Šta je novo?

Telenor OneTouch (Alcatel OT-990) - root, cwm i battery cal u 1. poruci

Imam ogroman problem i nadam se da neko ima resenje za mene. Fon mi je nesto pobrljaveo i poslao sam ga u telenor na servis, odradili su to i vratili mi fon. Sada je na njemu Telenorov 2.3.4 rom, crpi bateriju je** majku+nemam link2SD i ne mogu da instaliram nista od programa. Probao sam da ga rootojuem na preko SuperOneClick nije uspelo, probao sam da instaliram cwm i ne moze. ADB imam i radi. kada prikljucim fon i u cmdu upisem adb devices izbaci mi 1234567890acdef tako da mislim da su mi driveri u redu. Ali kada udjem u fastboot da bih instalirao cwm posle pokretanja install.bat mi pise waiting for device. Tako da ne mogu da instaliram cwm, niti da rootojum fon. Da li je neko imao ovakav problem ili mozda zna da ga resi. Hvala
 
Uspeo sam da instaliram 2.3.4 preko OT upgradea ali i dalje ne mogu da nadjem nacin ni da instaliram cwm niti da rootujem fon..
 
Poslednja izmena:
Ima li još uvek živih ljudi, koji koriste ovaj telefon :)
Kako stoje stvari po pitanju romova, jel se iskristalisalo šta je najbolje?
 
Drugari da li se nekom javljao problem sa ekranom? Ne radi nekoliko min. i onda proradi, i tako s vremena na vreme, a nekad i pola ekrana radi, pola ne.
 
Meni se desi nekad da mi potamni jedan ćošak ekrana, ali se vrati vrati u normalu.
 
Izvinjavam se, sto temu vracam iz mrtvih :d Ali trenutno koristim ovaj telefon, I na njemu je instaliran Telenor gingerbread 2.3.4. Moze li mi neko reci ko ima ovaj telefon, (a razume se :) ) Koji sistem najbolje radi na ovom telefonu? - I koji ''lepo modernije'' izgleda? U napred hvala svima na pomoci! I savetu :)
 
taj ti je najbolji dok sam imao telefon najbolje se pokazao, i plus u zadnjim verzijama ima onaj ics izgled tako da jos jedan plus za to mada ima i mnogo tema za cm7 i na playstore
 
taj ti je najbolji dok sam imao telefon najbolje se pokazao, i plus u zadnjim verzijama ima onaj ics izgled tako da jos jedan plus za to mada ima i mnogo tema za cm7 i na playstore

Ok, hvala puno na odgovoru! Po komentarima na netu I ja sam stekao taj utisak :)
Jos samo da izguglam kako da ga ubacim, a da ne zeznem nesto :d
 
Nazad
Vrh Dno