke informacije, koje pritom nisu tacne ni proverene. A ako bas hoces, onda ok, nije neograniceno minuta u mrezi, vec 10.000, no to je skroz nebitno, bitno je da nisi bio u pravu i da postoje mreze kod kojih imas minute u mrezi i pre nego sto potrosis sve minute ka svima. Proveri malo bolje sta si napisao pa se onda pravi pametan.

I sta god da si hteo da kazes pod tim "neograniceno pa nema sta da se skida", nema nikakve logike, jer sam ja rekao da imam 700 smartova, dakle, moglo je da bude kad potrosim smartove tad imam minute u mrezi. Jel vidis ti neke razlike, pod 1 i 2? Ja ih ne vidim....
 
Poslednja izmena:
Pa navedi sem tog sto si ti naveo gde to jos ima da se prvo ne skidaju nacionalni pa onda u mrezi??? ne pravim se ja pametan vec ti.
Drugo citiraj molim te sam sebe gde si to napisao da imas 700 smartova, ali molim te da vidimo to?
I sam kazes da je to novo sto i jeste to je novi paket, i jos nesto to vazi SAMO AKO ZOVES VIP, za sve ostalo ti skidaju nacionalne minute, tako da u najmanju ruku pises neistine.
Hajmo da citiramo VIP:
"Na primer: ukoliko imaš Smart 700, u okviru njega dobijaš 700 Smartova i neograničene minute u Vip mreži. Smartove možeš da koristiš kako god poželiš za priču, dopisivanje i surfovanje , a neograničene minute u Vip mreži za razgovore sa najbližima i to odmah od početka svog obračunskog perioda. To znači da kada pozoveš nekoga ko je u Vip mreži, tvoj razgovor će se tarifirati iz Vip minuta, dok se Smartovi neće trošiti za pozive u Vip mreži. Tako ćeš Smartove moći da sačuvaš za dopisivanje, surf ili razgovore sa prijateljima iz drugih mreža. "
Dakle pogledaj sta sam podebljao i podvukao, to vazi samo za VIP mrezu, ako zelis da zoves nekog van vipa skidaju ti se nacionalni minuti, hehe crni @stojishic pa ti nisi ni citao sta si potpisivao :D
 
Pre nekolko dana, sam potpisao novi ugovor za Box (fiksni+IPTV+internet). Pre toga sam imao Box, ugovor mi je istekao još u februaru. Vratio sam opremu, dobio svu novu, povezao i uživanje može da počne. Ali avaj, telekom je to! Prvo sam primetio da čim sam povezao STB da slika kad se prebacuju kanali zamrzava. To traje manje od sekunde, ali se sve vreme čuje ton sa kanala na koji sam prebacio. Izmerim brzinu na internetu, jedva oko 7, upload 0,4-0,7 kako kad. Očaj.... Nazovem ih u ponedeljak prijavim smetnju, kažu javiće se neko, naravno niko se ne javlja. Nazovem u utorak, kažu da su kolege ispitale i da je sve OK sa brzinom. Ja opet uložim prijavu i kažem da to ne može da bude OK, nikako. Juče ih opet zovem, proverim, odgovor je da je prošlo 48 sati i da su nalozi automatski zatvoreni. Zvaću ih i danas i sutra i ..... dok god ne nameste sve ili nek kupe svoju Huawei opremu i nose se u ....... Inače likovi koji rade u onom kontakt centru su posebna priča.
 
dalise neko zalio za box paket mobilni po novom 300+ 300 umesto stari 500 min

ugovor traje jos godinu a barabe dalimi 300 + 300 min umesto 500 min , podneo zalbu pre 10 dana i nema odgovor ( upitanju je zenin telefon )
 
Mora da pise, ali ja mislim da je prezvakano 10000001 put.
Imaju pravo da menjaju uslove pod kojim si nekda potpisao ugovor, moraju te promene da objave najmanje 30 dana pre nego sto iste stupe na snagu i imas pravo u tom roku ako ti ne odgovaraju novi uslovi da raskines ugovor bez placanja penala.
Ja mislim da sam ovo napisao xxxxx puta, no nije mi tesko kao sto vidis i Jopet :)
Mislimd a si sad zakasnio ali mozda prihvate tvoj zahtev.
 
dalise neko zalio za box paket mobilni po novom 300+ 300 umesto stari 500 min

ugovor traje jos godinu a barabe dalimi 300 + 300 min umesto 500 min , podneo zalbu pre 10 dana i nema odgovor ( upitanju je zenin telefon )

Koliko sam pratio temu niko se nije zalio NA VREME. Ti si se zalio prekasno, iskreno mislim da ces u najboljem slucaju dobiti odgovor da to "nije bitna promena", ali realno nemas sada pravo na zalbu, jer je proslo skoro 2 meeseca od kad su istakli promene.
 
Imam adsl i iptv kod telekoma, gde mi je adsl pod ugovornom obavezom do januara 2015, a iptv nije. Hipoteticki, ja pozelim da objedinim sve u box paket (BOX 3 - fiksni, iptv, adsl). Kakava je praksa telekoma po tom pitanju ? Tj. da li izadju u susret ako neko zeli da objedini u box sve njihove usluge iako je jedna od usluga jos uvek pod ugovornom obavezom ?
 
Imam adsl i iptv kod telekoma, gde mi je adsl pod ugovornom obavezom do januara 2015, a iptv nije. Hipoteticki, ja pozelim da objedinim sve u box paket (BOX 3 - fiksni, iptv, adsl). Kakava je praksa telekoma po tom pitanju ? Tj. da li izadju u susret ako neko zeli da objedini u box sve njihove usluge iako je jedna od usluga jos uvek pod ugovornom obavezom ?
Ako nisi uzimao neki tablet uz ADSL, onda mozes da objedinis bez problema. Al s obzirom da tek od skora dele tablete (manje od godinu dana) pretpostavljam da nisi ... tako da mozes.
 
Ok hvala.
Ne, nisam uzimao tablet, a ugovor za adsl paket je potpisan za neku akciju od pre skoro 2 god.
 
Само онај ко је узимао неки уређај не може да пређе на Бокс.
Da li se Internet, IPTV ili postpaid koji su pod ugovornom obavezom mogu povezati u Box paket?

U BOX paket se mogu uključiti postpaid, Internet i IPTV linije koje su pod ugovornom obavezom, bez obzira na period isteka ugovorne obaveze, a za koje su zaključeni promo Ugovori u sledećim kampanjama:

u kampanjama za postpaid usluge mobilne telefonije bez telefonskog aparata (tzv. kampanje sa popustom u pretplati)
u svim kampanjama za Internet i IPTV

Postpaid linije mobilne telefonije za koje su zaključeni promo Ugovori sa telefonskim aparatom, a za koje je do isteka ugovorne obaveze preostalo manje od 3 meseca.
 
Imam adsl, iptv pa na kraju box od samog starta . Nema mesec dana potpisao sam tj produzio box ugovor. Brzina kad iskljucim iptv ide oko 7mb, kad ukljucim oko 5. Modem star ko zna koliko gubi link, a veoma cesto i budalesa po pitanju brzine. Stb uredjaj haos, stara varijanta bez hdmi porta, treba ga po 10 puta restartovati da bi uhvatio signal sa modema, iako je sve uredno povezano. Zovem 5 puta, dodju, stave neke polovne servisirane modeme, oni jos gori, pa mi opet prikace ovaj i kazu da cekam dok im ne stignu uredjaji. Stan na 50 metara od poste gde je i centrala, uslovi za najbolji protok . Pored svega toga, sad vidim da su promenili box sto se tice minuta. Kako ide procedura oko raskida ugovora, kazem produzen je 28. jula ?
 
Sad ide teško (za novčanik) raskid ugovora. Prosto ne mogu da verujem da su ti se toliko pogoršali uslovi za manje od mesec dana.
 
Šta se promenilo za mesec dana? Jel su ikom odgovorili na žalbu?
 
Jel daju tablete uz box ili ne, mislim za dinar ili sl, ne ko mobilne po punoj ceni?
 
Jel daju tablete uz box ili ne, mislim za dinar ili sl, ne ko mobilne po punoj ceni?
idi na sajt pa procitaj da li ima ili ne, ili idi do poslovnice pa pitaj, pa nam prenesi sta si saznao. Dosadasnja saznanja kazu da ne moze. A mozda se nesto i promeni, pa krenu bensedine da daju ;)

Ne daju, škrtice. :) Moras ADSL ugovor da potpises, a onda nema nista od Box-a.
 
Pa to, na sajtu nema ništa, ali se ovde stalno priča o tabletima..
 
Nazad
Vrh Dno