Šta je novo?

Telenor OneTouch (Alcatel OT-990) - root, cwm i battery cal u 1. poruci

Uvek ostaju data fajlovi, a iGo ima taj nedostatak što su mu data fajlovi ogromni...

Gingerbread (2.3) za ovaj telefon još ne postoji.
 
Poslednja izmena:
None. Nada. Nul. Nema.
 
pa kad upalis wireless, automatski on se prebacuje na njega, a 3g se gasi, msm radi on jos uvek, ali ne koristi se vise za prenos podataka, e sad mozda tebi izbagovao software, pa ono ako si ga vec rutovao mozes da ubacis, ili o2 ili telenorov, sa rootom
ma fora je kad upalim wireless, i kada ga ugasim mobile data vise nece da radi, on je otkacen u podeseavanjima ali se ne pali, i onaj go widget stoji kao da je upaljen al on ne radi.ne znam u cemu je fora.
 
Jel zna neko zasto nece da instalira google + app ?
 
Meni hoće…

OT-990 via TT
 
Mijalko, care, ne prisvajaj plodove tuđeg rada ;-). Ovo iznad (i još mnogo toga) je delo korisnika Pagzly sa drugog foruma… čisto da se zna…

OT-990 via TT
buraz ne kradem ja nista, nisam ni reko da sam pravio ovo, ali ovaj rom koristim pa preporucujem coveku, da proba kad ga vec zeza telefon...
ima li nekih vesti povodom kernela, i gingerbreada? :D
 
buraz ne kradem ja nista, nisam ni reko da sam pravio ovo, ali ovaj rom koristim pa preporucujem coveku, da proba kad ga vec zeza telefon...
ima li nekih vesti povodom kernela, i gingerbreada? :D

Brate, ovo si uradio (ocigledno copy/paste, sa drugog foruma), a nisi nigde potpisao pagzlija, pa ce svako ko ne prati taj drugi forum pomisliti da je ovo tvojih ruku delo... jer se je li govori u prvom licu.
 
Ljudi, nemojte da se zajebavate i tek tako dajete ljudima neproverene ROM-ove, sjebaće neko telefon bezveze. Postoji inkompatibilnost bootloader-a za 2.2 i 2.3, pa sve i da postoji neki ispravan ROM, ne može da se flešuje kroz CWM. Jedino će biti moguće OTA ili preko one Touch Upgrade-a jer prvo mora da se zameni bootloader, tek posle toga će moći da se flešuje.

Što se flash plejera tiče - ne radi i tačka. Ko tvrdi drugačije - laže.
 
imas skyfire koji moze da posluzi ako hoces da pogledas prenos neke utakmice na casu recimo :)
 
ok,hvala to sam i hteo al aj da vidim dali neko ima neko drugo resenje.
 
A jel zna neko neki programcic preko koga bih mogao da komuniciram i da bude ukljucena prednja kamera? skype ne funkcionise :-(
 
Tango i Fring.
 
Meni skype radi bezprekorno..... Ponosni sam vlasnik ovog telefona tek desetak dana....
 
Ali ti ne rade video pozivi, o tome se priča...
 
Evo flashom player. Dok nisam instalirao u blic aplikaciji nisam mogao da gledam video klipove. I sad može direktno na youtubu da se gledaju klipovi. www38.zippyshare.com/v/84070678/file.html
 
Hvala na predlozima :) jel ovi programcici funkcionisu i preko pc-a? Treba mi nesto sto bi radilo kao sto funkcionise skype, da mogu da se cujem i vidim sa ljudima koji imaju komp
 
Tango imaš i za PC, kao i Yahoo Messenger...
 
Lici na kernel 2.6.xx za alcatel ot 990.
 
da izvinjavam se sto se nisam raspisao i stavio samo upitnik
jel neko zna koja je ovo verzija kernela,posto ja nisam imao vremena da analiziram a zanima me,pa sam mislio da ce neko procackati xD
 
krastavac double post...ajde ako neko moze neka stavi ovo i na xda temu za alkatel,prilicno sam siguran da je to 2.3 kernel,pa mozda neko ima vremena da se igra njime
 
Izgleda da je ovo froyo kernel.. nazalost. Ginger kernel je 2.6.35.xx, a ovaj na sourceforgeu je 2.6.32.9.
Nazalost nije moguce zbudziti ginger kernel pomocu ovog froyo kernela.
 
Pozdrav svima. Imam Telenor OneTouch oko 2 meseca. Zadovoljan sam sa njim, jedino mi je zamerka na trajanje baterije.
Baterija mi je trajala do skoro oko dan, dan i po najvise. Telefon nije rutovan, flesovan,... Pa me interesovalo na sta se trosi baterija, jer mi se desavalo da se preko noci smanji za cak 30%.
Tako da sam izvadio bateriju povezao telefon preko zica a izmedju stavio ampermetar koji meri struju u mikroamperima.
Zakljucak da ne duzim je : aplikacije koje se pale u pozadini trose najvise. Skinut Advanced Task Killer, podeseno da ubija aplikacije na svakih pola sata. Baterija traje 4 dana, a nekad i preko toga.
Postavicu i par slika neki drugi dan.
 
to mi zvuci imaginarno! :) evo upravo sam i ja skinuo taj program i podesio ga isto kao i ti, pa cemo da vidimo. :) meni sastavi nekako 2 dana uz klasicno telefoniranje (10-15 min. dnevno) i 10-15 poruka, internet umereno, ujutru u klonji i eventualno preko dana malo. :) i da non-stop mi je ukljucen na 2G.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno