Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

HG630.JPG

Kako vam se ovo čini glede mogućnosti da uvedem MEGABOX sa IPTV HD paketom pored postojeceg 50/2 neta?
 
Postoji li neki link za Mega Box paket? Ova ponuda vazi samo za BG ili i za ostale gradove?
 
Ovde u Knjaževcu još nikom nije povećana brzina na Box Paketima :( Barem koliko sam ja upoznat. Moraću da zovem sutra.
Takođe, odakle vam taj Mega Box paket? Sve pretražih, nigde nema informacija o tome.
 
Poslednja izmena:
Meni je juce telekomov operater rekao da paket megabox ne postoji,a ta brzina 50/1 je ADSL promocija.Zvao sam da pitam zasto mi je brzina i dalje 6mb kada u servisu moj telekom pise da je 10? Rekao mi je da ce ispitati i javiti se i evo danas me caste sa smanjenom brzinom na 4mb.
 
Taj operater ne zna onda. U pitanju je posebna ponuda, samo za one koji nisu dalje od 300m (ili koliko vec odluce u tom trenutku), ali treba da znaju svi operateri za nju. Zovi ponovo, nadaj se da ce se javiti drugi operater, ili idi u poslovnicu, promocija postoji sigurno.
Ali onda ti znaci jedino ako ti vredi IPTV HD, inace ispada skupa.
 
Meni do jutros nisu povećali brzinu. Rekoh danas sam dokon da ih okrenem da prijavim to lepo na 19771, operater lepo evidentirao zahtev i reče da će me kontatkirati. Posle odem nešto da završavam, dolazim kući i kaže keva zvali iz Telekoma, rekli da sam potpisao BOX do 10 MB/s i da ne mogu da imam makismalnu brzinu i da budem srećan ako mi izađe na 7-8 MB/s jer je loša linija bla bla. Ja odmah potom opet okrenem 19771 javi se opet neka devojka kažem da sam zvao jutros i prijavio da mi ADSL brzina nije povećana da je potom neko zvao na fiksni i rekao majci koja se ne razume u to da nemam mogućnosti i da želim da me neko pozove na mob i obrazloži zbog čega ne mogu da imam 10 MB/S. Opet ona evidentrila zahtev stavila urgetno i reče javiće se kolege. Nije prošlo ni 10 minuta zvoni mi mob ja u kolima, neko iz Telekoma kaže uvideli smo gde je problem, vama brzina nije ni povećana sada je odrađeno i da proverim kad dođem kući da je sve u redu. Pitam gospodina zbog čega mi je prvo javljeno da nije moguće povećati brzinu, kaže nije javio niko iz Čačka mora da je neko iz Beograda prosledio lažnu informaciju.

Sad sam došao kući DL 9.80 MB/s sve super, samo mi nije jasno ko je to prvo zvao i rekao kevi i rekao da ne može. Da posle toga nisam zvao ponovo verovatno bih ostao na 6 MB/S.
 
Rekao mi je da sam 200 m od centrale, ali mi to sada nije hitno jer mi ugovor za sadasnji box traje do 01.03.2015 pa ne mogu jos da uzmem.Sada placam 3500 din. pa ako je taj megabox u tom rangu cena onda cu uzeti po isteku ovog ugovora.
 
Ovde u Knjaževcu još nikom nije povećana brzina na Box Paketima :( Barem koliko sam ja upoznat. Moraću da zovem sutra.
Takođe, odakle vam taj Mega Box paket? Sve pretražih, nigde nema informacija o tome.

Oni koji imaju tehnickih mogucnosti su promociju dobijali u pismu na kucnu adresu.

Zvanicno jos uvek nema jer mali broj ljudi poseduje mogucnosti za takav paket
 
poz ljudi....

citam ovih dana u vezi povecanja brzine,i kod mene je isti slucaj sa ukljucenim i iskljucenim STB-om....zvao sam juce da reklamiram,valjda ce sutra to srediti...ako ne,zovem ih opet u utorak.....
 
Rekao mi je da sam 200 m od centrale, ali mi to sada nije hitno jer mi ugovor za sadasnji box traje do 01.03.2015 pa ne mogu jos da uzmem.Sada placam 3500 din. pa ako je taj megabox u tom rangu cena onda cu uzeti po isteku ovog ugovora.

Jeste oko 3500din. kosta

MEGA BOX (ko ima tehnickih mogucnosti) paket sadrzi:

1.Fiksni telefon
2.internet VDSL 50/2 Mbps
3. Mobilna linija 300+300min. 600 poruka i 1GB interneta (posle 64/32)
4.IPTV osnovni + HD paket
 
Nije visr ta cena. Bila je fo 1.8. Valjda.
 
Moguće, mada nigde nisam pročitao da je to ograničena promotivna ponuda... A ako jeste bila onda zbog dužine trajanja i dostupnosti promocije koje nema ni na sajtu a i ovako je bila vrlo restriktivna, imaju minus od mene!
 
Nije visr ta cena. Bila je fo 1.8. Valjda.

source?

Na papiru koji su slali nije bilo nikakvog datuma...

A ako jeste bila onda zbog dužine trajanja i dostupnosti promocije koje nema ni na sajtu a i ovako je bila vrlo restriktivna, imaju minus od mene!

I promocija 50/2 za 1900 je bila ogranicena, ja kad sam dobio pismo, promocija je trajala do 31.12, ali ipak je moguce i dalje iskoristiti tu promociju...
 
Poslednja izmena:
Cena je Box4+hd. Sada je Box4 skuplji. Nigde ne pise da ce ostati ista cena.
Nisam rekao da je ogranicena ponuda, vec da je sada veca cena. 3600 otprilike.
 
Zvao sam sinoć u ponoć da se žalim za brzinu (jer sam našao na sajtu da rade stalno). Jutros kad sam ustao 10.12mb/s prvo merenje :smoke:
 
Za sad su mi smanili brzinu,videcemo u toku dana.

3667093256.png
 
Jel ima nekog na forumu da mu je SNR Margin Down manji od 10 a da mu net radi bez pucanja i slicnih problema?
 
Setovali mi na 8Mbita kao da ne bi pucao a SNR mi je 10.5 ... Sad cu opet da ih cimam da probaju da setuju na 10.
 
Koliko ti je Bandwidth Down? Je li oko 12000? SNR treba da bude preko 6... Nema razloga da ti zakidaju..
 
Poslednja izmena:
Meni snr varira od 4.8 do 6.3 i nema pucanja, kako nemam pojma :D
 
Evo podataka iz rutera da ne pišem sad sve pojedinačno:
tf52NcE.png


A evo i rezultata sa speedtesta:
3661745755.png
 
Meni su setovali na 10mbs pa dobijam malo više od tebe...
 
Ne znam sta da vam kazem, cuo sam da podaci iz rutera i nisu toliko merodavni, tacnije nisu bas tacni. Pa me interesovalo da izvrsim testiranje na dva rutera jedan je moj adb broadband drugi huawei oznaku ne znam. Adb broadband mi pokazuje snr trenutno 4.8 sto je ne moguce za normalan rad interneta, a ja nikakve probleme nemam ni pucanje veze, drugi huawei je dosta bolje rezultate pokazao, duplo cak bolje, naravno oba rutera isto podesena, trenutan snr tacno 6db a rezultat

 
Poslednja izmena:
Da, na 19771. Sad cu zvati. Inace i meni se razlikuju podaci od rutera do rutera. Na JetSpeedu je SNR katastrofa.
 
Nazad
Vrh Dno