Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ja imam jedno pitanje u vezi raskida ugovora. Raskida ne bi imao veze uopste sa ovom promenom sto ide od avgusta. Imam Box 3 paket i problem je taj sto mi internet u paketu stalno puca. Ja znam da je problem u tome sto su mi margine ocajne (oko 6) i prijavljivao sam problem jedno 6-7 puta, i svaki put je dolazila ova telekomova sluzba u roku od jednog dana i svaki put kao poprave i to traje 2 dana. Posle opet jovo nanovo. Jos da napomenem da sam kupio telefon uz box ali sam isplatio sve rate. Ostalo je oko 11 meseci ugovora. Interesuje me da li sad ja na osnovu loseg internet koji ne mogu da poprave, mogu da raskinem ugovor kompletno, dakle da net i fiksni prebacim kod sbb-a (broj da mi ostane) i da uzmem mix netL npr kod mtsa za pola pretplate?
 
Probaj u modemu da uključiš "bitswap" i da isključiš "fast path" opciju. Samo moraš da se uloguješ kao admin. Ja sam imao slabe margine, isto oko 6 i bitswap mi je pomogao.
 
Promeni adsl modem.
 
Menjali su mi i modem. Ja sam pitao za raskid, da li imam mogunosti
 
Ako imas user i pass moras da probas neki drugi bolji modem,ne njihov.
 
Imam user i pass naravno ali nemam drugi modem niti imam ikakvu zelju da kupujem drugi modem. Uzgred juce mi je margina za download bila 27, danas je 2,5.
 
Moraš prvo da vidiš tvoju instalaciju unatar stana,da nemaš nikakav nastavak,druge telefone po stanu i tako redom.Moraš doći do kabla na samom ulazu u stan.Posle toga mora da vidiš i zgradi gde su reglete da ih lepo očistiš i zategneš.Posle toga moraš da uzmeš neki dobar adsl modem,zakon ti to dozvoljava,uzmi probaj i posle vrati ako ti ne odgovara.Takođe ako imaš nekog u zgradi ko još ima adsl moraš ga pitati kako njemu radi da odmah utvrdiš da li je problem u zgradi ili van zgrade.Ako je u zgradi onda moraš da od reglete vučeš novu paricu do stana jer je tvoja uzidana parica u problemu.Ako i taj drugi ima problem onda je problem van vaše zgrade i tu nema leka apoteka osim da čekaš VDSL SUPER MARIA da dođe u tvoj ulaz jer se u tom slučaju svi telefoni svih stanara prebacuju na novu instalaciju bez obzira da li se neko od njih jeste ili nije prijavio za iptv ili vdsl net.
 
Poslednja izmena:
Pa zar to sve ne treba da urade ekipe koje su bile xx puta?
 
Kod nas u zgradi okačena ponuda za Mega Box. Ubija me sto ne znam samo sta cu s tim postpejdom koji mi ne treba... Da mi je bar istekao ugovor kod Telenora. Mada meni se ovo cini isplativo za 3500 pa cak i da ne koristim taj broj.

edit: jel u box ukljucena pretplata od onih 600 kinti?
 
Poslednja izmena:
Jeste .
 
I ja bih rekao da se isplati pa čak i da ne koristiš broj. I to samo zbog bržeg interneta :)
Ja sam čak zadržao kablovsku pored njihove televizije. I ako sam dobro razumeo, sada kad poskupi pretplata za fiksni, u boks paketima se dobija neograničeno pozivanje ka fiksnim u zemlji? Da, fiksni je uračunat u tu cenu od 3500.
Inače, net mi je sada stabilniji u odnosu na adsl, margine su 12-13 umesto 6.
 
Poslednja izmena:
Kod nas u zgradi okačena ponuda za Mega Box. Ubija me sto ne znam samo sta cu s tim postpejdom koji mi ne treba... Da mi je bar istekao ugovor kod Telenora. Mada meni se ovo cini isplativo za 3500 pa cak i da ne koristim taj broj.

edit: jel u box ukljucena pretplata od onih 600 kinti?

Iz kog dela grada si?
 
Kome treba tako brzi net, to je odlicna ponuda. Ako zatreba dodatni STB, to je jos 300din mesecno po uređaju...
Okacili to isto i kod mene u zgradi, a pre toga bile promoterke i nudile od vrata do vrata.
 
Jos da ne forsiraju IPTV HD :) Ovako me izadje 600 dinara vise nego sada sto placam 20/1, a iskreno mi ne znaci 50/2 :)
 
A sa tom brzinom 50/2, jeli mogu da se uzmu dodatni STB uređaji za HD ili samo za SD kao ranije?
 
Mogu HD. Ali je pitanje da li ce parica izdrzati ako se pokrene vise njih u isto vreme, da isporuci 50/2 za net.
 
Gde da procitam detalje sta se dobija uz taj mega box?
 
A moze li i upload booster uz mega box?
To sam i ja pitao na nekoj od prethodnih stranica, niko još nije probao izgleda... sem mene. Meni su rekli da ne može da se menja internet u boks paketu. Međutim, kod njih svakako vredi pokušati više puta jer ono što ne može u prvoj smeni, može u drugoj, itd. Ako budeš pitao javi šta kažu.

@ boki99
evo ti slika ponude sa drugog foruma.
 

Prilozi

  • IMAG0824_1.jpg
    IMAG0824_1.jpg
    337.5 KB · Pregleda: 171
Poslednja izmena:
Moze UB uz MegaBox, samo ubodi nekog normalnog na 19813.
Nema nigde zvanicnih detalja, ali prolistaj ovu temu, ima i flajer cini mi se:
- 50/2 VDSL (moras biti ispod 300m od centrale da bi te pustili)
- IPTV HD
- Mobilni (300 ka svim + 300 ka MTS, 600 SMS, 1GB) - ovako ce biti od avgusta, pa na tu tarifu racunajte
- fixni
Za cenu Box4 + cena HD usluge za IPTV (oko 400din). Trenutno ispada 3516 cini mi se, a bice oko 3600 od 1. avgusta.
 
Ово сам добио као одговор!

Postovani,





Zahvaljujemo se na vremenu koje ste odvojili kako biste nam se obratili.



Prvo ce se trositi minuti za nacionalni saobracaj, a zatim minuti u mt:s mrezi, prilikom pozivanja brojeva iz mt:s mreze.

Zahvaljujemo se na interesovanju.
 
Ne, ali sam trazio da probaju da aktiviraju, i sistem je dao opciju (sistem TS-a je takav da sta nije dozvoljeno, ne moze se ni doci do te opcije). Priznajem, ovo ne znaci da moze da se aktivira, mozda ga nesto posle zaustavlja!
 
Jedan obican iptv HD kanal vuce preko 20 mega pa ti sad vidi da li je 50 mega mnogo ili malo.
 
Jedan obican iptv HD kanal vuce preko 20 mega pa ti sad vidi da li je 50 mega mnogo ili malo.

Jesi siguran? Kad sam imao SD IPTV port mi je bio setovan na 10 mbps s tim da sam imao i 4 mbps net sto mu dodje da je za IPTV bilo rezervisano 6 mbps. Koliko sam tad pratio situaciju sa IPTV-om mislim da sam negde pročitao da se za HD IPTV port setuje na 10 mbps.
 
Upravo testiram jedan domaci iptv Hd kanal i vucem oko 20 mega.nisam mislio na telekom iptv kanale.
 
Nazad
Vrh Dno