Šta je novo?

Covek naspram koga je Baltazar mala maca???

Ili je mozda njihov clan pa su se nasli uvredjeni.
Haha kakav smesan post:).

Sirok je izbor "istaknutih" clanova:
1 Ак. Петар, барон Рајачић председник Академије
6 Мр. Вук Бојовић Директор ЗОО
18 Мр. Милутин Поповић-Захар потпредседник за културолошке и уметничке иновације
20 Младен Карић, дипл. инг. инострани члан
16 Др. Радомир Давидовић+ умро ?!?!?!

Ali ovo im je najvece dostignuce:
12 Никола Тесла (постхумно) <----- :Klanjanje

Nije mi jasno samo zasto su stali samo kod Nikole Tesle. Sto ne upisase i Pupina, Milankovica, Dositeja Obradovica, Vuka Karadzica, Ivu Andrica. Sto su oni manje podobni za posthumne clanove.
A od inostranih clanova su trebali da upisu Njutna, Arhimeda, Ajnstajna, ...

I posle ocekuju da ih neko ozbiljno shvati. Na stranu da sa sve posthumnim i preminulim clanovima na spisku ima manje od 80 clanova, pa nije jasno gde je tu onih 200 istaknutih akademika.
 
Poslednja izmena:
Preskocio si bitnog coveka:
11.Milijan Stojanic - vitez kulinarstva :)
 
43 strana ! - ne bi me začudilo da lik jedan dan postaje precednik , mark maj vords !
 
Poslednja izmena:
Za sta sluze one zastave u gornjem levom uglu? Pametan bi pomislio da su za prebacivanje jezika :/. Jos jedna bitna stvar, + znaci da je neko umro, wtf.. nego zasto mi gubimo vreme na ovakve nebuloze??
 
Mi smo zemlja gde dobar deo (ako ne i većina) živi na mitu o Uber Srbinu koji je superioran u odnosu na bilo koju naciju na svetu, što se može videti na osnovu velikog broja komentara širom interneta (da se samo osvrnem na mantru o "glupim Amerikancima" i "pametnim" Srbima, koja se ovde vrti dugi niz godina). Mi smo tlo koje je pogodno da se ovakve *****arije prime, tako da me uopšte ne čude članci koji su objavljeni.
A što se tiče medija, naši "mediji" odavno nisu mediji...

Nas covek je toliko superioran u odnosu na te inostrane ljude, da on ne mora da vezba niti da radi na sebi da bih ih pobedio u sportu i ostalim aktivnostima. Jedini put kada nas covek izgubi je kada se stranci dogovore protiv naseg coveka. Zato mi ni ne ulazemo u mlade nade, sta ce im uslovi za rad kakvi imaju stranci kada su oni rodjeni superiorni i ocekivano je da im pokazu, onako sa pola snage, gde smo mi a gde su oni. Da se nas covek nije posvadjao sam sa sobom, nikada nas Turci ne bi pokorili vec mi njih. Ma da ih je i 300 miliona bilo.

I u ovoj temi kao i do sada, se pokazuje da nasem genijalnom coveku moze samo stati na put zavidni, nesto manje genijalan nas covek.
 
Moj favorit:

18 Мр. Милутин Поповић-Захар потпредседник за културолошке и уметничке иновације

Ja koliko znam ovaj je otkrio Lepu Brenu i kad ga je ona otkačila otkrio je Lepu Lanu http://www.youtube.com/watch?v=E7IUR_fFypI

Mislim da su to sva njegova otkrića :D
 
Ali tocke iza titula...
 
Upravo je bio prilog u vestima b92, mali intervju sa ovim tesla telefon izumiteljem.

Cela ideja je da oni imaju jedan server koji bi se zvao Tesla centar i taj server bio imao čudesni čip i svi telefoni koji bi imali taj čip bi mogli besplatno da pričaju, šalju poruke i idu na net.
 
Verovatno na osnovu maticnih celija jednojajcanih blizanaca, koje se uzajamno "osecaju" i razmenjuju empatiju bilo gde na planeti.
 
Upravo je bio prilog u vestima b92, mali intervju sa ovim tesla telefon izumiteljem.

Cela ideja je da oni imaju jedan server koji bi se zvao Tesla centar i taj server bio imao čudesni čip i svi telefoni koji bi imali taj čip bi mogli besplatno da pričaju, šalju poruke i idu na net.

Vec vidim, Samsung Galaxy Tower Edition. Na stranu ove psihopate koji pricaju nebuloze o tome kako ce da izmene svet, gori su oni koji to podrzavaju (to care, napred nasi, znao sam da smo najpametniji). U stvari, oni me vise brinu jer su u vecini, a to znaci da mozga nemaju ali zato mogu da glasaju. Spooky.
 
Upravo je bio prilog u vestima b92, mali intervju sa ovim tesla telefon izumiteljem.

Cela ideja je da oni imaju jedan server koji bi se zvao Tesla centar i taj server bio imao čudesni čip i svi telefoni koji bi imali taj čip bi mogli besplatno da pričaju, šalju poruke i idu na net.

Ma oni su gledali previše Star Trek
 
Pazi ti tu logiku ovih iz SAIN. Stave Teslu u svoje drustvo i odmah su svi kao Tesla :D
Ja ne vidim drugog razloga sto su ga tamo stavili...

Mondo sam prestao da pratim posle Rtanj = piramida. Vidim da je i b92 dospeo na isti nivo :(
Ne mogu da verujem da su uradili prilog na osnovu toga da je "izumitelj' rekao:
Mi pravimo telefon cija ce upotreba biti besplatna. Glavni protivnici su nam veliki igraci. Idemo u Kanadu ako Srbija ne da pare.
Nijedan dokaz, nista.... Samo izjava.
 
http://www.youtube.com/watch?v=s1p0q8kXdI8

Evo ga prilog.

Mnogo sam postao osetljiv na ovakve manguparije. Cak i da moze da sve to radi se jednim tornjem i da ima server i cip i Tesla Centar i ostale magicne jednoroge (majko Bozija, sta kucam), sta je u tome besplatno? 'Alo bre decko, to kosta. Pa ne placamo racun za telefon jer im se moze, nego sve to trosi :D . Mada on to zna, to treba ispricati *****ima koji mu veruju. Mislim, kucam ovo i tesko mi je da shvatim da je potrebno objasnjavati ovo nekome.

Ali ok, bice ovakvih koji ce traziti svoje mesto pod Suncem, ali bre kako je moguce da mu tehnicki potkovani novinari daju podrsku. Pa jel neko bre bar iz rezije ili cega vec ko ima pojma malo o tehnici rekao:"Dajte ljudi, brisite ovo, blamiramo se".
 
Bilo bi lepo, kada bi na internetu postojao neki sajt gde bi ljudi mogli da iznesu svoje ideje. Na osnovu tih ideja, mogli bi da traže donacije za projekat, pa ako sakupe dovoljno, onda i da ga realizuju. Nadam se da će jednoga dana tako nešto biti moguće i da će naši stručnjaci moći da realizuju sve svoje patente, a ne da mole tamo neke ministre, sekretari ili koga već za neku paru.
 
^ kickstart?
 
Bilo bi lepo, kada bi na internetu postojao neki sajt gde bi ljudi mogli da iznesu svoje ideje. Na osnovu tih ideja, mogli bi da traže donacije za projekat, pa ako sakupe dovoljno, onda i da ga realizuju. Nadam se da će jednoga dana tako nešto biti moguće i da će naši stručnjaci moći da realizuju sve svoje patente, a ne da mole tamo neke ministre, sekretari ili koga već za neku paru.

Ovo je genije :). Verovatno bi se i obogatio ovom idejom da se vec neko pre tebe nije setio. krastavac, desava se :D.


AHHAHAHAHAH Igoritzin komentar na YT, win. To me podseti, sto Milos Stankovic sam sebi ne pravi zlato iz kiseonika i helijuma, imao bi dovoljno para koliko Wayne enterprises i Stark industries zajedno.
 
Poslednja izmena:
Zato sto stankovic nije alhemicar nego elektrotehnicar :D Zar nisi video onu sliku s prigusnicama od neonki i kako to genijalno izgleda....
 
Jel ovo profil pronalazaca "besplatnog telefoniranja"? http://www.facebook.com/aleksandar.stibilj.14 Meni lici na onog sa snimka b92 emisije.

Zanimljivo je gde "studira", ako je to on:
Cambridge Universiti of IT Development

Google search, i ispravno i pogresno spelovan, ne pronalazi doticni "universiti of it development". Pronalazi Cambridge naravno, IT, development, ali nesto sto se tako zove ne.
 
Poslednja izmena:
Jel ovo profil pronalazaca "besplatnog telefoniranja"? http://www.facebook.com/aleksandar.stibilj.14 Meni lici na onog sa snimka b92 emisije.

Zanimljivo je gde "studira", ako je to on:


Google search, i ispravno i pogresno spelovan, ne pronalazi doticni "universiti of it development". Pronalazi Cambridge naravno, IT, development, ali nesto sto se tako zove ne.

to je taj prevarant. pa, zar nije jasno sve, vidis da mu je omiljeni film "blistavi um", hahaha
 
Vidis da pise da je krenuo tamo 2010, a dole na onoj LDP slici da ga je zavrsio. Svaka mu cast, ako Bjela ne napravi trilogiju od toga dzabe ga je zavrsavao.

Ona fiktivna kompanija je startovana 2011 u njegovom mozgu, a u privrednom registru tek od 2012. Na APRu pise da je na Vracaru, na FBu kaze da je u TC Piramidi (Novi Beograd). Na APRu pise da se bavi PR-om (Public Relations), FB kaze izrada logoa/logotipa/identiteta/web design/software development/audio video production i sta jos ne (naravno ovo su moje reci posto je lik nepismen). Stvarno ne razumem kako neko nije mogao da ulozi 10 minuta truda na istrazivanje (jer im se struka zove istrazivacko novinarstvo?), ako vec nema zdrav razum i razvijeno rasudjivanje da od 5 sekundi govora razazna da je lik dileja.
 
čoek ima idealan štof za predsednika države , ne usmerava pažnju na vlast, već je svojim budalaštinama odvraća od iste .

kao zafod biblbroks .
 
Realno, Milos Stankovic je za ovoga veliki naucnik. :d
 
Bilo bi lepo, kada bi na internetu postojao neki sajt gde bi ljudi mogli da iznesu svoje ideje. Na osnovu tih ideja, mogli bi da traže donacije za projekat, pa ako sakupe dovoljno, onda i da ga realizuju. Nadam se da će jednoga dana tako nešto biti moguće i da će naši stručnjaci moći da realizuju sve svoje patente, a ne da mole tamo neke ministre, sekretari ili koga već za neku paru.


Baš to htedoh napisati ... nadam se da nekom od ovih mozgova neće jezik da bude prepreka .... ?


Dechki, ja nisam pratio ovu temu, al' bar se iz zadnjih postova vidi da je lik vec pokrenuo stvar - http://www.indiegogo.com/teslaphone

Vidim da je kao svoju lokaciju naveo Costa Mesa, CA :d


U stvari, oni me vise brinu jer su u vecini, a to znaci da mozga nemaju ali zato mogu da glasaju. Spooky.

Pa tako je vec 1/4 veka, minimum :trust:
 


Ako sad nisam zasluzio da budem u SAIN - nikad necu!
 
Nazad
Vrh Dno