Šta je novo?

Covek naspram koga je Baltazar mala maca???

Dobra ideja. Samo da pravi Milos ne zatrazi suspenziju tvog laznog profila.
 
Neprakticno, taj nalog ce ugasiti odmah nakon prijave, dok ce sa grupom to ici nesto teze.
 
Meni samo nije jasno zasto se toliko opterecujete i kujete planove protiv coveka!?
Cime vas on ugrozava?

Ja se nikada kao ni vi, uostalom, ne bih bavio ovakvim stvarima, ali njegov je izbor sta ce da radi u zivotu i koga ce da prevari, sve dok to ne ugrozava mene...
A, ako je uzeo pare od privatne banke, svaka cast, na tome mu cestitam, sve dok nisu u pitanju pare nekog drzavnog fonda za mlade talente...
Ne znam da li ste citali o onom klincu iz Afrike sto je zadivio MIT svojim kucno napravljenim akumulatorima, koristeci samo stvari koje su ljudi bacali u djubre...takvi ce se probiti, a likovi kao sto je ovaj, kad tad ce biti otkriveni...
 
to je klinka, ako se ne varam

a argument da ti ne steti, nije tacan, jer odvlaci paznju zajednice od ljudi koji su zaista talentovani i kojima treba pomoci. Ovako i te privatne banke ce smanjiti interesovanje da guraju neka takmicenja/projekte kada se opeku sa ovakvim likom
 
to je klinka, ako se ne varam

a argument da ti ne steti, nije tacan, jer odvlaci paznju zajednice od ljudi koji su zaista talentovani i kojima treba pomoci. Ovako i te privatne banke ce smanjiti interesovanje da guraju neka takmicenja/projekte kada se opeku sa ovakvim likom

Nije, momak je u pitanju....

Sto se drugog dela tice, tvoj argument stoji da zivimo u pravoj drzavi, a posto zivimo u banana drzavi, gde se talenat, rad i znanje ne vrednuju, vec se sve izvlaci preko veze i na galamu, meni lik ne smeta, samo se prilagodjava pravilima koja ovde vaze...i samo ovde sa tim moze da se izvuce, u nekoj od zapadnih zemalja, nikako...
 
Cime vas on ugrozava?

Ja se nikada kao ni vi, uostalom, ne bih bavio ovakvim stvarima, ali njegov je izbor sta ce da radi u zivotu i koga ce da prevari, sve dok to ne ugrozava mene...

Veoma los ti je rezon, veoma. Evo vidi npr. ovu poucnu pesmicu. Po tvojoj logici, ako vidis da lopov izlazi kroz komsijin prozor, ti bi iskulirao, jer to tebe ne ugrozava.
 
Veoma los ti je rezon, veoma. Evo vidi npr. ovu poucnu pesmicu. Po tvojoj logici, ako vidis da lopov izlazi kroz komsijin prozor, ti bi iskulirao, jer to tebe ne ugrozava.

Proveri link, ne radi...elem, naravno da bih zvao pandure, zapamtio lika, i okolnosti, sad, ne verujem da bih skocio da ga zaustavim, i time ugrozavao svoju bezbednostt zarad materijalnih stvari, ali mislim da ste i vi dovoljno uradili, sve dalje od toga je gubljenje vremena koje bolje da potrosite na sebe i "svoje dvoriste"...
 
Ni mi tebe nasim delovanjem ne ugrozavamo tako da...
 
Pa vidis da nije dovoljno, covek se redovno pojavljuje i prodaje istu pricu po 100 puta, a novinari po obicaju ne rade nista, najlakse im je da uzmu gotov materijal koji im "genije" da u ruke i objave ga. Proverio sam link, zeza te izgleda browser.
 
Pa vidis da nije dovoljno, covek se redovno pojavljuje i prodaje istu pricu po 100 puta, a novinari po obicaju ne rade nista, najlakse im je da uzmu gotov materijal koji im "genije" da u ruke i objave ga. Proverio sam link, zeza te izgleda browser.

U pravu si, bilo je do browsera...

Ne znam sta dalje da kazem, mora reakcija je bila delom i sarkasticna, ali, i dalje mislim da dok ne krenemo svako od svog dvorista, necemo se daleko pomaci...
 
Evo ga na dnevniku RTS-a opet...
 
Sad sam video prilog i "ostao šokiran".

Kakvu je samo facu voditeljka napravila kada je rekla da je "genije" i da "JOŠ UVEK" nema stalno zaposlenje.

Da nije jadno i žalosno bilo bi smešno. Jadan ovaj narod s ovakvim novinarima i Javnim servisom koji finansiraju sopstvenim novcem. Ajde one privatne televizije i žuta štampa, njima je to i posao, da traže i prave senzacije ali ovo, tuga.
 
Tuga. Ja sad u prolazu zakačih reportažu. Standardna priča sa čuvenim zidom punim diploma. Jbm ti državu :wall:
 
Poslao sam komentar "Mali je prevarant, ukucajte to ime i prezime u GOOGLE i dodajte bench forum ili elitesrcurity forums, da vidite pravu istinu ...." da vidimo da li će objaviti
 
GENIJE... sine,kad sam sebe tako deklarises... sve je receno... setih se Pere Kojota i njegove vizitke..
 
Dobre mu one sklopke iz reportaze sa rts-a. Ona prva sklopka me podsetila na akumulator iz serije otpisani.
 
A ovo mu je jos jace - TURBINE BEZ MEHANIČKIH POKRETNIH DELOVA :d....
 
Meni samo nije jasno kako je došao do RTSa? Ajde razumem da se pojavio u Kuriru i 24h ali zar ovi iz dnevnika ne bi trebalo malo mozga da imaju i istraže ko je i šta je čovek o kome prave reportažu?

Ovo stvažno ispada kao da ga neko gura, ili je stvarno neverovatno vešt.
 
Rts nikad nije ni bio ozbiljna televizija :D....
 
RTS je otskocna daska novinaru da predje na TV Pink i vodi neku krsh emisiju za seljanu.
 
Ovaj komentar sam poslao RTS-u.
Svetski Kongres Genija www.w-g-c.org se odrzava u Japanu, a osnivac konresa je *samo-proklamovani* genije Yoshiro Nakamatsu (NakaMats), koji za sebe kaze da je pametan kao Arhimed i Marija Kiri. Covek je inace lud i tvrdi da iza sebe ima 4 miliona pronalazaka. npr. Tvrdi da je izmislio floppy disk i faks masinu. Nosilac je IR Nobelove Nagrade, sto nema nikakve veze sa pravom Nobelovom Nagradom. IR Nobelova Nagrada se dodeljuje osobama za rad koji prvo nasmeje ljude pa ih posle natera da razmisljaju da bi na kraju utvrdili da je ceo rad u stvari prevara. IR je skracnica od Improbable Research - nemoguce istrazivanje.

Na taj kongres je isao Milos i sada vam prodaje neku pricu da je superpametan i da nema posao. Oprema koja se nalazi na policama iza njega se moze kupiti na buvljaku sve zajedno za max 1000 din.

Milos pise komentare podrske samom sebi, i nije mu prvi put da to radi.

Milos pokusava da izvuce novac iz ministarstva, pa cak i da prevari naciju. Pomoc koja je potrebna pravim talentima moze da ode u pogresne ruke.
Molim redakciju RTS-a da se ne blamira vise. Ignorisite ovog prevaranta.
 
Nemojte trositi vreme i tastaturu na RTS, pa oni ni negativne komentare ne objavljuju, a kamoli da preispituju sopstvene vesti! Evo sad sam bacio pogled, nisu objavili ni komentar koji je poslao MagicMaster, i ko zna koliko jos otreznjujucih komentara. Gastarbajterske i penzionerske komentare podrske naravno uredno objavljuju.
Najozbiljnije, RTS samo ignorisite.
 
Nazad
Vrh Dno