Šta je novo?

[Telenor] Džinovsko sniženje cena telefona u Telenoru

Za sve pise da jesu zakljucani i to je za vecinu tacno. Neki ipak nisu. Jedino ako ga je neko uzeo pa da ti kaze iz prve ruke :)
 
Samsung S5230 zakljucan na Telenor...
 
SE C510 zaključan.
 
Inace, mnogo jeftin je E1100 u slobodnoj prodaji da bi nekom poklonio vernost na 2 godine.

Mozes da ga kupis za 30eur, nov, garancija :)
 
Gde si našao Nokiu 2700?
 
2700 je zakljucana od prve ture, ja sam bas pre neki dan ponovo uzeo par komada. Nesto nisam primetio da ih nema, barem u Sapcu.

Mogu vam reci, za te pare, bolji telefon nisam video sa vise funkcija.
Ekran je super, lagan, zgodan. Cak mu i mp3 nije los, 2mp kamera (nije bas najbolja, ali ok za tu sumu) i jos mem. kartica. I sve to za 1din :D
 
Jel zna neko ima li u NS Nokia 2700, ili u blizini na ugovor ?
 
Bio i ja pre desetak dana,i rekose za otprilike nedelju dana.
Pa zvao jednom,ni onda...
Svraticu u cetvrtak ili petak da vidim...

Hvala
 
Ja sam danas dobio info da će se ovih dana normalizovati snabdevanje sa Nokia 2700 i da ih više neće dobijat na kašičicu, nego će ih biti uvek na lageru .... e sad,ako su lagali mene ...
 
U četvrtak su rekli da su dobili ali da će biti u petak po radnjama, u petak nisam stigao da zovem pa sam pitao u subotu i tada su već bile rasprodate.
 
Izgleda da je jedini solidan telefon uz tarifu Prenesi 150 tarifu.
Ja koristim vec 5-6god Telenor(mobtel) ,poceo sam jos sa MobiJunior paketom i prestankom presao na Prenesi150 ali dosad nikad nisam imao ugovor zbog aparata.
A sad izgleda da mi se blizi kraj Nokiji 6233 (skoro 3god) i nisam pri parama ,tako da bi ova 2700 legla ko kec....
 
Moram da podelim utiske, majka moje devojke vec 2 meseca pokusava da kupi neki telefon uz svoj prenesi 150 paket.

Svidjala su joj se dva Samsunga C3050 i C3100 i Nokia 7610. Zena pokusava da ih kupi, redovno zove korisnicki centar, obilazi ranje i nikada ih nema.

Cak sam i ja otisao u 2 Telenor radnje u par navrata i takodje ih nema. Prema navodima prodavaca ispada da stizu u turama po 5 komada i da se sve odmah rasproda.

Po meni je to cist bezobrazluk i nepostovanje prema kupcima. Sve vreme reklamiraju telefone, koje zaista nemaju ili ih prodaju na kasicicu.

Da ne pominjem ove "dzinovske popuste" sa shatro i do 99% (verovatno je stamparska greska, tacnije 9.9%) popusta.
 
Ne može, za te konkretno piše da su dostupni samo u šopvima i mora lično ... ništa online .... i taj C3050 je bio valjda 1800 dinara, a sada je i on dinar , i automatski ga nema ..
 
Mozda je problem kod uvoznika? Jel ima tih telefona u VIP i MTS?
 
Dobili su danas Samsung. Nokie još nema.
 
Posto gospodja ima vec postpejd paket, kada proba da naruci online izbacuje neku gresku, iako ide preko aneks ugovora opcije.

Rekli su joj operateri da stalno baguje narucivanje i da se mnogi zale i naravno nikom nista.
 
E jbes tu tehnologiju :), videcu ti ja ovde da li ima pa da dodjes na klopu :)
 
Razmisljao sam da uzmem Samsung S5230 na Prenesi 325.Da li je neko imao iskustva sa ovim telefonom?Na oko mi deluje lepo,a ni ja nisam nesto zahtevan.Treba mi dobar mp3 i veci ekran.Pa da li vredi da uzimam ovo?
 
Odlican telefon za te pare... mp3 solidan i ekran odlican za tu klasu... po meni, best buy...
 
Cuo sam da tog telefona u Telenoru nema vec jedno 2 nedelje.
Ne znam da li ce se pojaviti Nokia 5230, u Vipu je vec ima.
 
Dobili su Nokiu 2700 .
Danas zvao telefonom direktnu prodaju preko telefona (063/39-39-39) i narucio.
Devojka koja se javila nije mogla da potvrdi dali imaju u novom sadu u radnji ,pa sam narucio.
Svakako je cena isporuke njihova stavka ,jedino sto se ceka od 3-5radnih dana za isporuku.
 
Jeste li primetili novo snizenje telefona u telenoru, od danas???
npr: HD2 , E52 ...

ili ja nesto tripujem ? :trust:
 
Jeste,to je novo snizenje ali samo za neke modele
 
Nazad
Vrh Dno