Šta je novo?

Covek naspram koga je Baltazar mala maca???

Al su ga pokidali u komentarima.
 
Evo prilog o njemu u vestima B92!?

Treba mu kinta da ide na skup genina u Japanu a ne moze sam da finansira jer nije zaposlen.

Nemam reci...
 
Al su ga pokidali u komentarima.
Pre bih rekao da smo ga pokidali u komentarima. ;) Ja ne bih ni video gornju vest da nije postavljen link ovde. Tada tamo nije bio ni jedan normalan komentar, pa sam i ja morao da dam svoj mali doprinos. Nekako dođe da je građanska dužnost ove naše male zajednice da "muti vodu" ovakvim likovima.
 
Poslednja izmena:
Pre bih rekao da smo ga pokidali u komentarima. ;) Ja ne bih ni video gornju vest da nije postavljen link ovde. Tada tamo nije bio ni jedan normalan komentar, pa sam i ja morao da dam svoj mali doprinos. Nekako dođe da je građanska dužnost ove naše male zajednice da "muti vodu" ovakvim likovima.

+1
Ne samo gradjanska duznost, vec i moralna obaveza da ukazemo na prevarante kad ih otkrijemo...
 
Da li je moguce da B92 iz godine u godinu izvestava o istom prevarantu?
 
podmićuje nekog od novinara 100%, tako to kod nas ide
 
Jel' uopšte postoji taj svetski kongres genija, ja u googlu samo nadjem vezano za ovog lika?
Da nije to kao ona njegova akademija nauka?
 
Ja ne mogu da verujem. Imam na fejsu (ni sam ne znam odakle mi) nekog lika koji je u politici ili tako nesto, bavi se visokoskolskim obrazovanjem. Objavio ovu vest sa b92 i ja ga uputim na ovu temu i dam mu neke primere Milosevih lazi i on covek i dalje nece da poveruje. I njegov sledeci status je bio ovo:

DRAGI I USPEŠNI MLADI LJUDI...
Ako ste mislili da u Srbiji može biti prihvaćen vaš uspeh koji ste i sa najmanjom mukom postigli - varate se. U želji da se obesmisli sve ono što ste sami uspeli u ličnom, a pre svega, profesionalnom životu, uvek će biti tema foruma, internet-pretraživača i sl., gde oni nedostojni počinju kampanju protiv vas i to preko pseudonima - gde njihovo ime i prezime ostaje nepoznato široj javnosti. A kako i ne bi, kada ne zaslužuju ni biti poznati, jer iz njih izliva bes, mržnja, paranoja i ljubomora za sve vaše uspehe, makar oni i najmanji bili. Oni će vređati, etiketirati, lagati..., a vi ostanite pošteni i uspešni i nedajte da vas baš takvi vraćaju nazad. Njihovo "NAPRED" nikada ne može biti jednako ni vašem stojanju u mestu, jer oni idu preko "leševa", a vi poštenjem i požrtvovanošću. Sve dolazi na svoje, a kako se NEVINOST NE DOKAZUJE - nemojte gubiti energiju na nepismeni polusvet, koji o vama "zna" bolje no što vi o sebi znate. Verujte, ne postoji im veća kazna od toga što žive svoje nakaradne živote, pune mržnje i zlobe, puneći sopstveni jadan nivo samopouzdanja na tuđoj muci. Samim tim, sve što rade bilo je, jeste i biće BESMISLENO! SAMO NAPRED!!! :)))

Katastrofa :)
 
Kakav mentol:)
 
Ja ne mogu da verujem. Imam na fejsu (ni sam ne znam odakle mi) nekog lika koji je u politici ili tako nesto, bavi se visokoskolskim obrazovanjem. Objavio ovu vest sa b92 i ja ga uputim na ovu temu i dam mu neke primere Milosevih lazi i on covek i dalje nece da poveruje. I njegov sledeci status je bio ovo:

DRAGI I USPEŠNI MLADI LJUDI...
Ako ste mislili da u Srbiji može biti prihvaćen vaš uspeh koji ste i sa najmanjom mukom postigli - varate se. U želji da se obesmisli sve ono što ste sami uspeli u ličnom, a pre svega, profesionalnom životu, uvek će biti tema foruma, internet-pretraživača i sl., gde oni nedostojni počinju kampanju protiv vas i to preko pseudonima - gde njihovo ime i prezime ostaje nepoznato široj javnosti. A kako i ne bi, kada ne zaslužuju ni biti poznati, jer iz njih izliva bes, mržnja, paranoja i ljubomora za sve vaše uspehe, makar oni i najmanji bili. Oni će vređati, etiketirati, lagati..., a vi ostanite pošteni i uspešni i nedajte da vas baš takvi vraćaju nazad. Njihovo "NAPRED" nikada ne može biti jednako ni vašem stojanju u mestu, jer oni idu preko "leševa", a vi poštenjem i požrtvovanošću. Sve dolazi na svoje, a kako se NEVINOST NE DOKAZUJE - nemojte gubiti energiju na nepismeni polusvet, koji o vama "zna" bolje no što vi o sebi znate. Verujte, ne postoji im veća kazna od toga što žive svoje nakaradne živote, pune mržnje i zlobe, puneći sopstveni jadan nivo samopouzdanja na tuđoj muci. Samim tim, sve što rade bilo je, jeste i biće BESMISLENO! SAMO NAPRED!!! :)))

Katastrofa :)

recite vi sta hocete, ali ovaj lik ima talenat :) to je to sto se trazi ovde. spin majstor. da vrti dok svi ne poblentavimo
 
Ja ne mogu da verujem. Imam na fejsu (ni sam ne znam odakle mi) nekog lika koji je u politici ili tako nesto, bavi se visokoskolskim obrazovanjem. Objavio ovu vest sa b92 i ja ga uputim na ovu temu i dam mu neke primere Milosevih lazi i on covek i dalje nece da poveruje. I njegov sledeci status je bio ovo:

DRAGI I USPEŠNI MLADI LJUDI...
Ako ste mislili da u Srbiji može biti prihvaćen vaš uspeh koji ste i sa najmanjom mukom postigli - varate se. U želji da se obesmisli sve ono što ste sami uspeli u ličnom, a pre svega, profesionalnom životu, uvek će biti tema foruma, internet-pretraživača i sl., gde oni nedostojni počinju kampanju protiv vas i to preko pseudonima - gde njihovo ime i prezime ostaje nepoznato široj javnosti. A kako i ne bi, kada ne zaslužuju ni biti poznati, jer iz njih izliva bes, mržnja, paranoja i ljubomora za sve vaše uspehe, makar oni i najmanji bili. Oni će vređati, etiketirati, lagati..., a vi ostanite pošteni i uspešni i nedajte da vas baš takvi vraćaju nazad. Njihovo "NAPRED" nikada ne može biti jednako ni vašem stojanju u mestu, jer oni idu preko "leševa", a vi poštenjem i požrtvovanošću. Sve dolazi na svoje, a kako se NEVINOST NE DOKAZUJE - nemojte gubiti energiju na nepismeni polusvet, koji o vama "zna" bolje no što vi o sebi znate. Verujte, ne postoji im veća kazna od toga što žive svoje nakaradne živote, pune mržnje i zlobe, puneći sopstveni jadan nivo samopouzdanja na tuđoj muci. Samim tim, sve što rade bilo je, jeste i biće BESMISLENO! SAMO NAPRED!!! :)))

Katastrofa :)

:D

To je Milos napisao 100%...
 
Ha, ha, fest... Gledao na B92 i ne mogu da verujem o čemu pričaju... hladna fuzija??? Pa samo za ovo bi trebao da dobije Nobela na kub i svima na planeti reši problem deficita čiste energije za navek.
Ne mogu da verujem koje sve dijabole rade na ovoj TV stanici, pored fenomenalnih profesionalaca i kreativaca.
 
Ima u prvom postu ove teme, odmah iza magnetnog motora, pokretne protivtenkovske mine i gorivne ćelije. :d
Kao da je neka misica smislila tekst. :p

[YOUTUBE]72S6u_bHawI[/YOUTUBE]
 
Pročitao sam celu temu, ne znam kako sam to prevideo :)

Radi na dizajnu automobila i aviona, pokretne protiv tenkovske mine, hladne fuzije!!!
SRAM IH BILO!
 
Neko ga definitivno gura. Znam da je novinarstvo kod nas smejurija, ali i volovima da smo govorili, naucili bi do sada
 
Kakav Nobel, to je za noobove, ovo je po recima milosa, "najveca svecka nagrada". ah, rodbina ce makar biti vesela...
 
Da, svi akademici i profesori čitaju 24 sata i još čestitaju ovom jadniku, strašno šta u ovoj napaćenoj Srbiji sve prolazi...
 
Nazad
Vrh Dno