Šta je novo?

Covek naspram koga je Baltazar mala maca???

Jel moguce da je Fili Mladenovic bas toliko glup ili zna o cemu se radi ali tera po svome ?

Tesko da je toliko glup,pre ce biti ovo drugo.Ako toliko veruje u njega zasto ne proda sve ili stavi pod hipoteku i podigne kredit i pomogne ovom "pronalazacu" ? Sa svim tim patentima zaradice milione i visestruko vratiti ulozeno.Samo postoji jedan mali problem.....:)
 
Trenutno kritički osvrt na pronalaske "genija" na radiju Beograd 202.

Upravo odslusao, jos malo postova poput igoricinih, na raznim burek forumima, i izgleda da ce uroditi plodom!
Odlicna emisija!
 
Nista osim muzike i zakljucka: "Malo vise vere u mlade ljude i njihove pronalaske i malo manje sumnje u medije" ja nisam cuo :d

Neko ce morati da rekapitulira ili okaci snimak jer ja ga na internet vrletima ne mogu pronaci (ni za jednu Medijsku Vrtesku...)
 
Nista osim muzike i zakljucka: "Malo vise vere u mlade ljude i njihove pronalaske i malo manje sumnje u medije" ja nisam cuo :d

Neko ce morati da rekapitulira ili okaci snimak jer ja ga na internet vrletima ne mogu pronaci (ni za jednu Medijsku Vrtesku...)

Ovo crveno je verovatno najvaznija poruka :)
 
Ja sam slusao u autu,nisam cuo celu emisiju,pricali su o vise likova poimence,o doticnom pogotovo,cak su pustili i njegov komentar(ili je isao uzivo,ne znam tacno).Pored voditeljke,imali su i gosta,mislim da je neki fizicar ili tako nesto,momak zna sta prica.Na pitanje novinarke,zasto neki sumnjaju u njegove pronalaske,Gospodin Milos je odgovorio da je Srbija puna zavidnih i sujetnih ljudi.Ovaj momak je komentarisao,zasto jednostavno ne ponudi da demonstrira svoj pronalazak.Takodje,potvrdio je da nema ni jedan patent,a da ovaj poslednji koji unistava abroziju,u najmanju ruku deluje sumnjivo.Nije hteo javno da proziva.Takodje,rekao je da oni pronalazaci koji se pozivaju na Ruske akademije nauka,nemaju akademsko zvanje,posto su to drustva gradjana,bez ikakve naucne potpore.Platis clanarinu,i postanes akademik.Gost je mislim clan akademije nauka Srbije ili tako nesto.
 
Voditeljka je pročitala na b92 vest u Stankoviću i posle je našla potpuno suprotne informacije i shvatila je da u pitanju prevara, pa je napravila emisiju o tome.
Ja sam pisao ministru prosvete da ne nasedaju na priče mladog genijalca i nisam dobio odgovor. Kasnije sam video kakav je ***** postavljen na mesto ministra prosvete pa mi je žao izgubljenog vremena.
 
Kasnije sam video kakav je ***** postavljen na mesto ministra prosvete pa mi je žao izgubljenog vremena.
:d :d

Realno, takodje do skoro nisam znao ko je ministar a onda sam odgledao par videa..
 
Da, ministar je onaj sto kao namerno gresi odgovore na pitanja za malu maturu...:p
 
Kakve veze ima ovaj balavac sa ovom temom? :)
 
Tom logikom, kakve veze imaju onih 5+ "izumitelja" koji nisu Stankovic?
 
Ne vidim nešto da se ovaj hvali lažnim izumima, već se hvali svojim "ocenama" i "izlascima", doduše nije mi se ni dalo detaljno da čitam članak, možda sam tako nešto preskočio...
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta da ti kazem, provalio si me. Ovo je offtopic koji je prelio casu u ovoj temi. Izvinjavam se...

Hvali se nagradama i stipendijom. Koliko se vidi iz slika, zivi u bedi, a bahanalise se po splavovima. Sacekaj koji dan/nedelju, pa ces mu ti iz tvog dzepa placati stan u BG i studiranje, da ne bi patriota otisao u USA (a ta stipendija koju pominje je verovatno fake). Ubrzo ce i fabriku da prave :p.

Okacio sam jer mi izgleda kao da ima 14 godina, prica kao mentalno nestabilna osoba, ove slike mu nikako ne idu u korist, i pocinju da ga hvale po novinama.. eto..
 
Opšta hipokrizija i dekadenca...:S:
Više i ne gledam ko se sve reklamira po medijima, samo se trudim da mog juniora naučim pravim vrednostima i odškolujem ga kako treba.
 
Eh, ta fuzija...
 
Komentar sa b92:
Još jedan u nizu fantastičnih pronalazaka, koje investitori iz inata, neće da podrže, a pronalazači hronično nemaju para...

Kakvi su ti investitori zlikovci, inat im je preci od milijardi dolara zarade!
 
Pazi teksta. "Piše na njegovom sajtu i rekao on". To je današnje novinarstvo, šta god ti neko kaže ti napišeš, popunio si stranu i to je jedino bitno
 
Evo citah da je ministar Vulin organizovao neki izlet za ciscenje ambrozije pre neki dan. A ko za inat niko da upotrebi taj prototip aparata protiv ambrozije :d
Nego cupkaju onako rucno. Mada slaba vajda u svakom slucaju kad je vec cvetala i bacila seme. Na prolece ce tek da bukne...
 
Nazad
Vrh Dno