Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Bili danas iz telekoma 88 mbt/s download...66 mbt/s upload, dobio VDSL opremu i HD paket, trenutno sam na 10 MBT/s ,ali ocekujem povecanje u toku noci ili sutrasnjeg dana.
 
Verovatno max. attainable, ali je uzeo 50/2 MegaBox, a bio na 10/1.
 
Da li zna neko IPTV kod za BENQ televizore? STB je Amino 125.
EDIT: 134!!!
 
Poslednja izmena:
inace da napomenem da ova ponuda vazi tek od 15.08 tad im stizu ti telefoni jer pola sada nemaju na lageru, meni istice ugovor 14-og pa su mi tako rekli da sacekam.

Ovo su pune cene mobilnih telefona i nema nikakvog popusta a cak sta vise u prodavnici ovi telefoni mogu da se kupe i za manje novca tako da ne mogu da shvatim smisao ove "ponude"
 
Zamenio sam ruter koji sam dobio uz paket, al ne mogu da pustim IPTV. Jel to ne moze i ako je moguce dal neko zna sta treba da se podesi da bi radio? U pitanju je TP link ruter.
 
Пустиће ми 50/2 ваљда, мада су ми рекли да ће уплоад да ми буде неограничен ради неког тестирања, можда и даунлоад на пар месеци. Ове брзине су измерене на мојој линији тј мах брзина за даун и ап.
До сада у краљеву имали 3 захтева за мега бокс једини сам ја прошао.
 
Ista situacija i kod mene bila, pre 2 dana je bio protok 10 i skidao sam sa torrenta neke stvari sve super. Neposredno posle toga primetio sam vracenu brzinu na 6 i jos uvek je ista. Ako budes imao neke informacije sta se desava ti javi. Pozz

Pozvao ih, nešto su čačnuli ja tek sad stigao kući proverio, vraćeno na 10mb/s.
 
Zamenio sam ruter koji sam dobio uz paket, al ne mogu da pustim IPTV. Jel to ne moze i ako je moguce dal neko zna sta treba da se podesi da bi radio? U pitanju je TP link ruter.

Cek, cek, kako si povezao iptv? Iptv ti oni pustaju preko jednog lan porta, bar tako je kod mene. Taj lan port je rezervisan za to i ne moze drugi da propusti taj signal.
Ako dodas ruter, dodao si samo zbog neta.

Tako je kod mene, imam optiku, ali trebalo bi da je tako i kod adsl-a.
 
Cek, cek, kako si povezao iptv? Iptv ti oni pustaju preko jednog lan porta, bar tako je kod mene. Taj lan port je rezervisan za to i ne moze drugi da propusti taj signal.
Ako dodas ruter, dodao si samo zbog neta.

Tako je kod mene, imam optiku, ali trebalo bi da je tako i kod adsl-a.
Al kako drugi ruter prikaciti i na tom napraviti taj port?
 
nikako.. tj moguce je al onda neces imati net na drugom ruteru, samo iptv.
iptv prikaci na lan port 2 ili 3 na ruteru koji si dobio od telekoma
 
Hmm ljudi jel 16 ili 10mb uz box sada? Meni jako varira pa da vidim dal da ih zovem ili ne.
 
Koristim box packet vec par godina I nisam vezan ugovorom za vremenski period koriscenja istog.Danas udjem da proverim stanje min I ima sta I da vidm-nigde nema onih 500 min ka svim mrezama I 500 sms.Sad stoji 300 min u nacionalnom saobracaju,300 min u MTS mrezi I 600 sms. Pitam se koga on I za*ebavaju ovde. Jel ovo od skoro pocelo? Ljudi kakvo je stanje kod vas po pitanju ovih min? Ne treba meni 300 min u mrezi I 300 van nije. Kako su perfidno smantali 200 min.Nisam imao danas vremena da pozovem operatera I da im pozdravim familiju.
 
Koristim box packet vec par godina I nisam vezan ugovorom za vremenski period koriscenja istog.Danas udjem da proverim stanje min I ima sta I da vidm-nigde nema onih 500 min ka svim mrezama I 500 sms.Sad stoji 300 min u nacionalnom saobracaju,300 min u MTS mrezi I 600 sms. Pitam se koga on I za*ebavaju ovde. Jel ovo od skoro pocelo? Ljudi kakvo je stanje kod vas po pitanju ovih min? Ne treba meni 300 min u mrezi I 300 van nije. Kako su perfidno smantali 200 min.Nisam imao danas vremena da pozovem operatera I da im pozdravim familiju.
Au sad sam popizdeo!!! Ja sam vezan ugovorom!! Prvo je bilo ono sa internetom ja sam lepo potpisao 1gb mesecno pa su mi smanjili na 500mb a sad ovo sa 500/500 na 300/300 ma treba ih razvaliti za ovo!!!
 
Da, svakako da ne bi smeli da menjaju ugovoreno, sem ako nema neka poslebna stavka. Ali, koliko sam ja gledao nema.
 
Au sad sam popizdeo!!! Ja sam vezan ugovorom!! Prvo je bilo ono sa internetom ja sam lepo potpisao 1gb mesecno pa su mi smanjili na 500mb a sad ovo sa 500/500 na 300/300 ma treba ih razvaliti za ovo!!!
Како смањили на 500МВ? Ваљда је и даље гига саобраћаја у бокс пакету. А и није било 500/500 него само 500 а уместо тога 300+300.
Koristim box packet vec par godina I nisam vezan ugovorom za vremenski period koriscenja istog.Danas udjem da proverim stanje min I ima sta I da vidm-nigde nema onih 500 min ka svim mrezama I 500 sms.Sad stoji 300 min u nacionalnom saobracaju,300 min u MTS mrezi I 600 sms.
Теби је бар лако, одеш и одјавиш пакет или узмеш нешто друго.

Што се тиче нове понуде, можда би било добро да погледате последње 53 стране ове теме на којима се описују промене. Осим смањења мобилног саобраћаја са 500 на 300+300, има још неких промена. Сада је брзина 10/1 а у фиксном саобраћају имаш прво 150 минута према свим фиксним мрежама у Србији а када то потрошиш, неограничено бесплатне разговоре са Телеком фиксним мрежама.
 
Da, svakako da ne bi smeli da menjaju ugovoreno, sem ako nema neka poslebna stavka. Ali, koliko sam ja gledao nema.

Naravno da smeju, ali ti imas pravo da ne prihvatis te nove uslove, oni su duzni da te obaveste putewm mail, ili televizije ili na svom sajtu da je doslo do promene ti imas 30 dana fore da ne pristanes bez placanja penala.
 
Koristim box packet vec par godina I nisam vezan ugovorom za vremenski period koriscenja istog.Danas udjem da proverim stanje min I ima sta I da vidm-nigde nema onih 500 min ka svim mrezama I 500 sms.Sad stoji 300 min u nacionalnom saobracaju,300 min u MTS mrezi I 600 sms. Pitam se koga on I za*ebavaju ovde. Jel ovo od skoro pocelo? Ljudi kakvo je stanje kod vas po pitanju ovih min? Ne treba meni 300 min u mrezi I 300 van nije. Kako su perfidno smantali 200 min.Nisam imao danas vremena da pozovem operatera I da im pozdravim familiju.
Brate pise se o ovome vec neko vreme izgleda te nema da procitas, zakasnio si.
 
Došlo je vreme kada 300+300 nije 600.
 
Pa net je bio 1gb a sada je 512 brz net pa 512 spor pa neograniceno... samo sto se meni ovaj brzi net jako brzo potrosi a pre nisam mogao da potrosim 300mb a sad nekim cudom na po meseca potrosim 500 ....
 
Kako 512+512 sada? Kod MTS-a???
 
Ко зна који пакет користи. ;) А то што се мегабајти брзо потроше може да значи и да је мобилни интернет постао брз па то испада лоша особина. Само да се не угледају на Теленор који по потрошеним мегабајтима гаси интернет и мора да се докупљује.
 
Ко зна који пакет користи. ;) А то што се мегабајти брзо потроше може да значи и да је мобилни интернет постао брз па то испада лоша особина. Само да се не угледају на Теленор који по потрошеним мегабајтима гаси интернет и мора да се докупљује.

Ako su u pitanju internet paketi telenor tako ne radi vec ide maksimalno po celoj brzini pa onda se spusta na 128/128 i kada se to potrosi 64/32

Kada su u pitanju voice paketi onda je tako posle brzih megabajta nema vise neograniceni net vec ide blokada i dokupljivanje dodataka.
 
Poslednja izmena:
Dok oni ponude VDSL Box pakete,dotle će nov kupac već uveliko da posluje.

mozda odrade to za 10/1 box paket ali ovo za VDSL BOX neces se nagledati pre sledece godine

Нешто разгледам тему па сам нашао ове процене које су већ пале у воду. :)

Pa jel ti dali ovo za 10/1?

A VDSL se uveliko radi tako da ocekujem da sledece godine biti mnogo vise ljudi koji ce imati teh. mogucnosti za takve brzine i da ce pustiti komercijalno i VDSL BOX pakete.
 
Nazad
Vrh Dno