Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Armor moguce je da je do linije, ali oni ce pre ostaviti na 6 nego izaci na teren i proveraviti kvalitet parice, iskreno ne razumem se pa.ne znam sta bi onu tu konkretno radili

e pa prijatelju ovo je Srbija i moras sve na misice da izvlacis

tako da idi kod njih i podnesi reklamaciju da izadje na teren i izmeri gde imas toliko slabljenje signala

u 99% slucajeva na parici i kablu od bandere do kuce

telekom je pre svih ovih akcija trebao svima u celoj zemlji da zameni parice i kablove od bandere do kuce i zavrsi jednom za svagda sa dvojnicima pa tek onda da se razmece brzinama koje nudu u NET paketima

ali to na zalost nije slucaj i moras za to da se boris sa njima
 
Poslednja izmena:
Evo koji nisu upuceni, meni upravo vratili na 6mbit, nema veze sto sam vukao nekih 8mbit, ako je linija slaba ostacete na 6mbit, ako imate uslove za 10mbit naravno dobicete, nema sredine, mnogi ostaju znaci na 6mbit
Da sto su pustali pre danasnjeg dana bile su test faze, onima kojima nije ni pustano njihova linija je slaba, eto meni je moglo nekih 7, 8 ali vratili na 6, dodje mi da raskinem ugovor ali ne moze, mora se ceka istek istog
 
Poslednja izmena:
Ja izvlacim 8,8Mb/s za download i zadovoljan sam posto sam cini mi se 1400 metara od centrale. E sad me interesuje nesto pa ako neko zna. Ovo sto su za fiksni besplatni razgovori, da li to znaci da su uvek besplatni ili prvo skidaju onih 150 minuta pa je onda besplatno (nesto kao u Telenor mrezi). I da li se zna u mobilnoj tarifi koji se minuti prvo trose?
 
Evo koji nisu upuceni, meni upravo vratili na 6mbit, nema veze sto sam vukao nekih 8mbit, ako je linija slaba ostacete na 6mbit, ako imate uslove za 10mbit naravno dobicete, nema sredine, mnogi ostaju znaci na 6mbit
Da sto su pustali pre danasnjeg dana bile su test faze, onima kojima nije ni pustano njihova linija je slaba, eto meni je moglo nekih 7, 8 ali vratili na 6, dodje mi da raskinem ugovor ali ne moze, mora se ceka istek istog

Eeeee,komso,ostali smo gde smo i bili!A zvucalo je suvise dobro...
 
Ja izvlacim 8,8Mb/s za download i zadovoljan sam posto sam cini mi se 1400 metara od centrale. E sad me interesuje nesto pa ako neko zna. Ovo sto su za fiksni besplatni razgovori, da li to znaci da su uvek besplatni ili prvo skidaju onih 150 minuta pa je onda besplatno (nesto kao u Telenor mrezi). I da li se zna u mobilnoj tarifi koji se minuti prvo trose?
To ti je 10mbit sto izvlacis sa gubicima, neko ima vece neko manje gubitke, i ja sam toliko od centrale, za minute i mene interesuje
 
Ja izvlacim 8,8Mb/s za download i zadovoljan sam posto sam cini mi se 1400 metara od centrale. E sad me interesuje nesto pa ako neko zna. Ovo sto su za fiksni besplatni razgovori, da li to znaci da su uvek besplatni ili prvo skidaju onih 150 minuta pa je onda besplatno (nesto kao u Telenor mrezi). I da li se zna u mobilnoj tarifi koji se minuti prvo trose?

ko ima BOX ima besplatne razgovore u TELEKOM FIKSNOJ MREZI

ko ima MTS mobilni broj u okviru BOX paketa ima 300 min. ka svim brojevima (mobilna i fiksna tel.) ONI SE PRVI TROSE i ima 300 min. u MTS mrezi KOJI SE TROSE KASNIJE.

jel sad jasnije?
 
Eeeee,komso,ostali smo gde smo i bili!A zvucalo je suvise dobro...
Pa komso izgleda je tako, meni ovo nista ne odgovara, net od 6mbit je smesan u danasnje vreme, ne kazem da je 10mbit vau efekat, iptv po meni ocajan u odnosu na kablovske mreze sta nude, ni minuti mi ne odgovaraju u mobilnoj mrezi ako se trosi prvo 300 ka svim mrezama pa onda besplatnih 300 u mrezi, a verovatno je tako, po meni jedino je fiksni ok, koji opet ne koristim, tako da prelazim ja na kablovskog operatera cim istekne ugovor, ili samo net i recimo tablet kada bih ta ponuda bila tada naravno
 
Opet su stavili nebulozne cene za mobilne telefone uz box pakete. Telefon uz ugovor izadje maltene kao i da ga kupiš u prodavnici bez ugovorne obaveze
 
To je uvek bilo tako, nista nisu dirali, samo su telefone izbacivali uglavnom (kao nedostupne). Samo su oni low-end (Alcatel 2005D, Nokia 220 i slicni) bili isplativi (1RSD - cak i neki dumbfonovi su bili preskupi, jer su bili 2000RSD, a ne vrede toliko).

Dragane, koji ti modem konkretno imas i koji si modem isprobao? Imaj na umu da drugov modem nije isto podesen, vec je podesen za NJEGOVU Net brzinu, parametere i ostalo (ako je Telekomov!). Sto znaci da ce on povuci vise ako on ima bolji net paket u ugovoru.
Mozes traziti da ti zamene, ali isprobaj konkretno ovo sto si napisao (dva modema), zapisi razlike u brzinama i WiFi signalu, odziv u igrama recimo (ako ti je bitno), download brzine sa nVidia sajta.... i onda sroci smirenu molbu da ti se hitno zameni ruter jer ne zadovoljava potrebe te linije i trenutnog box ugovora.
TS-u treba puno vremena, ali na ovakve stvari uglavnom odgovara pozitivno, jer im se "moze". (svi gradjani placaju uredjaje :D)
 
Opet su stavili nebulozne cene za mobilne telefone uz box pakete. Telefon uz ugovor izadje maltene kao i da ga kupiš u prodavnici bez ugovorne obaveze

ko nema drugu alernativu sto se tice interneta ili IPTV-a njemu se isplati jer dobija telefon po jeftinijoj ceni

ko ima bilo kakvu alternativu vezanu za internet i digitalnu tv njemu se ne isplati da samo preko mobilne pretplate uzima telefon
 
To je uvek bilo tako, nista nisu dirali, samo su telefone izbacivali uglavnom (kao nedostupne). Samo su oni low-end (Alcatel 2005D, Nokia 220 i slicni) bili isplativi (1RSD - cak i neki dumbfonovi su bili preskupi, jer su bili 2000RSD, a ne vrede toliko).

Dragane, koji ti modem konkretno imas i koji si modem isprobao? Imaj na umu da drugov modem nije isto podesen, vec je podesen za NJEGOVU Net brzinu, parametere i ostalo (ako je Telekomov!). Sto znaci da ce on povuci vise ako on ima bolji net paket u ugovoru.
Mozes traziti da ti zamene, ali isprobaj konkretno ovo sto si napisao (dva modema), zapisi razlike u brzinama i WiFi signalu, odziv u igrama recimo (ako ti je bitno), download brzine sa nVidia sajta.... i onda sroci smirenu molbu da ti se hitno zameni ruter jer ne zadovoljava potrebe te linije i trenutnog box ugovora.
TS-u treba puno vremena, ali na ovakve stvari uglavnom odgovara pozitivno, jer im se "moze". (svi gradjani placaju uredjaje :D)
Imam adb broadband bivsi Pirelli, a drugar telekomov Huawei koji bas dosta bolje parametre pokazuje, idem bas da testiram na nvidia sajtu
 
ko ima BOX ima besplatne razgovore u TELEKOM FIKSNOJ MREZI
Пошто си упознат ... како се рачуна додатна ИСДН линија? Да ли и за њу важе фрај фиксни разговори јер је и она у Боксу? Да ли важи фрај разговор у оквиру умрежених Бокс телефона?
 
a drugar telekomov Huawei koji bas dosta bolje parametre pokazuje
Па шта ти показују параметри модема? Можда ти је парица предугачка и очајна, то не може лако да се оправи.
 
Пошто си упознат ... како се рачуна додатна ИСДН линија? Да ли и за њу важе фрај фиксни разговори јер је и она у Боксу? Да ли важи фрај разговор у оквиру умрежених Бокс телефона?

sta imas ti fiksna +BBTF?
 
Па шта ти показују параметри модема? Можда ти је парица предугачка и очајна, то не може лако да се оправи.

ima garant staru paricu i los kabl do njega

to moraju ovi iz telekoma da mu menjaju nema druge
 
A jel neko uopste zvao telekom da se zali,da kaze -"niste mi digli brzinu,a rekli ste"!Ono kontam,ako bi se svi zalili,morali bi da nekako odreaguju,a ne ovako.:lupko:
 
A jel neko uopste zvao telekom da se zali,da kaze -"niste mi digli brzinu,a rekli ste"!Ono kontam,ako bi se svi zalili,morali bi da nekako odreaguju,a ne ovako.:lupko:
Ne moraju komso nista lepo su napisali do 10mbit, a ne zagarantovano 10mbit, nisu ludi nazalost
 
box4 Digli su 10ak dana pre roka :)
3661523163.png
 
Levi podaci download da ne kacim ponovo, huawei pokazuje download snr 14,9 i max 20456 to je razlika
Делује да ти је SNR слаб а слабљење повеће. Можда да тражиш да ти провере парицу, евентуално превежу. Мада ... делује да би могло и брже.
sta imas ti fiksna +BBTF?
Па имам ИСДН, носећа основна линија плус друга коју доплаћујем нешто ситно. ИСДН има две линије и питање је за ту другу.
 
Ne moraju komso nista lepo su napisali do 10mbit, a ne zagarantovano 10mbit, nisu ludi nazalost

Jel zna neko od Vas velikih pravnika da koristi telefon ili ne? Jel vi znate da objasnite preko telefona o čemu se radi ili ne? Ako ne znate onda idite u Telekom i čekajte u čekaonici pa tamo prijavite svoj problem.

Meni je net bio skroz stao, nije ga bilo uopšte, da li sam došao na forum i kukao? Ne,lepo okrenuo Telekom i prijavio problem, za dva sata je sve bilo gotovo.
 
Jel zna neko od Vas velikih pravnika da koristi telefon ili ne? Jel vi znate da objasnite preko telefona o čemu se radi ili ne? Ako ne znate onda idite u Telekom i čekajte u čekaonici pa tamo prijavite svoj problem.

Meni je net bio skroz stao, nije ga bilo uopšte, da li sam došao na forum i kukao? Ne,lepo okrenuo Telekom i prijavio problem, za dva sata je sve bilo gotovo.
Ma zvao sam ja da se bunim, ljubazna gospodja me udavila kroz celu proceduru jel vam zasticen wifi imate li lozinku, proveru kako sam povezao, ma strasno i na kraju otvorili nalog i bicete obavesteni sta je uradjeno i koliko vasa linija moze da podrzi toliko ce vam biti pusteno, znaci jedno veliko nista, nema sanse da menjaju parice i izlaaze na teren
 
Cekam odgovor, necu vise spamovati temu i da deluje kao da kukam, samo iznosim moje misljenje, uglavnom javljam odgovor
 
Nazad
Vrh Dno