Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

A jeste nestrpljivi pa to je strasno.

Pa nejde to po principu e rekli su od prvog svima 10 mb pa sada cim prodje ponoc da ce te odmah da imate to sto su vam obecali. Treba vremena da se u svim regionima gde imaju korisnike po centralama prebaci brzina a ne vi zapeli pa prvi prvi da vam je odmah. Do sada ste mesecima unazad imali tu brzinu koju ste imali a sada vam zinulo dupe da vam sto pre daju. Ako su rekli da ce da povecaju onda ce da povecaju.

Vi ste ocigledno zaboravili kako je to bilo pre par godina kada su davali povecanje brzine na adsl-u pa je bilo da su neki odmah dobili a neki ni posle nedelju dana nisu dobili povecanje ali na kraju su svi ipak dobili obecano.

A ti amdpower pregrizi jezik jer ako se stvarno dogodi da dojcetelekom kupi nas telekom, e onda ce te nas telekom da pravite od blata. Ne prizivajte nesrecu tamo gde je nema.
 
Poslednja izmena:
Podrzavam, daleko nemcima lepa kuca kad bi oni dosli ne bi nista smeli da skidamo pa nam brzine nece ni trebati.
 
Nema više telefona za 1 dinar.
 
Posle sinocne zalbe na 6.30/0.70 mbps, jutros izmerih 9.30/0.80 mbps ... isplati se pozvati ih.
 
Zovi ponovo!Meni su u subotu rekli kada sam ih zvao da mi je slaba linija,da nemam tehnicke mogucnosti,i ja ih danas ponovo zovem-hteo sam da trazim nekog iz tehnicke sluzbe,neznam ni ja,da mi neko objasni kako to da mi je slaba linija,medjutim "teta" mi ljubazno rece da ce me neko zvati.Rekoh -dobro,aj da vidim i to!Medjutim,niko me nije zvao,nego su mi posle dva-tri sata podigli brzinu!Tako da,sad vise i ne moraju da me zovu,nemamo mi vise sta da pricamo!:d

Bitno da su mene odma' odbili jer imaju evidentirano da sam vec zvao i da mi je pusten maksimalni protok. :trust:
 
Mozemo naplatiti od prvog a brzina kad stignemo.:-devil-:
Telekom treba dati nemcima da pokazu kako se radi posao.

Ne s***te (szeszajte :)) mnogo, izvinjavam se sto cu tako reci, ali za ovo ste skroz ne u pravu :)
Prvo, ovo je jedini put, koliko znam, da je Telekom uopste digao cene postojecih usluga (ne racunajuci kad je izbacio popust na ADSL pre koju godinu, vec samo drzane cene, aktivnih usluga). I VIP i Telenor su povecali cene, pa nekad i sve moguce od saobracaja tih usluga smanjili usput! Telekom ce barem podici na prilicno OK 10/1 net za danasnje potrebe prosecnog Srba. Ocekivati da to moze brzo da se sve odradi je suludo.
Ko god misli da cemo procvetati ako prodamo TS Nemcima je neinformisan ili glup (ne moze trece, onaj ko to radi iz svog interesa, ne znaci da misli da ga treba prodati, pa ne ide u tu grupu :)). Niko nije procvetao kada im je usao T-Com.

Znate li gde internet i telekomunikacione firme rade brzo, stabilno i dobro po korisnike? Finska, Norveska, J. Koreja, mozda Svedska. Znate li sta je zajednicko samo za te zemlje? DRZAVA je skoro kompletno subvencionisala ili je sama skroz izgradila celu internet infrastrukturu u zemlji, i daje besplatno na koriscenje operaterima.
 
Poslednja izmena:
Јутрос је некако прорадила провера стања па да потврдим инфо, прво се скида са оних 300 минута за све мреже. Звао сам себе на 064 и скинуто је са 300 за све. Сад морам да проверим и оно за звање са Бокс телефона у мрежи а успут да смислим како да распоредим картице у телефонима да најмање грешим. ;)
 
Na kraju ispade da moramo da se izvinjavamo telekomu sto su na sva zvona trubili o povecanju brzine. Inace tri dana za redom sam zvao i tek sad je pusteno.
 
Ko je trubio na sve strane? Jel' bilo reklama u 19:29 i 20:16 kako ce od 1.8. biti povecanje brzina? Jel' bilo banera na Benchu o povecanju brzina? Jel' bilo cak ista sem vesti na sajtu Telekoma o PROMENI BOX PAKETA? (a ne naslova "Povecanje brzina u BOX paketu" a onda u samom tekstu veca cena?)
Kad neko mrzi TS da bi komsiji crkla krava, sve gleda lose :)
 
Telekom ce barem podici na prilicno OK 10/1 net za danasnje potrebe prosecnog Srba.

Ovo nije ni blizu potreba prosecnog Srbina

Znate li gde internet i telekomunikacione firme rade brzo, stabilno i dobro po korisnike? Finska, Norveska, J. Koreja, mozda Svedska. Znate li sta je zajednicko samo za te zemlje? DRZAVA je skoro kompletno subvencionisala ili je sama skroz izgradila celu internet infrastrukturu u zemlji, i daje besplatno na koriscenje operaterima.

A ovo si lupio za sve pare.S' obzirom da sam boravio u navedenim zemljama tacno je da je drzava izgradila opticku mrezu do kuce ili stana svakog korisnika al daleko od toga da je data besplatno na koriscenje telekomunikacionim operaterima.

Kad vec pitas da ti kazem da svaki korisnik koji zeli da uvde opticki internet kod sebe, a zivi u tim drzavama placa 2000€ prikljucak.

Nego su oni puni kao sipak sa parama i mogu to sebi da priuste.

p.s. U J.Koreji nisam jos bio (dace Bog jednog dana ;)) ali je skandinavija kompletno uradjena kako sam ti naveo
 
Poslednja izmena:
Ko je trubio na sve strane? Jel' bilo reklama u 19:29 i 20:16 kako ce od 1.8. biti povecanje brzina? Jel' bilo banera na Benchu o povecanju brzina? Jel' bilo cak ista sem vesti na sajtu Telekoma o PROMENI BOX PAKETA? (a ne naslova "Povecanje brzina u BOX paketu" a onda u samom tekstu veca cena?)
Kad neko mrzi TS da bi komsiji crkla krava, sve gleda lose :)

Ma ne lupaj bre prijatelju ovde poslovne odgovornosti nema ni gram

S' obzirom da se za svakog korisnika modem setapuje rucno iz centrale svakog grada ili opstine posebno treba li su poceti operaciju bar 15-tak dana ranije ne bi li svima zavrsili na vreme.

I tamo gde nema tehnickih mogunosti za takvu brzinu da izadju na teren i promene stare parice i kablove i omoguce ljudima da mogu da koriste kada vec placaju.

Ali ovo je sizofrena Srbija gde znamo kako su naprimani razni skotovi u Telekom koji samo primaju plate a nista naravno ne rade.

Bagra obesna:mad:
 
Citaj malo bolje recenicu - "ILI je (drzava sama izgradila, i dala besplatno na koriscenje)". U Skandinaviji je zestoko subvencionisala izgradnju, u Koreji je izgradila sama i daje besplatno na koriscenje. Nemoj samo da mi kontriras za internet :)

Tacno je u stvari da 10/1 nije ni blizu za potrebe prosecnog Srbina, u stvari 1/0.1 je :)
 
Ko kaze da ima? :D

I budi, molim te, malo ljubazniji ili civilizovaniji, vec nekoliko poruka ka meni si prilicno bezobrazno nastupio.

Nerviras me jer smo u istoj bransi i znamo kako stoje stvari i kako se radi i opet to javno opravdavas

Budi makar malo objektivniji
 
Citaj malo bolje recenicu - "ILI je (drzava sama izgradila, i dala besplatno na koriscenje)". U Skandinaviji je zestoko subvencionisala izgradnju, u Koreji je izgradila sama i daje besplatno na koriscenje. Nemoj samo da mi kontriras za internet :)

Tacno je u stvari da 10/1 nije ni blizu za potrebe prosecnog Srbina, u stvari 1/0.1 je :)

Super ti nikada neces biti direktor ili sef nekog sektora telekoma :-devil-:
 
Jesam objektivan, znam koliko moze da se postigne. To sto TS ima 10.000 (ili koliko vec radnika) je nebitna stvar kada treba nesto ozbiljno da se uradi, jer od njih ni 100 mozda ne moze nista da odradi. (ne znaci da ne ume, vec cak i nije na takvim pozicijama gde moze :D Losa organizacija)
Da imam net 2/1 pa i da ima prilicno razloga da se zalim... ovako je vec brzina koja nije losa, i ja nisam srecan uopste sto ne daju sada da sa 20/1 bez 3 meseca gratis i bez tableta predjem na novih 24 meseca sa 3 gratis ili sa tabletom... ili sto ne mogu na 50/2 promo da predjem... ali necu nista bitno izgubiti.
Niti ce Box korisnici (medju kojima i ostatak moje zgrade izgleda :D) izgubiti za nekoliko dana da sacekaju...

Neobjektivno je zaliti se stalno na TS, za sve i svasta... cak i kada je to nesto malo. Najgluplje je zivkati ih ovih dana, pocelo je povecanje, ovako samo usporavate da ostali dobiju povecanje, jer zbog "zalbe" oni ce zaustaviti neki redosled, skoknuti u drugu centralu da bi vama sredili... umesto da se saceka sred/kraj avgusta pa onda se zaliti.
Jel' tebi to fer? Da neko ne moze da saceka i zbog njega onda 100 ljudi mora vise da ceka? (doduse tih 100 ljudi verovatno ne zanima, niti ce primetiti povecanje brzine..)
Kod mojih je do skora bio 10/1 net, i 5-10 ljudi se nakaci nekad na net... niko se ne zali da to radi sporo, sem mene, ali meni je trebao za posao :)


Polako... nije TS cvecka, ali ovo je mizeran "problem" naspram onoga sto se desavalo ranije sa TS-om, prihvatite to barem, budite pozitivni, i kada se ide na bolje, JEDNOM barem nemojmo biti negativni... ne mora se hvaliti na sve strane, ali ocigledno je da postoji opsta navika da se samo zali na TS, nebitno je koliko je velika stvar.
 
Citaj malo bolje recenicu - "ILI je (drzava sama izgradila, i dala besplatno na koriscenje)". U Skandinaviji je zestoko subvencionisala izgradnju, u Koreji je izgradila sama i daje besplatno na koriscenje. Nemoj samo da mi kontriras za internet :)

Tacno je u stvari da 10/1 nije ni blizu za potrebe prosecnog Srbina, u stvari 1/0.1 je :)

ma i to im je mnogo svima bleji tako internet bas sam gledao svuda...
 
Nerviras me jer smo u istoj bransi i znamo kako stoje stvari i kako se radi i opet to javno opravdavas

Budi makar malo objektivniji

Znaš li zašto on nikad neće biti na mojoj ignore listi - zato jer prosto obožavam da gledam do kojih (čitaj neslućenih) granica njegova (ne)objektivnost može da ide! Zabava a da ne daš ni dinar...
 
Ti se nerviras od Telekoma, ne ja... meni jos veca zabava :D
 
Naravno da je tako, al' meni je samo drago da ti kojim slučajem nisi opterećen Telenorom inače bih bio strašno zabrinut za tebe da ne bih stigao ni da se nerviram zbog Lelekoma...
 
Ih,pitao bi te da nisi dobio povecanje,dali bi bio nestrpljiv.

Pravo da ti kazem meni se je*e za box pakete posto ja imam net 20 uzet proslog meseca sa tabletom i nisam pogresio ni jednog trenutka sto sam se na to odlucio.

Razlog zato sam se ukljucio u raspravu je taj sto ste bre mnogo zatucani i ne mozete da svatite da ima neki protokol koji mora da se ispostuje a sada hocete dobiti povecanje danas ili kroz dve nedelje isti vam se ku*ac vata kada ne placate nista za to, ali ne kada je mufte onda daj odmah pa makar se nebo srusilo ali da budete prvi koji ste dobili povecanje. Kao da ovo sto vam povecavaju nece biti za sve nego samo za pojedince pa se tako brinete i trsite da vam povecaju kao da ce da nestane protoka pa nece ostati nista za vas.

Ovo nije ni blizu potreba prosecnog Srbina

A sta da Telekom nije dao povecanje onda bi bilo sve ok i cutali bi ste ko zaliveni, nego je nesto zabadava i ne mozete da se strpite da odrade svoj posao kako treba nego ih samo cimate ko neke babe.

Do pre mesec dana kada niste ni znali da ce da bude povecanje ste cutali ko pi*de i bilo vam je sve super a sada ko da vam je krava stala na nogu pa ne mozete da docekate je*eno povecanje. Kao da ce vam to nesto znaciti dobili danas povecanje ili za dve nedelje.

A drugo nauci da koristis edit dugme i da ne pises dva posta jedan za drugim.
 
Poslednja izmena:
Pravo da ti kazem meni se je*e za box pakete posto ja imam net 20 uzet proslog meseca sa tabletom i nisam pogresio ni jednog trenutka sto sam se na to odlucio.

E bas to!Tacno sam znao da imas vec veliku brzinu interneta,i da ti ovo povecanje nista ne znaci.A da si jos na 6 MB,i da ti nisu povecali brzinu jos uvek,drugacije bi razmisljao.
 
Komso cestitam, a sada da se ukjlucim u raspravu, ako su naveli od prvog avgusta promene u box paketima, znaci ocekujem da do tada sve zavrse tacnije i povecaju tu smesnu brzinu na malo bolje, pogotovo kada su uvodili box pakete rekli su jos tada ne moze vise od 6 uz iptv, a vidi kako moze kod vecine korisnika, a napominjem nista nisu radilu na poboljsanju linije u vecini slucajeva
 
Ајде назад на тему. ;) Елем, управо сам закључио да се позив са мобилног који је у Бокс пакету према фиксном који је у Бокс пакету (истом, наравно) одбија од 300 минута према свим мрежама. Ја сам схватио да та два броја и још неки који се додатно придруже имају фрај међуразговоре али сам или погрешно схватио или је потребна интервенција. Како је код осталих?
 
Ja sam zvao da ih pitam za ovo novo u box-u, 300+300 što mi nikako ne odgovara. Snajka u korisničkom servisu zapisa žalbu iako nisam ni došao do toga u razgovoru i kao obavestiće me neko. Ko, kada, ništa ne zna.
Jel neko u toku jel može da se očekuje ostajanje na starom box-u pošto oni menjaju uslove ugovora a ne ja?
 
Poslednja izmena:
Ајде назад на тему. ;) Елем, управо сам закључио да се позив са мобилног који је у Бокс пакету према фиксном који је у Бокс пакету (истом, наравно) одбија од 300 минута према свим мрежама. Ја сам схватио да та два броја и још неки који се додатно придруже имају фрај међуразговоре али сам или погрешно схватио или је потребна интервенција. Како је код осталих?

Kada zoves sa mobilnog koji je u BOX paketu bilo koji fiksni naplacuje se.

Samo kada zoves sa fiksnog koji je u BOX paketu prema drugom fiksnom koji je u TELEKOM mrezi je dzabe.

I prvo se na mobilnom trosi 300min. ka svim mrezama pa onda 300 min. u MTS mrezi.
 
Nazad
Vrh Dno