Šta je novo?

Covek naspram koga je Baltazar mala maca???

Uvek se slatko ismejem kada pročitam njegov govor na kraju:

Pa sve sto radim je deo plana za koji vi glupe budale nemate ni predstavu da se desava! Cela maska decka koji obecava sa overklokom je maska na
koju ste naseli i koja je bila valjana tacno onoliko kolko treba.Tacno ste se ponasali onako kako sam ja hteo i kako sam predvideo i sada mislite da ste
me kao provalili! HA! HA! HA! Pa vi ste jedno stado ovaca koje se ponasalo
tacno onako kako sam ja hteo i sada mozete da se ljutite kolko hocete
ali je deo igre odigran.I sada mozete da me banujete i kikujete ali vam
to nece nista pomoci jer je vec kasno. Sto se tice slika i da me sada kao znatea budale
zar ste stvarno mislili da bih ja postovao moju SLIKU iz pasosa?? Da sam
tolko glup? Cisto da vas upoznam da je to slika jedne budale kojoj
sam nesto kao pomagao oko kompjutera i zajebao ga kao sto sam
mnoge zajebao
ukljucujuci i vas.Pa vi ste provalili onu sliku samo zato sto sam ja i ZELEO da vi to uradite. Pa njene dimenzije su iste kao kod onog glupog francuza.Mozda bi ste vi bili ludi da barem ne promenite nista na toj slici ali ja sigurno ne bih napravio tu gresku da nisam hteo da je napravim. I mozete sada da psujete i kao se
zestite na mene ali ste tolko predvidljivi i tacno znam sta ce te sada uraditi da je to prosto smesno.

I Da ne zaboravim da dodam da ce baltzar UVEK biti na ovom forumu negde
oko vas

a vi necete znati ko je to i sta sada smera i sumlja ce pasti na sve ni krive ni duzne
neewbie koji su se tek registrovali ili ce a ja cu vam se samo smejati.

P.S cini mi se da su neki vec pokusavali da me kikuju ali kao sto vidite niste uspeli kao sto nece ni u buducnosti jer je jedini nacin da se iskljucim sa foruma tako sto ja to odlucim a ne admin,jer ja mogu lako postati jedan od njih samo ako hocu.Ako mislite da blefiram pokusajte da me kikujete pa
da vidite dal ce vam uspeti.
Do sledeceg vidjenja...........................

Na kraju će i MS da priča nešto slično ovome. :D
 
Neko je bio postavio članak iz novina u kojem lično baltazar (Veljko) drobi nešto.
Ne mogu više da ga nađem.
 
Колико је помињан, мислио сам да је овај Балтазар неки превејани преварант који је ко зна шта радио а по овим примерима видим да је у питању дете које је хтело да се мало игра и подмеће лажњаке е да би себе представио као неког стручњака. Ово је ништа према неким старијим општепознатим случајкама по разним форумима и мрежама. Ономе ко не зна ко су Банетачка и Ђока Калуђерица ... може и овај Балтазар да буде занимљив. ;)
 
ne znam dal je B92 sklonio ili vam nije ispravan link.
 
Po starom običaju umesto "pronalazaka" prikazuje baterije kondenzatora i slicne "decije igracke" koje samo neobrazovane glupake koji rade u redakcijama nasih medija mogu da impresioniraju.
 
Bio je i na dnevniku prilog o "fabrici protiv ambrozije"....
 
Spremio se da meri a ni pipalice nije povezao na unimer, previse trapav za nekoga ko treba da ima iskustva sa time... :d
 
Milos Stankovic kad pusta ziku na zurci :d

[youtube]AjKkEDxS7iM[/youtube]
 
Najjaci mu je komentar gde trazi dozivotnu penziju za sebe :D Covek sa nula pronalazaka, nikakvim uspehom (jer pronalazaka ni nema), rado bi voleo da dobije i nacionalnu penziju za svoj marketinski trud :d E jbs mi sve ako nije najpametniji na svetu :D
 
Najjaci mu je komentar gde trazi dozivotnu penziju za sebe :D Covek sa nula pronalazaka, nikakvim uspehom (jer pronalazaka ni nema), rado bi voleo da dobije i nacionalnu penziju za svoj marketinski trud :d E jbs mi sve ako nije najpametniji na svetu :D

Takav fenomenalni pronalazač bi valjda mogao sam sebi da obezbedi doživotno izdržavanje prodajom patenata. A da pronalazaka ustvari nema. Ništa zato država i mediji će mu izraditi penziju. Koliko ono beše ima godina? Oko 30?
 
Mene ovo stvarno zabrinjava. Ostavio sam komentar na RTS-ovom sajtu, naravno da ga nisu objavili
 
Na RTS-u su i ranije sve komentare koji dovode u sumnju "lik i delo" Miloša Stankovića uredno brisali. Posebno ako su iole argumentovani i pismeno napisani. Medjutim ako se napiše nešto "protiv" M.S. ali bez argumenata već u stilu "M.S. je budaletina i lažov " bez ikakvih argumenata to znaju ponekad da objave. Valjda da stvore privid da objavljuju i drugačija mišljenja, ali eto ti što "drugačije misle" su samo zavidljive budale koje nemaju nikakvih argumenata.
 
ja sam pokusao cak i na ALO da ostavim komentar, kod njih ima opcija da kaze nakon verifikacije: "vas komentar nije objavljen jer nije u skladu sa pravilima"
 
A sto neko, ko se razume u problematiku, ne uputi javni poziv, na suceljavanje argumenata?
Cinjenicnih iskljucivo...
 
Od b92,blic-a,kurira je to ocekivano...

Meni pripadne muka kad vidim ljude da to citaju po prevozu na svoj androidima.
Jos na homescreen stave kao vema bitnu aplikaciju.
 
Poslednja izmena:
A bre weasel, ljudima koji instaliraju Kurir aplikaciju na telefon je samo instaliranje krajnji domet inteligencije, naravno da ce da ostane na homescreen-u.
 
Ja bih ipak birao reci...ipak je 10 godina trenirao karate, mozda je Chuck Norris krenuo za njim?
 
Obrzirom da ej b92 upitanju , verovatno oce i to vrlo brzo.

A bre weasel, ljudima koji instaliraju Kurir aplikaciju na telefon je samo instaliranje krajnji domet inteligencije, naravno da ce da ostane na homescreen-u.
Ima i onih kojima su B92 kurir i blic namerno na homescreenu.. :)
 
Nazad
Vrh Dno