Šta je novo?

Covek naspram koga je Baltazar mala maca???

Naravno da neko troluje sa tim nalogom :D. Pre negde je okacio sliku sa ebaya kao njegovu da je kupio 3x Titan grafe pa su ga malkice isprozivali i mozda je izbrisan topic :).
Ajde Titanko reci koji ti je main nalog :p.
 
Ma smesni su ljudi, troluju neuke domacice po fejsbuku, pa se onda istripuju da mogu da istroluju bilo koga. Fail.
 
Brko danas sam uzeo Sony Xperia Z Ultra pa nisam se jos upoznao sa telefonom pa je normalno na ovakvu telefonchinu napraviti gresku ;)

Jericho.. da slazem se sram da ih bude ;)
 
pa kolike onda to imas prste?
 
Vikendom ih pustaju kuci...
 
Yea, stankovic, titanko, baltazar i ekipa, oni su kao brad pitt u 12 majmuna.
 
uu dobar film
 
Yea, stankovic, titanko, baltazar i ekipa, oni su kao brad pitt u 12 majmuna.


Yea:d Genije Sta je i ti si ljubomoran zasto ne pisu novine o tebi:d Pa vidite da o coveku sve novine pisu . Mislim glupo je raspravljati o njemu kada svi znamo da je tata mata Covek naparavi robota za 4 nedelje (pazi od kante za smece:D A jos da ima usloveii bre pa terminatora bi chovek sklepao ) A vi da se svi sastanete ili sastavite robotka treba vam najmanje '4 godine ako ne i vise :d i u stvari kako bi radio taj robotko da ga pojedinci sastave :d Ja verujem to bi bio horor :d Ma znanje je chudo ' Ma znate vi to sigurno:d Podrzimo mladog srbina (GENIJE NAPRED OSVOJI SVET svi smo uz tebe Yea);)
 
Ovog ocliglednog trola cu morati da banujem, ako ni zbog cega drugog, onda zbog iritirajuce mnogo smajlija, verovatno mu je navika sa face-a.
 
A i trolovanje mu je prilično loše, nema dečko iskustva, vidi se.
 
Evidentno lik ima nekog uticajnog iza sebe.
 
носилац је ордена „Белог орла“ Руске федерације, златног ордена Ломоносов универзитета, редован је члан Руске међународне академије наука

Boze kakve su ovo lazi pobogu! Ne postoji orden Belog orla Ruske Federacije????!! Ili ja nesto pogresno tumacim?? http://en.wikipedia.org/wiki/Order_of_the_White_Eagle_(Russia) (bio nekad Ruski dok je postojala carska Rusija, od tada vise ne postoji..plus na strani stoje nosioci ordena i nigde nema ovoga Milosa) Ne bih ni da proveravam zlatni orden Lomonosov univerziteta, a ni redovno clanstvo Ruske medjunarodne akademije nauka
 
Sta je bre sa vama.
On je ocigledno politicki projekat za domace potrebe.
 
"Милош Станковић је проглашен за генија на Светском конгресу генија за 2012. годину, за личност године у Србији, добитник је ордена за креативност за високи допринос развоју међународне науке и технологије, носилац је ордена „Белог орла“ Руске федерације, златног ордена Ломоносов универзитета, редован је члан Руске међународне академије наука, и других значајних награда и признања. Осим науке, млади научник Станковић се бави стрељаштвом, каратеом и пливањем."

Ceo set izmišljotina, od početka do kraja (iako nisam siguran za streljaštvo, karate i plivanje, tu se ograđujem)...

Kad u Google ukucate svetski kongres genija Tokio 2012 izlazi jedino stranica sa njegovog sajta gde se hvali koliko je pametan i ništa više. Apsolutno nijedna druga informacija.
Orden "Belog orla" Ruske Federacije ne postoji, ali to je već neko napisao.
Zlatni orden Lomonosov univerziteta ne znam da li postoji, ali opet kad se ukuca u Google jedino se dobija informacija sa njegovog sajta i sa stranica naših medija, na zvaničnoj stranici univerziteta ni reči, apsolutno nema nijedan info o njemu.
Ruska međunarodna akademija nauka nema blage veze sa ruskom akademijom nauka (koja je pandam našoj SANU - srpska akademija nauka i umetnosti) i predstavlja udruženje građana.

I posle će ovakav lik da bude promovisan i da promoviše neke vrednosti među našom mladom generacijom???? Ovo je sramota na kvadrat!!!!!
 
Idite na sajt MNP-a, pa kontakt, pa posaljite mail...
 
Ipak, prevariti ovoliki broj ljudi, ukljucujuci i ministra, sic, nije mala stvar...
 
odradio
 
da, samo kontam da ce da zavrsi u Trash
 
Poslednja izmena:
Sad sam malo prelistao njegovu ličnu internet prezentaciju i stvarno ne mogu da verujem zašto je toliko medijski promovisan, kada momak nema nijednu iole respektabilnu referencu....
Svi događaji/nagrade/medalje su dobijene u Srbiji, okruženju ili u bratskoj nam Rusiji, izuzimajući "festival" genija u Japanu i konferenciju u Tajvanu, na zapadnoj strani zemljine polulopte kao da nikada nije ni bio, pa mi je čudno kako se takvog genija ama baš niko sa trulog zapada nije udostojio da pozove, pa da i njima predstavi svoje pronalaske.
I na kraju, da su njegovi izumi revolucionarni, verovatno bi se našao bar neko spreman da investira u njega, ali koliko vidim od toga ni traga, ni glasa...
Ipak priznajem, marketinški nastup mu je jako dobar.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno