Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Kada su u pitanju voice paketi onda je tako posle brzih megabajta nema vise neograniceni net vec ide blokada i dokupljivanje dodataka.
На ово, наравно, мислим пошто је иначе тема Бокс тј интернет уз мобилне разговоре. Ишли су редом ... потрошиш па те деру, онда потрошиш па ти успоре и сада потрошиш и готово ... мислим да је ово најгоре по корисника а најбоље за њихов новчаник. Надам се да мт:с неће да се угледа на ово.
 
Pa jel ti dali ovo za 10/1?

A VDSL se uveliko radi tako da ocekujem da sledece godine biti mnogo vise ljudi koji ce imati teh. mogucnosti za takve brzine i da ce pustiti komercijalno i VDSL BOX pakete.
Шта да ми дају ово за 10/1?

VDSL бокс пакети јесу у понуди, нормално тамо где могу ... па ни ADSL не може тамо где не може. :)
 
Kada su u pitanju voice paketi onda je tako posle brzih megabajta nema vise neograniceni net vec ide blokada i dokupljivanje dodataka.
На ово, наравно, мислим пошто је иначе тема Бокс тј интернет уз мобилне разговоре. Ишли су редом ... потрошиш па те деру, онда потрошиш па ти успоре и сада потрошиш и готово ... мислим да је ово најгоре по корисника а најбоље за њихов новчаник. Надам се да мт:с неће да се угледа на ово.

Da ova varijanta je najgora za korisnika mada ni onih 64/32 nije bilo bog zna kako upotrebljivo
 
Pa jel ti dali ovo za 10/1?

A VDSL se uveliko radi tako da ocekujem da sledece godine biti mnogo vise ljudi koji ce imati teh. mogucnosti za takve brzine i da ce pustiti komercijalno i VDSL BOX pakete.
Шта да ми дају ово за 10/1?

VDSL бокс пакети јесу у понуди, нормално тамо где могу ... па ни ADSL не може тамо где не може. :)

Jesi li gore odgovorio kako je moja procena pala u vodu?!

Jel ti ja lepo kazem da su ipak uz BOX paket dali 10/1 a da su VDSL paketi i dalje nezvanicni (ko ima mogucnosti salje mu se uz racun)

Zvanicno ce verovatno biti negde za god. dana
 
Jel ti ja lepo kazem da su ipak uz BOX paket dali 10/1 a da su VDSL paketi i dalje nezvanicni (ko ima mogucnosti salje mu se uz racun)
Ниси испратио целу причу, ја сам ономад написао да ће Бокс ускоро да буде 10/1 и да ће ускоро да буде и VDSL Бокс понуде а ти си тада написао да ће можда и да буде 10/1 али да ће VDSL Бокс тек од следеће године. Овај коментар се није односио на 10/1 него на то да ћемо VDSL Бокс да видимо тек идуће године али нисам хтео да сецкам поруку.

Ма небитно.
 
Ma ljudi kad potrosite 500mb posalju vam poruku prelazite na spori internet, i kad predje kao da ga nema.. a pre je isao brzi na 1gb..
 
Pustili mi VDSL ni megabajt preko 30 mbt/s, upload ide do 10 mbt/s (to je ono sto su mi pustili kao test), u ugovoru naravno pise DO 50Mbt/s i to je ok ali nije ok sto je izmereno 88 mbt/s, a ja imam 30. Naravno i ovo mi je ok jer sam do sada imao 6 mbt/s za iste pare...
 
Ima li neko iz Kragujevca da je uvodio VDSL, ne znam da li postoji, nisam se raspitivao
 
Da li se jos nekom desava da net brze radi kada je ugasen iptv?
 
Ocu ja ovo od 50mbita za iste pare... kad ce toga biti u subotici? Nego zivo me interesuje kako ce da mi objasne da sam potrosio 500mb kad nisam..
geryvehu.jpg
 
него на то да ћемо VDSL Бокс да видимо тек идуће године али нисам хтео да сецкам поруку.

Pa nisam ja vidovnjak da znam da li ce nekome u telekomu pasti na pamet da pusti neki MEGA BOX paket za pojedince. Ocekivao sam po onome kako rade da ce pre svega omoguciti uslugu vecini i onda komercijalno dozvoliti odredjeni paket.Njima je samo bitno da uzimaju pare, a nebitno je kakva je situacija na terenu i maltene ce za svakog pojedinca da formiraju neki paket ako mu to mreza dozvoljava.

Totalno neorganizovano i nenormalno to ni jedna ozbiljna kompanija ne radi.
 
Ako sam ja dobro ukapirala na kraju, Telekkom ne nudi običnim smrtnicima VDSL pakete, već samo onim korisnicima BOX paketa za koje oni smatraju da imamju tehničke mogućnosti za VDSL? Pitam pošto pokušavam trenutno da pronađem neku što jeftiniju i što kvalitetniju opciju, a da nije SBB. Telekom mi ne deluje baš senzacionalno osim ukoliko ne nudi neku vrstu VDSLa za neke pristojne pare.
Naravno ako imate preporuku za nekog trećeg provajdera "vičite" :)
 
Ima li neko iz Kragujevca da je uvodio VDSL, ne znam da li postoji, nisam se raspitivao
Kada sam podneo zahtev za treci tv u nalogu je stajalo da mi puste VDSL ali se neki genije u korisnickom servisu setio da zove sefa koji je pogledao i rekao da moze i ADSL i tako sam izvisio.
Inace su mi ostavili Bandwidth Down/Up 18/1 kao da imam 2 tv-a a imam tri. I sva tri nekako rade zajedno mada koce povremeno i sa netom koji ne prelazi 8,5 Mbit/s.
 
Ako sam ja dobro ukapirala na kraju, Telekkom ne nudi običnim smrtnicima VDSL pakete, već samo onim korisnicima BOX paketa za koje oni smatraju da imamju tehničke mogućnosti za VDSL? Pitam pošto pokušavam trenutno da pronađem neku što jeftiniju i što kvalitetniju opciju, a da nije SBB. Telekom mi ne deluje baš senzacionalno osim ukoliko ne nudi neku vrstu VDSLa za neke pristojne pare.
Naravno ako imate preporuku za nekog trećeg provajdera "vičite" :)

Nudi se VDSL svima (u cenovniku to su paketi od preko 30Mbps) ali se sporo mreza sredjuje za takve brzine pa jos uvek mali broj ljudi ima mogucnost za njih. Inace su na kucnu adresu onima koji mogu da imaju takvu uslugu slali ponudu " 50 po ceni 10"
 
Razmak u smeni jednih VDSL majstora sa drugima je preko mesec dana a ide i do dva meseca.Meni je potpuno nejasno da može biti tolikog praznog hoda.To je prosto neverovatno_Od 700.000 ljudi na birou i još sam višak u telekomu ovo je potpuno nedopustivo.
 
Razmak u smeni jednih VDSL majstora sa drugima je preko mesec dana a ide i do dva meseca.Meni je potpuno nejasno da može biti tolikog praznog hoda.To je prosto neverovatno_Od 700.000 ljudi na birou i još sam višak u telekomu ovo je potpuno nedopustivo.

Kod mene jos pre dva meseca izgradili IPAN i od tada niko nista ni da pipne, prosto je neverovatno da se toliko odlaze povezivanje na centralu.
 
Do skoro sambio zadovoljan sa uslugom telekoma, usluga je nešto po čemu se on razlikovao od pilićara. Danas to više nije bar u mojim očima. Pre sedam dana mi je nestao internet i IPTV inače koristim BOX, prijavio sam problem, došli majstori i konstatovali da je crkao modem. Od tada do danas niko živi me nije zvao a ja sam zvao tri puta čuvenu tehničku podršku. Ne znam šta više da radim, mene ne zanimanjihovo umanjenje računa, mene zanima usluga. Meni treba internet i TV, ako nemaju modeme jel mogu ja da kupim? ima li neko neki savet?
Naneli su mi popriličnu štetu svojim neradom.

PS: stvarno mi doge da skupim njihovu opremu u kesu i odem u poslovnicu pa da ih gadjam i to u vreme najveće gužve.
 
Nudi se VDSL svima (u cenovniku to su paketi od preko 30Mbps) ali se sporo mreza sredjuje za takve brzine pa jos uvek mali broj ljudi ima mogucnost za njih. Inace su na kucnu adresu onima koji mogu da imaju takvu uslugu slali ponudu " 50 po ceni 10"

Upravo tako meni su non stop slali letak sa tom promocijom 50 po ceni 10 pa sam na kraju i uzeo, kad su dosadni :)
to su mi slali uz fixni racun iako nisam pre toga imao adsl vec kablovski.
 
Izgleda da je kod mene bas bedna infrastruktura, sa ukljucenim iptv net radi na 6.7 Mbit-a, a kad je iskljucen moze do 9 :(
 
Do skoro sambio zadovoljan sa uslugom telekoma, usluga je nešto po čemu se on razlikovao od pilićara. Danas to više nije bar u mojim očima. Pre sedam dana mi je nestao internet i IPTV inače koristim BOX, prijavio sam problem, došli majstori i konstatovali da je crkao modem. Od tada do danas niko živi me nije zvao a ja sam zvao tri puta čuvenu tehničku podršku. Ne znam šta više da radim, mene ne zanimanjihovo umanjenje računa, mene zanima usluga. Meni treba internet i TV, ako nemaju modeme jel mogu ja da kupim? ima li neko neki savet?
Naneli su mi popriličnu štetu svojim neradom.

PS: stvarno mi doge da skupim njihovu opremu u kesu i odem u poslovnicu pa da ih gadjam i to u vreme najveće gužve.

Pa jesu ti rekli da ce doneti, ili nista?
Ako ti jeste bitno, idi u poslovnicu i zameni na licu mesta, ne gubi vreme zbog njih. Ironicno, ali jedina stvar gde je SBB bio brzi jeste bas menjanje modema :D Da ne bi posle morao da umanjuje pretplatu ;)
 
Rekli su mi da će doneti do uveče. Da su mi rekli da ja dogem u poslovnicu i lično zamenim modem tako bih i učinio nebi bio nikakav problem a ne ovako.
 
Izgleda da je kod mene bas bedna infrastruktura, sa ukljucenim iptv net radi na 6.7 Mbit-a, a kad je iskljucen moze do 9 :(

Pa kad ziviis u Bolecu, sala naravno brate.
Znas onaj vic kad zemunac pita ribu gde zivi... ako ne znas da dovrsim ako znas jel da da je do 00
 
Hahaha, znam, izgleda da isto takoi ovi iz Telekoma, boleche ih da puste brzi net :)
Izvinjavam se za off.
 
Evo malo nečeg novog pa studirajte ;)

 
Ne hvala, zelim Upload, ali mi vise znaci 20/1 nego 7/11 :D
 
Nazad
Vrh Dno