Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Imas i Alcatel 2005D, 1060D i 1060 za dinar isto. Po meni je 2005D bolja varijanta jer dual SIM, a nijedna Nokia nije nista dalje od osnovnog telefona (da je barem neki ozbiljan Symbian, barem u rangu E52 pa ajde de, ovako nista).
 
Imao te alkatele, ne daj boze kakav im je softver.
 
Koji softver? :D ono du dumbfoni.
 
3651398957.png

Stanje od juče ili petka, nisam proveravao, BOX 3 paket
 
Da li to treba da bude stalno tako; mislim brzina 8,60-9,00 down i 0,85-0,90 up u paketu 10/1?
Ipak je razlika prilična, čak preko 10%
 
Da treba. To su normalni gubici na ADSL-u.
 
Mislim da nije fer da tolike gubitke placa samo kupac, a da njih nije za to briga.
 
Ok hvala. Razmisljao sam da uzmem BOX IPTV + NET 10, samo sto mi pise Attainable Rate (Kbps):15068, mislim da ce s time tesko ici.
Ne da ce tesko ići nego neće nikako. I Telekom ti ni neće dati da potpišeš ugovor sa tako lošom linijom.
 
Ako ne mrzi nekoga da mi odgovori na brzinu. U konkretnom stanu je samo fiksni od Telekomovih usluga. Hoću BOX2 od 1.8, fixni+adsl. Kako ide procedura? U smislu jel podnosim zahtev za adsl pa kad se to uvede onda za Box ili direktno tražim konkretan Box paket pa se onda po automatizmu uvode usluge koje nedostaju?
 
Da li to treba da bude stalno tako; mislim brzina 8,60-9,00 down i 0,85-0,90 up u paketu 10/1?
Ipak je razlika prilična, čak preko 10%
Ја немам те губитке, чак ми је и чешће била већа брзина. Рецимо као сада...
 
Zna li neko definitivno za ove 300+300 minute kako ce funkcionisati? Jer ako bude fazon da se potrosi 300 min ka svim mrezama, pa da dobijes 300 za mts, to bi stvarno bio korak unazad. Veci deo boxa je unapredjen, steta bi bilo da sa tim upropaste.
 
Ја немам те губитке, чак ми је и чешће била већа брзина. Рецимо као сада...

Heheheheeh
Pa to su ti ubrzali na 10/1 kao i meni :D
Meni je bilo 5.6Mb/0.87Mb....sad su ubrzali....na 6.3-6.4Mb :D
 
Sacekajte bre ljudi prvi avgust,pa onda pricajte o povecanju.
 
Komsija nadam se i ja da ce 1 avgusta biti pravih 10mbit, ali izlgleda da je iptv prioritet i da pustaju brzinu koliko linija moze da izgura, mada opet po mojim parametrima trebalo bi 10mbit da moze, ajde da sacekamo i prvi
 
juce sam merio kod drugara na box paketu, povecali su na 10mbps
 
Meni je oduvek isto ovako kao sto je "Pobeda" postavio,to jest uvek malo vise od 6.I to se nije menjalo uopste.Ali kazem,cekam prvi,pa cemo da vidimo.
 
E svašta... Do malopre mi je bila download brzina 8.7 mb/s... Malopre mi se izgubi konekcija na neko vreme, sad proverim opet na speed testu, kad ono nešto oko 6.5... Očigledno proveravaju mogućnosti korisnika... Ali ako zakinu, mislim stvarno... Ni ovih čitavih 10 nije bog zna šta....
 
Sacekacemo prvi, Sale i meni je tako bilo, ali ako mi ne povecaju na 10 nesto mute, jel sam imao i hd uslugu koja vuce dosta i 6mbit i radilo je besprekorno, evo meni je uvek ovako nesto
 
Poslednja izmena:
Овде је СББ тешко пукао и од јутрос мало има аналогне, мало нема ништа. Чак ни сајт и форум нису радили, то су средили па се чека остало. Зато је ту Бокс који ради како је и најављено:

 
Koliko stoji vama koji su povecali na 10 u ruteru download brzina, calexx mozes da okacis
 
Poslednja izmena:
Nemojte citati to u ruteru, merodavno je ovo preko speedtesta i tu treba da vam stoji 10 kada bude bilo povecanje zavrseno. Vecina ce dobiti od 1 avgusta, ovi sto su dobili je verovatno testno pusteno.
Merodavno ce biti ono pose prvog.

To sto vam pokaze speedtest je internet, tu nema iptv-a, u ruteru je obuhvacen iptv.

Inace iptv i hd protok treba da je oko 4.
 
E ok nista ostaje da cekamo, Johnny mislim da je iptv i hd 6mbit, a 4 je bez hd usluge, ali nebitno
 
Nazad
Vrh Dno