Šta je novo?

Covek naspram koga je Baltazar mala maca???

Hahahahah eno ga illidan u komentarima na sajtu. Jbt tim "novinarima", bi bolje bilo da sve te "tehnoloske", vesti provere ovde. Ne moraju cak ni da pretrazuju forum dovoljno je da otvore temu i pitaju da li je tacno ili ne. Veca je vest da se prevarant razotkrije nego da se lazi dalje guraju.

Mislis kao onaj saradnik SK sto je temu sa Bencha pretvorio u placeni clanak? Sad mi zao sto sam se bunio, decko se bar iscimao da neobavezne poruke pretvori u nesto smisleno. To sto je on uradio je za 99% danasnjih novinara u Srbiji nedostizna stvar. Mozes misliti, da neko uzme da istrazuje nesto i sklapa recenice iz glave? Ko to jos radi, pored Google translate ultimativnog novinarskog alata i copy paste tehnike koju primenjuju na placene tekstove koje sklapaju PR agencije.
 
Gledam naravno iz svog ugla kao neko ko je studirao novinarstvo i kao dugogodisnji clan ovog foruma. Ovde se moze naci odgovor na mnoga pitanja a i deluje mi kao prilicno siguran izvor informacija. Cak da neko i zeli dati pogresan odgovor, nebitno iz kog razloga, gotovo je zagarantovano da ce se javiti osoba koja ce opovrgnuti tu tvrdnju.
 
Momak im platio da ga pominju, ali ocigledno nedovoljno cim su ga ovako reciklirali. Ne postoji novinarstvo vise u Srbiji, ovi danas su online bilbordi.

Pogledaj poslednjih 30 clanaka o njemu, svi su identicni. To im on posalje, oni objave, cak mozda i bez para, nego ih vuce za rukav "podrzite mene, mladog genija, evo imam spreman tekst".
 
Mladi genije promovise ovaj njegov izum vec 6 godina...
Pa da je krenuo rucno da je cupa tesko da bi koja preostala.:D
 
Nije lud da čupa. Redovno obilazi donatore po gradskim kućama i uživa. Proputovao je pola sveta na njihov tj. naš račun.
 
Poslednja izmena:
braca karic tv news :d
 
I u 2016. ;-)

Morao sam da se registrujem I dodam jednu stavku. A inace citavo jutro citam I valjam se od smeha.

Naime na sajtu naseg genija stoji da je dobio pocasni doktorat od Americkog univerziteta, koji je registrovan na fizicko lice iz Budimpeste! A sajt je zesci fejk pod 1, pod dva citajuci lici mi tamo na neko sektasko udruzenje, pod tri bez https protokola I jos sa ekstenzijom .org. Samo ispratite u nastavku slike I direktne linkove.

Pametnom dosta ;-)

http://www.prodeosu.org

http://www.whois.com/whois/prodeosu.org
 

Prilozi

  • img096_resize_resize.png
    img096_resize_resize.png
    234.4 KB · Pregleda: 441
  • Screenshot_2016-07-09-14-35-50.png
    Screenshot_2016-07-09-14-35-50.png
    111.7 KB · Pregleda: 337
Al su mu ovo pecati od veterinara?
 
Cak nije ni imenovan, u clanovima tima (!) je samo sega mega doktor DOCENT Stankovic.
 
Jesam li ja to dobro razumeo - pronalazak zahteva da ides poljem i jednu po jednu biljku ambrozije pecnes strujom?!
 
Da smisli sistem koji se zakaci na traktor i koji moze da obradi nekoliko hektara na dan, to bi vec bilo nesto, a za ovo prckanje je motika zakon.
 
Hahah gde ga iskopa. Ovaj lik je neuništnjiv, kao korov se pojavljuje iz godine u godinu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
neuništnjiv? :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Nista lakse nego napraviti dodatak za traktor ili motokultivator makar. To svaki inzenjer moze da uradi, samo kad bi ovo radilo :p
 
Priča o njemu se ponavlja krajem svake godine.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Sreća pa ne glasa puno ambrozijaša, inače mi glat pokupio sredstva.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Ja sad citam ovo i prosto ne mogu da verujem sta vidim. Pa da li je moguce da nijedan mediji u Srbiji nije ni pokusao da dokaze da je lik prevarant, a sto je najgore, ako je istina, lik jos ima i podrsku vladinih institucija.


Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno